Jump to content


Photo

S-he laki za nohte


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

Poll: Splošna ocena: (36 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (14 votes [38.89%])

    Percentage of vote: 38.89%

  2. 4 (zelo dobro) (6 votes [16.67%])

    Percentage of vote: 16.67%

  3. 3 (zadovoljivo) (8 votes [22.22%])

    Percentage of vote: 22.22%

  4. 2 (slabo) (5 votes [13.89%])

    Percentage of vote: 13.89%

  5. 1 (zelo slabo) (3 votes [8.33%])

    Percentage of vote: 8.33%

Vote Guests cannot vote

#1 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 30 August 2006 - 02:06 AM

Torej : laki so super mazljivi. Dobi se ful ful odtenkov, torej se čisto ampak res čisto za vsakega najde nakšen. Nohtov ne izsušijo. Ne postanejo hitro pacasti - jaz imam naprimer že kar nekaj s-he lakov doma več kot leto dni in še vedno niso pacasti ampak lepo tekoči. Super so obstojni. Tudi če naprimer pomivam posodo in si potem perem še glavo (se podrazumeva, sem veliko "v vodi") lak še vedno ostane na nohtih in se ne kruši. Sušljivi so srednje hitro ampak mislim, da je ravno v tem trik obstojnosti. Naj pohvalim še embalažo in čopič. Embalaža je velika torej niso nič skopi z lakom. Čopič je primerno velik, da se lahko maže cela površina nohta. Cena je primerna - okrog 600-700 SIT.

5/5

IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 August 2006 - 06:29 AM

Tem pa same petice. Tako po mazljivosti, ne puščajo lis, so čudovitih barv. Sama premorem zelo lep roza lak brez bleščic. Obstojni so pri meni tudi teden dni (kljub težkemu delu v proizvodnji, poleg tega sem pa še stalno v vodi). Cena pa okoli 600 SIT.
5/5
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2006 - 09:08 AM

Jst imam tega, ki je čisto levi na Annini sliki. In je bil super (dokler ga ni mami pozabila na sušilcu in se je od njegove toplote lepo posušil ermm.gif).

Res, S-he laki so res dobri smile.gif
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 August 2006 - 09:10 AM

.
Tudi jaz imam za te lake same pohvale. Pester izbor dokaj nenavadnih barv (zelena, svetlo zelena, vijolično vijolična, itd.), obstojnost zavidljiva (tudi brez nadlaka), mažejo se krasno, čopič super za elegantno nanašanje, se ne sušijo prehitro v pakungi..... na nohtu pa v normalnem in nenadležnem času, embalaža meni zelo všečna. Meni sta sicer dva padla na tla in se razbila in iztekla (kakšna žalost). Zagotovo še kupim kakšnega. Cena je ugodna. Eni boljših za ugodno ceno.

Ocena: 5


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 30 August 2006 - 10:10 AM

Uf čudim se kako ste vse zadooljne s temi laki. Meni so to eni najslabših lakov kar sem jih kdaj sprobala. Tekstura in mazljivost je super, tudi čopič je praktičen. Obstojnost je pa obupna (vsaj na mojih nohtih). Že skoraj isti dan se mi lak začne krušiti in kar sam pade dol z nohtov ermm.gif . No jaz teh lakov ne bi priporočila nikomur.

1/5
  • 0

#6 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 30 August 2006 - 10:44 AM

ja men je fajn pri teh lakih čopič, lepo se namažejo-nerabiš nanest 2 plasti, tut velik laka je not. sam se tko kot moji predhodnici lak hitro okruši iz nothov ermm.gif sploh pa če pomivam posodo, rolleyes.gif tko da mi zaradi tega niso všeč.

ocena 2/5
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 August 2006 - 10:50 AM

Laki se prekrasno mažejo, so ravno prav gosti, dolgo zdržijo nespremenjeni, tudi količina je velikodušna. So precej obstojni, spploh tisti beli 'zapolnjevalec razpok' meni na nohtih zdrži cel teden. Ovojnina se mi zdi simpatična, cena pa je ugodna.

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8

  • Guests

Posted 30 August 2006 - 11:59 AM

No, jaz imam samo 2 laka iz te linije in sem zadovoljna samo s tistim v pastelni barvi (uporabljam ga samo za nohte na nogah). Preseneča me pester izbor včasih res nenavadnih barv (zadnjič sem videla celo živo rumenega! blink.gif ). Črn lak me pa ni prepričal, ker imam rada lake, ki jih naneseš enkrat in ti ni treba "malati" potem še enkrat in še enkrat, da razvijejo pravo barvo na nohtu. Torej, pohvala gre pastelni barvi, ki je precej obstojna in malce slabša prekrivnost ne igra prevelike vloge (čez lake znamke Rimmel jih zame itak ni). Cena je tudi plus.

3,5/5 (točko in pol odvzemam zaradi slabe izkušnje s temnejšim (črnim) lakom)
  • 0

#9 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2006 - 04:00 PM

Sicer je na voljo velik odtenkov, cena je nizka in so lepo mazljivi. A sem sprobala že tolk boljših lakov. Prehitro se okrušijo (meni zdržijo le, če imam full dober nadlak in podlak, drugače sploh ne). jst osebno sm razočarana. Moti me tudi to, da se hitro spremenijo barve (pod vodo in to, zgubi moč barve). Razočarana.

Ocena: 2
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#10 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 12 September 2006 - 06:36 PM

men so tile laki res zelo dobri. mazljivost...obstojnost...vse je super..sm bla kr malo presenečena..glede na ceno. mam jih približno 5 en je celo turkizno moder...taki res živi..pa barve so tut zelo lepe..tako da...same pohvale smile.gif biggrin.gif


5/5 smile.gif
  • 0

#11 Iva

Iva

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 742 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:ples,glasba,filmi,knjige,....

Posted 12 September 2006 - 08:05 PM

Jaz sem tudi zadovoljna s temi laki. Dolgo se mi obdržijo na nohtih. So lepo mazljivi, lepa embalažica, vredu čopič, pa maš res na izbiro dosti barv od svetlih odtenkov do temnih, ... Pa še cenovno so ugodni.

5/5
  • 0

#12 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 21 September 2006 - 09:18 AM

Lepo mazljivi laki,krasne barve,se ne krušijo po prvem dnevu.

5/5
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#13 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 21 September 2006 - 09:26 AM

Lakci so me navdušili. Našla sem namreč popolno barvo...temno temno rdečo. Lak mi je ostal na nohtih (brez krušenja) en teden (seveda s pomočjo nadlaka), ampak vseeno. Lepo so mazljivi, se ne sušijo hitro (sestra ima enega že kaka tri leta in je še vedno kot nov). Prekrasni!

5/5
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#14 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 22 September 2006 - 01:15 PM

O nihrida, točno tako barvo jst iščem!!!! Povej kje si jo najdla (temno temno rdečo) ?

(se opravičujem za grd OT...)
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#15 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 04 November 2006 - 02:31 PM

QUOTE(vrana @ 30. 8. 2006 - 12:10) View Post

Uf čudim se kako ste vse zadooljne s temi laki. Meni so to eni najslabših lakov kar sem jih kdaj sprobala. Tekstura in mazljivost je super, tudi čopič je praktičen. Obstojnost je pa obupna (vsaj na mojih nohtih). Že skoraj isti dan se mi lak začne krušiti in kar sam pade dol z nohtov ermm.gif . No jaz teh lakov ne bi priporočila nikomur.
1/5


podpis. sicer sem imela (do vceraj, ko je razbit koncal na parketu blink.gif ) nadlak, ampak obstojnost je bila pa obupna.

1/5
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#16 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 05 November 2006 - 01:20 PM

mene so ti laki preveč razočarali glede obstojnosti. V primerjavi z essence, ki je nekje isti cenovni razren (se miz di no) so slednji definitivno boljši kar se tega tiče. Tako da tudi z moje strani dobijo S-he laki slabo oceno

1/5
  • 0

#17 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 17 November 2006 - 03:51 PM

neki srednga. majo res ful lepe odtenke in ogromno izbiro, se mi je pa zelo hitro okrušil - vrjetn tud zato ker nism mela nadlaka sam podlak. tud nanaša se zlo lepo, hitr se posuši in tud drag ni. zame je edini minus hitra krušljivost tko da mu dam štirko - in zlo vrjetn ne bo zadni če najdem še kašn dobr odtenk bo zih moj

EDIT 28.1.2007
na žalost so me razočaral. črn lak je res zanič - ful tekoč, namazat se morm 3krat de se vid taprava črna, suši se celo večnost, ne morm lepo nanest. isto je z enim temno vijolčnim...obup!
od zdj kupujem pr njih sam še pastelne ki so mi pa res všeč. 1/5 za barvne lake (ne pastelnih barv in svetlih barv)
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#18 Ewa

Ewa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1866 posts

Posted 09 December 2006 - 09:52 PM

laki so ful dobrih baru, pa ful so lepi pa use, sam men se je en beu ful hitr strdiu-pač no, gost je postav...drugač pa, ja, lepi so pa zelo!
  • 0

#19 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 10 December 2006 - 05:07 PM

Jaz mam od te znamke samo črni lak in sem razočarana nad njim. Grdo se mi maže, obstojnost je pa tudi bolj nizka down.gif .
2/5
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#20 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 30 December 2006 - 08:15 PM

plus: velika izbira meni všečnih odtenkov, cena
minus:neobstojnost (vendar se da stvar rešit z nadlakom, in mi tako zdrži nek korekten čas)

3/5 (predvsem zato ker obstajajo boljši, brez nadlaka zame neuporabni)

  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users