Jump to content


Photo

Remington Sleek & Curl


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odličen) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (prav dober) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljiv) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slab) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slab) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 March 2007 - 03:07 PM

Aparat za oblikovanje pričeske Sleek & Curl združuje optimalne možnosti oblikovanja pričeske s prednostjo keramične, turmalinske in teflonske prevleke ploščic. Ta omogoča gladko drsenje ploščic skozi vse vrste las in zagotavlja trojno zaščito las, tako da je rezultat vsakokrat gladka in sijoča pričeska.

Keramika zagotavlja enakomerno visoko temperaturo in preprečuje nastanek posameznih vročih mest. Turmalin je mineral v obliki kristala, naravno bogat z ionskimi lastnostmi, ki pomagajo zmanjšati naelektrenost in premočno kodranje las - za zdrave in sijoče lase. Teflon preprečuje sprijemanje in tako omogoča izjemno gladko oblikovanje, poleg tega preprečuje lepljivo kopičenje preparatov za oblikovanje pričeske in lase ščiti pred vozlanjem in lomljenjem.

S1031 Profesionalni ozki aparat za oblikovanje pričeske z digitalnim prikazovalnikom - za oblikovanje izrazitih sijočih kodrov in zavihanih konic pri srednje dolgih laseh.

IPB Image

S1032 Profesionalni široki aparat za oblikovanje pričeske z digitalnim prikazovalnikom - za oblikovanje mehkih kodrov in valov pri srednje dolgih in dolgih laseh. Vroči široki ploščici izjemno hitro zravnata še tako neukrotljive kodraste lase.

IPB Image




Za ravnanje las uporabljam aparat Remington 1032, kupila sem ga za približno 10 bivših tolarjev v ljubljanskem Big Bangu.

Aparat izpolni vse obljube; ploščici se segrejeta v parih minutah (v eni minuti se segreje do osnovne temperature 160°C, za višje temperature do 220°C porabi še malo več časa), lase zravna vse do naslednjega pranja, lasje so izjemno sijoči in ne dajejo skrepanega videza. Neke bistvene uničenosti zaradi uporabe likalnika nisem zapazila, verjetno gre zasluge pripisati predvsem dobri zaščiti, ki jo uporabljam.
Las med uporabo ne cuka, kodranja zaenkrat še ne obvladam oops.gif , opazila pa sem da se na ploščicah nabira neka umazanija (verjetno od zaščitne kreme za lase) za katero v navodilih nič ne piše kako naj se odstrani (pravzaprav ne piše nič o vzdrževanju samega aparata). Zraven izdelka naj bi bil priložen nek dvd s podrobnejšimi navodili o uporabi, a ga iz meni neznanega razloga ob nakupu nisem dobila...

Razen glede čiščenja nimam pripomb nad zadevčico - 4/5.


  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users