Jump to content


Photo

Čistilni gel/pena - L'OREAL Dermo-Expertise Happyderm Skin Exhilarating Cleansing Mousse, Normal and combination skin


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 September 2006 - 08:18 PM

Naravnost navdušena sem nad tole L'Orealovo pogruntavščino, gre za zelo gosto peno za umivanje obraza, ni takšna kot tiste redke penice na pumpico, ki se takoj spremenijo v vodnato brozgo, ampak je tole takšne konsistence kot gosta stepena smetana, torej zelo kompaktno, putrčkasto in izjemno mehko. Umivanje s to kremo je pravo doživetje, jaz bi lahko z njo cele ure masirala kožo na obrazu. =)

Umije zelo temeljito in pusti kožo vidno osveženo in mehko na dotik, tudi ni videti, da bi bila koža izsušena. Vonj je meni prekrasen, nežno cvetličen in prav nič osladen, pomirjajoč in zelo fin. Pakunga je prav tako lepa, nežno roza barve, dozira se tako kot te prehrambene smetane v embalažah na potisk. Cenovno izdelek ni tako ugoden, za 150 mL boste odštele okoli 1400 tolarjev, vendar pa se pene porabi zelo malo in bo trajala dolgo, tako da je cena povsem sprejemljiva.

IPB Image

(leva na sliki)

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 21 September 2006 - 10:51 AM

Tudi jaz imam to pena, različico za mešano kožo. Kupila pa sem jo zaradi pozitivnih ocen vas forumašic biggrin.gif in pa sem bila pač radovedna kako deluje ta penica. To je bila zame pač ena popestritev več v čiščenju obraza.
Takoj po prvem nanosu sem bila malo razočarana, ko sem se z njo umila in se potem dotaknila svoje kože, se mi je le-ta zazdela rahlo čudna, ne znam opisat, malce hrapava mogoče, celo malo izsušena bi lahko rekla.. Ko sem se potem isti dan zvečer še enkrat umila z njo, pa je bila čisto druga pesem, sijoča, mehka koža, in zdaj je zmeraj tako, tako da lahko rečem da mi je pena res super, morem pa poudarit ta nežen cvetličen vonj ki ga pri čistilcih obraza nisem bila vajena, ta pa diši naravnost božansko, cele ure bi jo lahko vohala.

Od mene dobi (5) odlično oceno
  • 0

#3 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 02 November 2006 - 06:39 PM

imam penco za normalno kožo in sem z njo zlo zadovolnja, občutek , ko si z njo čistiš obraz je fantastičen . Ličil ne odtrani z izjemo pudra, a je koža po uporabi mehka in gladka na otip, vonj je sladkast, ne premočan.
Po uporabi mam sicer kar suho kožo, mi jo zateguje, a ko dam nato na obraz kremo, je vse super, zato podeljujem 5 točk smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#4 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 08 February 2007 - 05:58 PM

zmankoval mi je šelerjevega gela z limonino meliso pa mal me je firbc matru kaka je tale pena. tud če stisnem samo enkrt je preveč pride vn (drugače pa zlo zanimivega videza - kao smetana biggrin.gif) po uporabi nimam nič izsušene kože sam nimam tistega občutka da mam sploh kaj spucano. mam še zmer veliko rajši šelerjevega. embalaža je praktična, samo spet ta problem da očitno če enkrt pritisnem pride preveč vn biggrin.gif upam da bo dolgo trajala, kupila je pa sigurno ne bom več --> 3/5 (za silo je)
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#5 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 09 February 2007 - 10:03 AM

Tale pena je meni superca. Kožo fajn spuce, tud puder in to, po uporabi ni koža vsaj pr men, čist nč zategnjena. Tud na dotik je koža pol taka čist nežna in lepa. biggrin.gif
Vonj je fajn, mogoče je smotano edin, ker jo včasih mau preveč priteče ven... Sam ok, ni panike. smile.gif

5
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users