Jump to content


Photo

Trdo Milo - LUSH Coalface


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 31 August 2006 - 06:05 PM

IPB Image
Nežen, ne izsuši kože na obrazu čisto nič. Za mojo kožo je odličen. Priporočala mi ga je prodajalka v Lushu, za nečisto kožo. Tudi sestavinsko je bil dobro ocenjen. Za rahli piling 1x tedensko ga podrgnem direktno po obrazu, drugače ga nanesem najprej na roke, šele nato na obraz. V plus mu štejem tudi črno-sivo obarvanost, tako da točno veš kdaj ga do konca spereš iz obraza. Embalaže ni, zavit samo v bel lushev papir. Cene se ne spomnim, mislim da nekaj čez jurija, za kos ki kar traja in traja.

5/5
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#2

  • Guests

Posted 25 January 2007 - 08:46 PM

No, pred priblizno enim mesecem sem kupla tole stvar za umivanje obraza. Hotla sem sicer neki drugega, ampak je prodajalka ze mogla videt, da sm labilna pri odlocanju in mi je vturila tole smile.gif Se sreca! Nekako sem pricakovala, da bo susilo kozo, ker je v trdi obliki in vsebuje sodium laureth sulfate. Pa je ne! Najbrz je za to zasluzen kup etericnih olj.. zgleda da je vsega skup taka posrecena kombinacija, da niti ne izsusi, niti ne masti. Moja koza je normalna do suha in odkar uporabljam tole milo, iz dneva v dan lepsa. Kozo temeljito umije, odstrani tudi make-up, tako da ravno razmisljam, ce bi sploh se uporabljala druge odstranjevalce MU. Koza je po uporabi zglajena, cista, sijoca in ze na pogled zdrava. Skoraj malo ledrasta (kako primeren izraz smile.gif ).
Vonj je meni zelo vsecen, rahel nezen, vlece pa na indijske palcke. V plus milu stejem tudi, da vsebuje oglje, ki se je pri mojem kosu vsedlo na eno (spodnjo) stran mila, tako da ko si normalno umivam obraz, tisti del mila izpstim, enkrat na teden pa fajn podrgnem se tisti konec in si naredim piling.

Kaj naj se recem: cista petica!!
  • 0

#3 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6704 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 16 February 2007 - 11:33 AM

Tudi jaz sem prijetno presenečena nad tem milom. Kupila sem si ga iz čiste radovednost. Vendar se je izkazal za pameten nakup. Kožo lepo umije, po uporabi je gladka (imam tak fajn občutek, da je resnično čista tongue.gif ), kože mi ne izsušuje (ni agresivno, tako kot nekatera mila za obraz, s katerimi sem imela izkušnje). Vonj je še kar močan, ampak meni ne moteč. Moti me edino embalaža, ker sem veliko na poti in si bom očitno mogla omislit kakšno škatlico.
5/5
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#4 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 23 August 2007 - 08:48 PM

To milo sem kupila zato, ker sem iskala kak nov čistilec in sem bila takrat ravno navdusena nad Lushom. Tko da sem vzela tega, ki mi je zgledal najbolj privlačen. In se je res splačalo.

Milo zmočim in podrgnem po obrazu. Zadaj ostane taka sivočrna sled in potem namilim obraz, da nastane pena. To takoj sperem in koža je lepa in voljna. Ni potrebno nanesti kreme in včasih je tudi res ne.
Porabila sem že približno četrtino v enem mesecu. Sigurno bom kupila še kdaj. smile.gif

Milo mi diši in barva mi je všeč. Hranim ga v ovalni škatlici za mila, ki sem jo kupla v Mullerju.

5/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users