Jump to content


Photo

Strawberry.net


  • Please log in to reply
87 replies to this topic

#61 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 February 2009 - 09:02 PM

Ne, ne bom se več zafrkavala s tem, pa itak je zdej preteklo že več kot pol leta in niti številke naročila več nimam.

Vsaka šola je za nekaj dobra. smile.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#62 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 19 February 2009 - 09:10 AM

Smotka, čeprav te nekako razumem, ja(meni je bila enkrat ena punca iz drugega foruma dolžna še 10€ pa sem ji pisala in pisala pa mi sploh ni več odgovarjala, nekaj mesecev sem ji težila potem pa sem pustila vse skupaj ker mi je res že bilo vseeno), ampak resnično niso fer da takle delajo rolleyes.gif
  • 0

#63 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 February 2009 - 09:37 AM

QUOTE(november.rain @ 19. 2. 2009 - 9:10) View Post
meni je bila enkrat ena punca iz drugega foruma dolžna še 10€ pa sem ji pisala in pisala pa mi sploh ni več odgovarjala, nekaj mesecev sem ji težila potem pa sem pustila vse skupaj ker mi je res že bilo vseeno

Če bi vedla njene podatke (najbrž bi jih, če bi z njo izvršila nek nakup / prodajo, a ne), bi jo na forumu javno izpostavila kot lopova in goljufa. Samo kaj, da so to taki ljudje, ki jim je vseeno ... če se že poslužujejo takih prijemov, kot to, da kar izpuhtijo, kot je treba plačat.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#64 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 19 February 2009 - 09:40 AM

Tak al tak je že kakšno leto od tega.
  • 0

#65 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 February 2009 - 09:42 AM



Če misliva na isti forum - piši urednici, ker imajo seznam oseb, pri katerih so bile pripombe. Vseeno se jo naj doda. Drugače pa škoda, da je nisi izpostavila že prej, ja.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#66 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 19 February 2009 - 11:10 AM

Me je ravno kontaktirala in se mi opravičila da mi denarja ni vrnila, tak da to nebo potrebno. thumbup.gif
  • 0

#67 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 February 2009 - 11:25 AM



Eno leto nič, ampak ravno sedaj te je kontaktirala? To pa je naključje! laugh.gif
In kaj jo je eno leto oviralo?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#68 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 19 February 2009 - 11:32 AM

(Predvidevam da je prebrala moj post tule, ker drugega razloga res ne vidim biggrin.gif )
  • 0

#69 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 February 2009 - 11:34 AM



Emmm ... no comment. ;-)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#70 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 19 February 2009 - 04:09 PM

Ja, vse je za nekaj dobro. wink.gif




Takole no, don't hit me - it was me. oops.gif Yes indeed. In res ni posebej pametnega razloga za opravičilo. Vzrok je moja lenoba, da bi šla na pošto, ker od xxx nisem mogla dobit trr-ja, da bi ji lahk nakazala prek spleta. Pa tud moj strah, da bi keš pošiljala v pismu, ker imam s tem slabe izkušnje (sta se namreč čudežno zgubili že dve pismi z denarjem).
A mi oprostite in začnemo znova? Saj drugače sem zlo zanesljiva, to je bil en tak kiks. Pa ne me zdaj našpadat, itak mam že slabo vest.


  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#71 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 19 February 2009 - 04:38 PM

Bushy, iz moje strani je oproščeno, pač kaj pa vem jaz sem že tak al tak pozabla na to da bi ti kaj pisala kot sem ti že rekla smile.gif
Ampak, ti pa morem priznat da sem bila na začetku res razpi******.

  • 0

#72 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 19 February 2009 - 04:46 PM

Verjamem. Saj bi vsak bil, razumljivo. Pa pejd ZS chekirat ... ;)

No, upam da me zdaj ne bodo vse videle v tako slabi luči.
cry.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#73 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 February 2009 - 04:51 PM

Izgnale te bomo z baklami in gorjačami. sleep.gif Hecam se, ne vem če je smotrno človeka sodit po samo enem dejanju.

No, jaz imam tudi včasih podobne fore, na žalost. Sicer nikomur nisem bila na tak način dolžna denarja, se mi je pa nekajkrat zgodilo, da sem komu obljubila, da bom res hitro poslala kakšno pošiljko, ampak mi potem nikakor ni zneslo.
Nimam daleč do pošte, ampak včasih so prišla vmes takšna brezvezna naključja, da mi enostavno ni zneslo po več dni zaporedoma in me je bilo pol ful sram, če je kdo čakal na pošiljko en teden ali celo več. oops.gif
Hvala bogu večinoma folk ni preveč jezen, v opravičilo pa paketku dodam še kakšno darilce in je volk sit, koza pa cela. smile.gif

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#74 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 19 February 2009 - 05:03 PM

Sem simbolično primaknila 6 % obresti (več kot majo banke wink.gif ). oops.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#75 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 February 2009 - 05:12 PM



No, meni je tak vseeno in nimam kaj komu oprostiti v tej zadevi, ker nimam nič s tem, ampak moje mnenje na splošno o tej zadevi je, da veliko pove o človeku dejanje, da ni zmožen v enem letu plačati izdelka, ki ga mu je nekdo prodal za plačilo (pa tu nima veze al gre za 50eur ali 5eur). Meni kaj takšnega ne bi na misel padlo in si sploh ne predstavljam, kako lahko kaj takšnega "izvajaš". To se mi zdi en navaden nateg in lopovščina, s takim človekom jaz v sanjah ne bi imela opravka več. Najbolj smešni pa so mi potem neki ogabni izgovori (sem tudi sama že enkrat nekaj sličnega doživela, ko sem zadevo poslala, potem pa čakala na plačilo kar lep čas - zaradi spet nekih očitno zlaganih izgovorov). Kar se pa tiče zamujanja, da ti nekdo nekaj pošlje, je pa tako - jaz čisto razumem, da se ne da človeku kdaj it na pošto (pa četudi jo ima za vogalom) ali pa da pride kaj vmes. V tem primeru se mi zdi korektno, da se tistega, kateri čaka pošiljko, obvesti. Drugače pa sem še najraje, da se tistega, kar se zmeni, drži. Ne prenesem nezanesljivih, lažnjivih in polnih bedastih izgovorov ljudi.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#76 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 19 February 2009 - 05:18 PM

V tem primeru sem izdelek prodajala jaz in sva bili dogovorjeni, da mi pošlje denar tudi za poštnino. Ker tega ni storila, sem ji povedala, da v tem primeru ne mislim prodat, ker je bilo dogovorjeno, da poštnine ne krijem jaz ... očitno sva se kaj narobe razumeli. In potem se je pač vse zapletlo s tem TRR-jem. Pa ne iščem opravičljivih razlogov, ker vem, da jih ni.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#77 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 19 February 2009 - 05:21 PM

Tale zadeva počasi dobiva že prav epske razsežnosti. laugh.gif
  • 0

#78 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 February 2009 - 05:23 PM




Ja, saj, končajmo s tem ... sicer pobrišem!!! twisted.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#79 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 19 February 2009 - 05:24 PM

Fluffy, bom končala, da ne bom vseh utrujala s tem. Boste me pač skenslali pr malih oglasih wink.gif . Kaj čem zdaj narest...




  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#80 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 28 May 2009 - 12:02 AM

bejbe, sem naročila na strawberryju puder, gloss in losjon za telo, skupaj je prišlo 60 eur, in sem dobila carino za plačat!!! evil.gif
kr neki, upam, da mi bodo povrnili denar na jagodi... hmm.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users