Jump to content


Photo

Kje ste ga spoznale?


  • Please log in to reply
395 replies to this topic

#1 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 03 April 2005 - 06:45 PM

...svojega fanta/moža namreč? In fantje- svoje dekle?

Jaz sem ga službeno! 8) Sem ga enkrat morala kontaktirat preko telefona, in zahtevat NJEGA,... čez nekaj časa pa še iti k njemu v firmo in poiskati NJEGA..in se je iskrilo!! Heeehe! smile.gif
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 April 2005 - 06:49 PM

S trenutnim IPB Image fantom sva se spoznala na enem koncertu. Šla skupaj iskat pivo... in zelo dolgo iskala. oops.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 03 April 2005 - 06:59 PM

Jaz sem svojega spoznala na enem fajn zuru biggrin.gif sedaj bo kmalu 4 leta kar sva skupaj,ljubezen se kar traja,upam,da bo vecna!!! :love3:
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#4 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 03 April 2005 - 07:47 PM

jst sm spoznavala fante na raznih delih...heheh....
najbolj nenavadno mesto je blo v Pragi.... potujem v Prago in tm spoznam slovenca s katerim ostanem 5 let in pol...
umestne sm spoznavala marsikje...
zadnjega sm spoznala na parkirišču pred enim lokalom, ko ga je znanka poslala po mene biggrin.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#5 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3118 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 03 April 2005 - 08:35 PM

Jest sm pa mojga lubija spoznala prek irca tongue.gif Sicer sva začela total kt frenda pa to, pol sva se pa enkat odločla k se je že neki iskril da se morva srečat in sva se in... še kr traja :love6: :love5:
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#6 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28965 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 April 2005 - 08:42 PM

emmm, priznam ... pisal mi je na kupid, hehe ... pa so bli mejlčki sm pa ke. me je že trgal, sam ... sm bla vseen mal pazljiva pa sm se nazaj držala, dokler se nisva vidla ... potem pa zgodba o zaklenjenosti v tivolsko drevesnico, motrenje ograje, končno plezanje čez in ... prespal pri meni (in to po prvem zmenku oops.gif ), spala v pižamcah in se velik lupčkala .... perfect!!!!!!
  • 0

#7 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 04 April 2005 - 05:20 PM

Spoznla sva se že eni 7 let prej, mi ni bil niti malo všeč (videz), skupaj pa sva prišla na nenavaden način. Njegovemu prijatelju je bila všeč moja prijateljica, in ta mu je predlagal naj poskusi tudi on z mano, ker potem bo mogoče lažje zanj. Iskreno mi je povedal, da takrat se je hotel malo zabavat z mano mogoče kakšen teden, največ mesec :sex: .
Končalo pa se je tako da midva sva skupaj že nekaj let, njegov prijatelj in moja prijateljica pa nista prišla nikoli skupaj.

lp, tinca
  • 0

#8 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 04 April 2005 - 05:59 PM

Jaz jih spoznavam ko gre ven žurat he he ,zdaj nimam resnega tipa in niti še nočem met kaj resnega je še prehitro,ker se še pri 24 letih nisem znorela biggrin.gif
  • 0
LP,Sanja

#9 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28965 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 April 2005 - 06:03 PM

QUOTE(Sanja)
niti še nočem met kaj resnega je še prehitro,ker se še pri 24 letih nisem znorela biggrin.gif


bi se strinjala .... čeprav: kaj pomeni 'resnost'? laugh.gif
  • 0

#10 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 04 April 2005 - 06:12 PM

ja da si z nekom resno skupaj to pomeni pač da si z enim skoz a ne,da ga ne varaš pa take finte biggrin.gif
  • 0
LP,Sanja

#11 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28965 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 April 2005 - 06:41 PM

ma ne bi spet jaz o varanju besedičila, sem bla že dost pametna na to temo. samo za hint ti povem, da sem kljub temu, da sem v razmerju z nekom, še vedno 'svobodna' in lahko seksam s kom drugim, če me prime .... pa nama to ni varanje, tako sva pač zmenjena. puščava si svobodo ...
  • 0

#12 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 04 April 2005 - 07:20 PM

[quote=Špela][color=indigo]ma ne bi spet jaz o varanju besedičila, sem bla že dost pametna na to temo. samo za hint ti povem, da [b]sem kljub temu, da sem v razmerju z nekom, še vedno 'svobodna' in lahko seksam s kom drugim, če me prime .... pa nama to ni varanje, tako sva pač zmenjena. puščava si svobodo ...

Prosim????? Jaz tega nebi tolerirala- seks z drugim! No, če sta vidva tako dogovorjena, in štima, super.
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#13 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28965 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 04 April 2005 - 09:23 PM

Prosim????? Jaz tega nebi tolerirala- seks z drugim! No, če sta vidva tako dogovorjena, in štima, super.[/quote]

štima ... laugh.gif
  • 0

#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 April 2005 - 09:46 PM

[quote=Špela]ma ne bi spet jaz o varanju besedičila, sem bla že dost pametna na to temo. samo za hint ti povem, da sem kljub temu, da sem v razmerju z nekom, še vedno 'svobodna' in lahko seksam s kom drugim, če me prime .... pa nama to ni varanje, tako sva pač zmenjena. puščava si svobodo ...
Ujej... pa sta res svobodna... biggrin.gif
Ampak... moje mnenje je, da, če bi bla resnično in iskreno zaljubljena, vama na kraj pameti ne bi prišel seks z drugimi...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 April 2005 - 07:00 AM

Midva sva se spoznala preko interneta. In najprej nisem hotela ničesar, ker je le precej starejši od mene (precej, precej). Ampak potem se človek premisli zaradi teh in onih vzrokov. In zdaj sva skupaj že 2 leti in pol. In stvari štimajo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#16 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28965 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 05 April 2005 - 07:04 AM

QUOTE(Nikita007)

Ujej... pa sta res svobodna... biggrin.gif
Ampak... moje mnenje je, da, če bi bla resnično in iskreno zaljubljena, vama na kraj pameti ne bi prišel seks z drugimi...


mal zgodej še za tole, ampak vseen ... na kratko: v večini primerov seksa ne mešam za zaljubljenostjo/ljubeznijo in mi je nekak 'ločen produkt hormonov', stvar pač, ki se je lotim, če mi zapaše. nobene obveze ne čutim do seksa, v smislu, da 'naj se seksa samo s tistim/tisto, v katerega/katero je nekdo zaljubljen'. seksam predvsem iz užitka iz ljudmi, ki me privlačijo, pa če sem vanje zaljubljena ali ne. to, da sem pa v tistem čau z nekom v razmerju, pa ne bi smel bit problem. no, saj zame ni. (zdej morm pa it, če ne bom zamudla na predavanje, hehehehe.)
  • 0

#17 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 05 April 2005 - 05:43 PM

[quote=Špela][quote=Nikita007]
Ujej... pa sta res svobodna... biggrin.gif
Ampak... moje mnenje je, da, če bi bla resnično in iskreno zaljubljena, vama na kraj pameti ne bi prišel seks z drugimi...[/quote]

mal zgodej še za tole, ampak vseen ... na kratko: v večini primerov seksa ne mešam za zaljubljenostjo/ljubeznijo in mi je nekak 'ločen produkt hormonov', stvar pač, ki se je lotim, če mi zapaše. nobene obveze ne čutim do seksa, v smislu, da 'naj se seksa samo s tistim/tisto, v katerega/katero je nekdo zaljubljen'. seksam predvsem iz užitka iz ljudmi, ki me privlačijo, pa če sem vanje zaljubljena ali ne. to, da sem pa v tistem čau z nekom v razmerju, pa ne bi smel bit problem. no, saj zame ni. (zdej morm pa it, če ne bom zamudla na predavanje, hehehehe.)

Jaz mislim isto, moj fant pa na žalost ne. Zato...
  • 0

#18 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 April 2005 - 07:31 PM

Nagajivke. :=)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#19 katya

katya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 234 posts
  • Location:kamnik

Posted 06 April 2005 - 11:05 AM

jst pa sem svojga spoznala na morju bila je ljubezen na prvi pogled laugh.gif zdj sva skupaj ze skoraj 5 let in jst se vedno zaljubljena wink.gif vcasih greva se na kraj kjer sva se spoznala naj povem da je res romanticen kraj laugh.gif
  • 0

#20 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 06 April 2005 - 08:23 PM

Midva sva se tako na videz poznala najprej (sva iz istega kraja, pa to), pol smo pa nekaj skupaj hodili po partijih...in pol smo še kar skupi ven hodili in sva si bla všeč...in pol je neki preskočilo in sva bla kr skupej. oops.gif laugh.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users