Jump to content


Photo

Regenerator za lase


  • Please log in to reply
474 replies to this topic

#401 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 17 November 2012 - 12:12 PM

Meni je ta Oil Repair zakon, imam vse troje. :yes:
  • 0

#402 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 17 November 2012 - 02:06 PM

Jaz imam balzam in šampon, pa ni dovolj za moje lase, se mi zdi precej izsušujoč.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#403 Dorina321

Dorina321

    sramežljivec

  • Člani
  • 46 posts
  • Gender:Female

Posted 18 December 2012 - 04:39 PM

Regenerator za barvane lase? :hmm: Kateri so dobri od teh, ki se dobijo po drogerijah, ne bi si naročala s spleta ... 


  • 0

#404 riddle

riddle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 355 posts
  • Gender:Female
  • Interests:vse po malem :)

Posted 19 December 2012 - 10:09 AM

Jaz prisegam na tega http://www.dove.us/P...onditioner.aspx

Sem si kupila že drugo tubo. Vse ostale maske/balzami so mi premalo ali mi zmastijo, ta mi je pa super. Stane pa 4 eur v Mullerju.


  • 0

#405 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 January 2013 - 02:13 PM

Coco*, kakšen se ti zdi un TBS balzam, a ti je v redu?

 

js sem zdej z mami menjala balzame: njej sem dala mojega Sanctum za normalne lase, od nje sem pa vzela TBS Rainforest Radiance Conditioner, ker je za barvane lase, mami se pa ne barva več. sem ga dala na neoprane lase, pustila tri ure in sprala, dvakrat šamponirala in mam super lase pa še zmeri se ga voha, diši po borovnicah.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#406 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 03 January 2013 - 02:18 PM

Samostojno ga ne morem oceniti, ker si vsakič naredim 'smuti' iz 3 balzamov, ampak bi rekla, da gre za kvalitetno zadevo. Moji lasje so zadnje čase v k, očitno jim naravna nega ni dovolj :s, res je skrajni čas, da naročim Hidratorja in tissto drugo čudo. Sem si pa ob 4h zjutraj, ko sem šla spat, dala gor na lase tri balzame (Garnier Avocado, Garnier Kakao&še nekaj in TBSja), spletla kito in jo dala v vrečko, ob 8h pa sem si šla umiti lase in na koncu sploh nisem dajala balzama gor, ker so bili čisto mehki. Je pa res, da je to mogoče zato, ker sem si oprala z Niveinim Protein Reapir šamponom in ne z Baleinim Oil Repair.


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#407 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 16 March 2013 - 04:19 PM

Bom raje tu vprašala. Si ne barvam las, niti se mi ne zdi, da bi imela kaj hudi poškodovane, se mi pa lomijo in cepijo konice. Rada bi torej nekaj proti temu in na splošno za lepše lase. Kaj priporočate: Joico Intense Hydrator, Joico Reconstructor, UniqOne sprej ali kaj od Orofluido (čeprav njihove stvari se mi zdijo vse silikonske, razen morda maska in balzam)?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#408 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 March 2013 - 04:26 PM

Hmmm, če načeloma nimaš težav z lasmi, nimaš suhih ali močno uničenih, morda samo kako light olje za na konice? Ali kak balzam v spreju, pa daš samo na konice? Joico Intense Hydrator & Reconstrucor sta super zadevi, a ju pomojuem ti ne potrebuješ.

Jaz imam tudi zgolj uničene konice (od barvanja, dokler se nisem začela barvat nisem imela niti tega), imam pa lase mastne, tako da jaz uporabljam balzam na spodnji četrtini (tretjini?) las, potem pa pošpricam res samo na konice ta sprej. Meni je super, sestavinsko eden boljših v rangu. Res je, da ima en silikon, a ima samo enega, ki niti ni na prvem ali drugem mestu, ponavadi pri tovrstnih sprejih imaš notri ene 3,4 silikone, vse na prvih petih mestih, poleg tega ima pa ta tudi ogromno olj, vse na prvih mestih (ocena v sestavinah). Se ga pa, kot večino boljših stvari, ne dobi pri nas.

 

vo5+mist.jpg


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#409 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 16 March 2013 - 04:29 PM

Nimam suhih las, tudi jaz imam mastne. Kje pa se dobi ta tvoj izdelek in koliko stane? Od tistih, ki sem jih zgoraj naštela pa bi bil torej bolj primeren UniqOne sprej kot pa Intense Hydrator?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#410 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 March 2013 - 04:32 PM

Žal se ne dobi pri nas, dobiš v UK drogerijah, na spletu, Ebayju, etc. Poceni je, pod 10€.

Ne vem, tega UniqOne nisem jaz nikoli imela, nekako me ne prepriča, ker je kljub temu, da ima super reviewe, po sestavinah bolj kot ne porazen.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#411 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 16 March 2013 - 04:41 PM

Sem našla enega na angleškem ebayu jap, nekaj čez 7 funtov in še zastonj poštnina. Sestavine pa ima ta res boljše, v bistvu neka mešanica olj. UniqOne pa res nima ne vem kakšnih sestavin, hmm. Pa ti ta sprej dejansko kaj pomaga pri konicah, je sploh kaj učinka? Naneseš pa najbrž na vlažne lase? Hjoj, ne vem, mogoče bi res raje tega, pa mogoče Intense hydrator balzam za zraven. Ali pa samo sprej zaenkrat.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#412 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 March 2013 - 04:50 PM

Ja, mešanica olj je. Ekvivalent oljnim serumum za konice, ampak zame so serumi no go, ker mi takoj obteži las, zato sem striktno iskala nekaj v sprej obliki in ta je eden izmed zelo redkih, ki sem jih našla. Sem pa videla, da ima zdaj tudi Balea neki (ampak ni v spreju), pa tudi Syoss In Gliss Kur imata, tadva celo v spreju, se mi zdi. Ampak ne vem kakšno je kej po sestavinah, se mi zdi, da nič nadpovprečnega.

 

Ja konice navlaži, je učinka, lepše so, s tem jih zaščitiš in preprečiš nadaljnje cepljenje.. Da ti bo pa pozdravil še razcepljene konice, to ne obstaja.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#413 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 16 March 2013 - 05:02 PM

Ja, mislila sem to, da če po striženju pomaga preprečiti cepljenje in lomljenje konic. Zdaj gledam še 3 stvari od Joicota, nisem opazila, da bi bile tu kaj omenjene. Joico K-Pak Reconstruct Leave-In Protectant, to Prevent Damage, Joico K-Pak Liquid Reconstructor For Fine Damaged Hair in Joico K-Pak Reconstruct Conditioner. Zadnjega se verjetno lahko uporablja po vsakem umivanju las, prva dva pa ne? Samo ti izdelki so najbrž spet mišljeni za bolj poškodovane lase, razen morda prvi, ki je kao za preventivo...


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#414 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 March 2013 - 05:11 PM

Drugi je ekvivalent navadnemu reconstructorju v tubi (jaz ga imam - tega v tubi - in ga uporabljam tako nekako 1x na dva tedna), tebi po moje ne rabi. Drugih dveh ne poznam. No ne vem, presodi sama, če imaš res konstantno uničene špice, kljub rednemu striženju, potem morda ja. Sicer pa bi si jaz na tvojem mestu raje nabavila kako light oljnato leave-in zadevo.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#415 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 16 March 2013 - 05:14 PM

Hvala za pomoč. Bom najbrž za začetek res ta sprej, ki ga imaš ti, pa še najcenejši je. Enkrat drugič pa mogoče še Intense Hydrator balzam.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#416 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 March 2013 - 05:18 PM

NP, poročaj če ti bo všeč.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#417 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 16 March 2013 - 06:06 PM

Marmelada, daš link za tega na britanskem ebayu? meni vrže samo 2 oglasa ven


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#418 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 16 March 2013 - 08:06 PM

Marmelada, reconstructor je namenjen ravno temu, da se ti konice ne bi vec cepile! Ce nimas drugih problemov z lasmi hydratorja ne rabis, rekonstruktor ti bo pa super. Sicer ti ne bo popravil ze ubicenih las, je pa prav za preprecevanje cepljenja novih. Priporocam!!! :)
  • 0

After all this time?

Always.


#419 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 16 March 2013 - 09:32 PM

Nincha, za koliko časa ga ti naneseš? Vem, da si že pisala, ampak ne ve kje. Jaz ne opažam ravno izboljšanja. Pa koliko pogosto me še zanima.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#420 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18163 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 16 March 2013 - 10:44 PM

Jaz ga trenutno nimam ker sem broke ass nigga haha, ponavadi sem ga dala gor za pet min enkrat na teden ali dva tedna.
  • 0

After all this time?

Always.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users