Jump to content


Photo

Ličila s-he dm


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 sue

sue

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 25 March 2005 - 03:35 PM

Ojla, dekleta

Mene pa zanima, če katera uporablja pudre in ličila od S-he znamka DM?
Predvsem, puder v kamnu ali prahu?
Imam sicer problem, ker se mi zdi, da se mi po Nivei in Manhattanu delajo še bolj lišaji in mozolji!
Imam zelo čudno kožo, suho, vleče mi jo skupaj, prisotni lišaji a kljub tej nadlogi se mi morajo delati še mozolji.
Sprobala že goro krem in sploh ne najdem ustrezne, ki bi me rešila obeh težav!

Upam, da mi bo znala katera kaj svetovati, hvala

Vsem skupaj pa vam želim lepe velikonočne praznike, velik pirhov, dobre šunke pa trdiga hrena laugh.gif laugh.gif

LP
  • 0

#2 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 25 March 2005 - 06:03 PM

jaz imam njihove sencke,pa lip glose v tubicah in sem zelo zadovoljna. biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#3 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 25 March 2005 - 06:40 PM

Jst mam sam lipglos in maskaro... tko da za pudre ne vem kaki so. Ti pa lohk povem, da s tem kar mam sem zelo zadovoljna... smile.gif
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#4 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 25 March 2005 - 07:14 PM

kot prvo ti priporočam da sploh ne uporabljaš pudra v prahu ali kamnu če imaš suho kožo in lišaje. Drugače so njihovi pudri zelo kvalitetni glede na ceno. priporočam ti da si kupiš tekoči puder in npr. kako mandljevo kremo za obraz ki kožo zelo namasti in navlaži.
lp laugh.gif

  • 0
lp, Martina

#5 Milenushka

Milenushka

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 March 2005 - 07:20 PM

Jaz sem si nabavila sencke v vecih odtenkih, ker so tako poceni in so res kvalitetne - obstojne in ne nabirajo se v gubo.
  • 0

#6 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 25 March 2005 - 08:54 PM

Imela sem senčke in glos, in so ok. Drugače pa tvoja koža ni mastna ampak suha, kljub mozoljem. Mozolji ne nastajajo samo pri mastni koži, je pa res da se pri mastni koži pojavljajo pogosteje. Naredi si kakšno vlažilno masko, uporabi vlažno in mastno kremo. Namesto pudra v prahu ali kamnu p araje uporabi samo vlažilen puder ali pa tonirano kremo.
Katere kreme pa si vse uporabljala?

LP N
  • 0

#7 sue

sue

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 26 March 2005 - 06:47 PM

Glej tko je to pr men, kupovala sem se pač kreme za suhi kožo, ker se mi lušči, delajo lišajo itd., kar je pač značilno za suho kožo. Imela sem že par krem od Nivea, solea, otroških, Vichy, tud od Vichy oligo 25, hidratantne kreme, korenčkovo in pa sedaj spobavam tester od Eucerin za občutljivo kožo....tko da kot vidiš sem jih že kr neki poskusla.
Problem pa je v tem, da se mi po vseh teh kremah delajo mozolji, če pa uporabljam samo vlažilne kreme se mi pa po parih dneh spet koža zelo izsuši.
Tako, da res več ne vem katero naj uporabljam, sploh pa kakšna ličila bi bila najbolj primerna.

Upam, da sem ti sedaj bolj približala moj problem.

LP
  • 0

#8 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 March 2005 - 07:46 PM

Kaj pa maske? Uporabljaš maske za obraz. Še nekaj, a se ti naredijo mozolji ali pikice, ki so podobne mozoljem?

LP N
  • 0

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 March 2005 - 09:08 PM

Probaj Green line iz kolekcije 1+4, hranilno vlažilno kremo. Super je. Sama nimam nobenih problemov z njo. Maske so pa tudi v redu. Ampak vsaj pri meni učinek ne traja dolgo. No, niso zelo učinkovite.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 sue

sue

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 27 March 2005 - 08:27 AM

Evo spet mene.

Ja, tko je delajo se mi majhni mozolji, pa tud kakšen velki se nardi.
Maske pa enkrat uporabljam, da pomirim mozolje, drugič pa za suho kožo. Smrk, smrk.....jst sem tko nesrečna sad.gif sad.gif

LP
  • 0

#11 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 March 2005 - 10:17 AM

Po moje imaš mastno kožo, z zelo suho povrhnjico. Ko uporabiš vlažilno kremo je premalo za povrhnjico in preveč za kožo. Sicer se nočem spet ponavljat, ampak strokovnjak nisem, zato ti predlagam, da greš h kozmetičarki, ker ne verjamem, da si boš lahko samo s kremami spravila kožo v red.

Jaz poznam dobro kozmetičarko s področja Kranja. Lahko pa ti tudi ostale punce na forumu priporočajo kakšno.

lp N
  • 0

#12 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 28 March 2005 - 12:10 AM

sue, ce ti kreme delajo mozolje vrjetno vsebujejo sestavine ki ti masijo pore., zato se teh krem izogibaj....imam podobno kozo, ki se mi takoj zapaca ob nepravilni kremi in mi mozoljcki takoj izbruhnejo.najbolj ti priporocam masko za obraz murnauers:mrtvo morje, ker ti zares odstrani mascobe, krema je pa ful fajn garnier fresh, ker ne masi por....

p.s. ti svetujem da si najdes testercek, ali prosis prodajalko da ti nalozi malo kreme v loncek, ....pa porocaj o uspehih

srecno
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users