Jump to content


Photo

Restavracije/lokali - dobre in slabe kritike


  • Please log in to reply
2826 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 March 2005 - 03:56 AM

To temo sem odprla z namenom, da bi si izmenjevali izkušnje iz različnih restavracij, lokalov, ipd. Kje in zakaj vam je všeč, kje in zakaj se vam je kaj zamerilo, itd. V glavnem... slabe in dobre izkušnje. smile.gif

Jaz moram pohvaliti Joe Penasa - odlična hrana, dobra postrežba, morda malo previsoke cene. Al Capone - restavracija v CityParku - tja grem jest predvsem na bone in so izredno prijazni, hrana je ful dobra (sploh lazanje iz krušne peči, njami). Kitajska v Kamniku - hrana za vseh 10 si obliznit, prijazno osebje. Picerija Trta - fenomenalne pice.
Kar se pa lokalov tiče, so mi pa všeč Orto bar - natakarji/ice so face, ambient in tamkajšnja populacija mi je všeč, Gajo - 'drugačen' lokal, z drugačno populacijo, imenitna glasba, ipd.

Ni mi bilo všeč npr. v Kitajski v Domžalah - tisti tip z brki je blazno osoren in nadležen... se mi zdi, da prav odbija goste. No, zdaj se trenutno ničesar več ne spomnim... sem najbrž namerno pozabila.


Razpišite se. smile.gif
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 March 2005 - 09:25 AM

Jaz pa grajam ravno Joe Penas. Priveč, do študentov so iz dneva v dan bolj škrti. So izredno dragi, dobiš pa skoraj nič. Drugič, natakarji te pustijo čakati v nedogled. Ti se mučiš in jih kličeš, oni pa nič. Kot da smo mi tam zaradi njih in ne obratno. Mislim, da bo minilo precej časa, preden bom šla spet tja.

Mi je pa všeč Zhongua - kitajska restavracija na Dolenjski cesti. Zelo so prijazni, hrana je odlična, pa ona tetka, ki streže, mi je zakon. Aja, pa dober čili imajo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 March 2005 - 11:26 AM

sonchika, veliko podobnih kritik glede Penasa sem že slišala, tako da bo res nekaj na tem. Jaz tudi hodim večinoma tja kot študentka, na bone (in ja, sem mnenja, da so boni absolutno predragi - se splača hodit na mehiško pojedino kar v Imperio v CityPark - bon je za polovico cenejši) in zaenkrat sem bila dobro in pravočasno postrežena (enkrat, ko ni blo nikjer več placa, si je en prijazen kelnar ful prizadeval, da nama s kolegom enega 'izbrska' in nama ga je res... lahko bi rekel, da pač ni placa in basta - ker očitno s privabljanjem gostov zaenkrat nimajo problema), tako da sem najbrž kar imela srečo.
Se pa res imajo za en blazno fensi šmensi lokal...
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 March 2005 - 11:53 AM

No, dobra stran Joe Penasa pa je v tem, da mi za vsak rojstni dan pošljejo bon za zastonj koktajl. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 11:56 AM

Cuba ima dobro hrano pa ambient mi je všeč...modernističen. Zelo rada imam male obroke pa veliko mešanga...ko veš da bolj testiraš hrano in ne ješ toliko.

Zadnjiče sem bila na malici v hotelu Mons, v Polni skledi in imajo dobro hrano. Drugače pa grem pa na pizzo v Piazo.

LP N
  • 0

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 March 2005 - 11:57 AM

sonchika - ja, to pa res. IPB Image
Ampak je to prav zvita poteza - ko dobiš ta kupon, se ti ful zdi. In potem valda moraš it v Penasa (sicer brez kupona ne bi šel... najverjetneje, no). In potem valda ne greš sam. In potem valda se hitro najde kaj za prigrizniti. In potem valda spet fino služijo.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 19 March 2005 - 12:18 PM

Kitajska mi je najbolj vsec v Novih Jarsah, tudi v Kamniku je dobro ja.
V Penasa se nikoli nisem sla jest na bone, ampak kar tako in takrat mi je bilo super. Moji starsi bi ziher pohvalili Cad, Pod Roznikom, jaz odkar ne jem mesa, nisem vec naudusena.
Se vedno mi je vsec Zabar, navdusena predvsem nad sladicami :wav:
Picarija pa definitivno Piaza!


Ni mi vsec:
- japonska na wolfovi ( sicer je preteklo veliko casa odkar sem bila tam, ampak tisti sushi res ni bil za nikamor)
- na bone ne priporocam jesti v Maxiju in na pravni f.
- McDonaldsi in podobno
- Pri babici
  • 0

#8 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 19 March 2005 - 12:19 PM

Pozabila sem omenit menzo tam v City parku. Meni je ful vsec, poceni, dober izbor solat! Fajn!
  • 0

#9 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 05:15 PM

Mani pa je od kitajskih restavrasij najbolj všeč tista v Štepanjskem naselju. Sicer ni znana, ampak mi je pa od vseh v katerih sem bila najboljša! Sem že ene parkrat srečala tam tudi sošolca iz Logatca, ki je prišel s svojo družino v to restavracijo na kosilo.
Nikakor pa mi ni všeč tista kitajska v City Parku, katastrofa!
  • 0

#10 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 05:39 PM

Meni je bila dolgo časa najboljša kitajska v Kitajskem Zidu v Šiški, dokler niso ratali full popularni: Se mi zdi, da je postrežba slaba, vedno je gneča in dobiš občutek, ko da moraš hitro pojest ker naslednji gostje že čakajo sad.gif
  • 0

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 March 2005 - 11:54 PM

mishka,
Jaz sem pa ravno v bližnji prihodnosti nameravala it tja probat, v kitajsko v CityPark, namreč. A lahko poveš, kaj se ti je zamerilo?

Od kitajskih mi je dobra tudi Kitajska Zvezda (Hrenova).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 March 2005 - 09:14 AM

Baje je pa sploh najboljša kitajska Zlata Ladjica v Škofji loki. Vsi jo hvalijo. Sama pa še nisem bila tam.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#13 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 March 2005 - 10:07 AM

uja Nadi Piaza...hehehe smile.gif
ko sm jst bla v Lj je to men bla najljubša pizzerija, pa tudsolatke majodobre...pa nevem tok fensi se ti zdi k te pelejo do mize laugh.gif laugh.gif hehe...men je všeč tm, in ambijent in postrežba, drgač pa mi je všeč tud v Napoliju...to je kar se tiče ljubljane..drugače je ena dobra pizzerija v Arji vasi...pizzerija Lesjak, potem pizzerija Verdi Verdi, prou všeč mi je Tavrus, kamor hodim na lasanje, Asado, kjer obvladajo morske stvari smile.gif
kitajska restavracija dva zmaja...mah najde se par takih dobrih ambijentov biggrin.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#14 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 20 March 2005 - 10:42 AM

QUOTE(Gisele)
Pozabila sem omenit menzo tam v City parku. Meni je ful vsec, poceni, dober izbor solat! Fajn!


Res je super! :thumleft:
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2005 - 12:04 PM

[quote=Kim]kitajska restavracija dva zmaja...mah najde se par takih dobrih ambijentov biggrin.gif

Restavracija Dva Zmaja ... to je pa na Hudinji, mam ravno 100 metrov do tja in moram rečt, da še nikjer drugje nisem jedla tako dobro kot tam. Postrežba je super, osebje zelo prijazno in tudi hrano dobiš v minimalnem času, skoraj nič ne čakaš. Tista ženska ki streže mi je tako simpatična in prijazna, da že zaradi tega rada tja hodim. Poleg tega je hrana res ... heavenly.
  • 0

#16 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 March 2005 - 12:30 PM

dilema *skače od vesela* a tis celjanka?...ijao...kdaj me pelješ na kavo:)
heheh
ja pr dveh zmajih so vsi kitajčki tok cartkani..prijazni in predvsem ustrežljivi in tud jst enkrat prosla to gospo nej mi par osnovnih bontonskih navad pove ...kot naprimer dober tek in hvala...pa me je kmal minal oops.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2005 - 12:42 PM

Hehe ja Kim, sem čistokrvna Celjanka. biggrin.gif A ti tudi? jau ej prav dan si mi polepšala, se mi je skos zdelo, da ste tle sami Ljubljančani. Sej ne da mam kej proti, sam prav fajn je vedet, da je še kakšna Celjanka tle. wink.gif

Drugače mi je pa najbolj hecno naročit v kitajski borovničev sok ... ker vedno vse za tabo ponovijo in tiste r-je tako zategnejo, da se moraš nasmehnit. biggrin.gif

Kim a ti trenutno prav živiš v Celju al si zdej kje drugje?
  • 0

#18 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 March 2005 - 12:58 PM

nism jst čistokrvna celjanka, in tudi nebi mogla živet v celju smile.gif
mam pa 10 minutk do celja biggrin.gif ....živim? hm...vsepovsod malo....popotnca veš twisted.gif
drgač pa savinjčanka z dolensko krvjo...hehehe smile.gif
torej kava? twisted.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#19 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2005 - 01:00 PM

O ja ... kofi any time. wink.gif

Jst častim, ko v torek sfuram izpit. biggrin.gif
  • 0

#20 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 March 2005 - 01:04 PM

heeh bom držala pesti :blob3:
in k sfuraš izpit z zlo dobro oceno...boš počakala, da pridem jst iz dopusta pol bova šle pa na kavo laugh.gif

kimKmaVsegaPolhnKufer

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users