Jump to content


Photo

Wishlist


  • Please log in to reply
635 replies to this topic

#1 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 December 2006 - 04:12 PM

Calvin Klein - Euphoria
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#2 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 18 December 2006 - 04:15 PM

želim si tega loccitane vanilija, lacoste tanovega, plavega in staro, neuresničeno željo od cindy crawford feminine, pa čeprav mi več ne diši tako kot včasih, ga želim imet! iz inata.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 18 December 2006 - 04:20 PM

No, men se je glih v soboto izpolnila želja in sem dobila Clinique Simply, zdej pa si strašno želim če L'Occitane Vanilijo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 18 December 2006 - 05:51 PM

Hugo - Deep Red
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 December 2006 - 07:51 PM



The Body Shop - White Musk


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 December 2006 - 07:54 PM

QUOTE(crna @ 18. 12. 2006 - 17:51) View Post

Hugo - Deep Red


me too.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#7 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 December 2006 - 10:40 PM

- Dior, Miss Dior Cherry
- Kenzo, Amour
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#8 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 18 December 2006 - 11:32 PM



L'Occitane - Neroli
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#9 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 21 December 2006 - 05:41 PM

nina richi -nwem točn imena, je pa v obliki jabolčka (tak rdeč pokrovček ima)
nasledn mesec, ko bo pršu dnar, grem v mullerja al pa v L'occitane in si enga privoščim - moram bit pa tak bol sladek, saden...

Ker L'occitanov je najbol tak sladek pa njami biggrin.gif ??
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#10 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 21 December 2006 - 07:40 PM

joop - all about eve, mexx - ice touch
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#11 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 December 2006 - 08:32 PM

QUOTE(eve @ 21. 12. 2006 - 17:41) View Post

Ker L'occitanov je najbol tak sladek pa njami biggrin.gif ??


vanilija: malo težji, topel, sladek
vrtnica: bolj svež, sladek
vsekakor pejt vohat!

čez par let si želim Issey Miyake: L'Eau D'Issey.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#12 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 22 December 2006 - 12:40 PM

bom šla biggrin.gif sam da dnar pride biggrin.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 December 2006 - 01:47 PM

Vrtnica je res svež vonj, sladek, ampak meni se ne zdi osladen - je zelo prijeten, ampak pošpricaj si na zapestje in počakaj ene 15 minut, da se vonj do konca razvije - šele potem ocenjuj (to velja itak za vse parfume in se splača tega držat). Če iščeš bolj topel, malo močnejši in tudi sladkast zimski vonj, potem poskusi Vanilijo ali Amber. Z Vanilijo je za zimo težko zgrešit, ker gre za zelo topel, malce bolj orientalski vonj, ampak prefinjen, gre za tako izpiljeno vanilijevo noto, ki nima nič skupnega s kakšnimi cheap smrekicami za v avto. =) Jaz sem malo obsedena s tem vonjem, vedno si ga fino našpricam še na zapestja, da si jih lahko potem čez dan tiščim k nosu in voham. Amber je tudi bolj taka orientalsko lesna dišava, malce bolj resna in odrasla, tako da je ta vonj nekoliko težji od Vanilije, ampak tudi izredno lep (vsaj zame). Sama sem se kar nekaj časa odločala med tema dvema, pa sem na koncu vzela Vanilijo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 December 2006 - 01:51 PM



Meni 4 vrtnice niso všeč. Mi je pa blazno všeč Magnolija od L'Occitane. Samo je na netu ne najdem zaj.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 December 2006 - 01:54 PM

Jenna, tle imaš link - reče se ji Eau De Val. Meni sicer ni všeč, nekako preveč v nos mi gre, ne znam čisto razložit ...

http://www.loccitane...0...amp;c=2&l=2
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#16 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 December 2006 - 02:00 PM



U, pa res. =)
Meni je pa všeč... sicer sem jo vohala samo 2x in še to kar nekaj cajta nazaj, ampak mi spomin pravi, da mi je bla všeč. Pa Neroli tudi. ;p Da o medeni vodici ne govorimo, a ne. =)



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 December 2006 - 02:08 PM

Tudi meni je všeč Neroli, sem ga vonjala dvakrat, drugič sem si prav čas vzela. Je pa tudi mene medena vodica pustila speechless, ampak sem jo odrinila v pozabo zaradi neobstojnosti, ki je posledica nevsebnosti alkohola - brezveze kupit dišavo, če se jo voha slabo uro, čeprav je vonj naravnost nebeški. Se pa spomnim, da mi od L'Occitane ni bila všeč toaletna vodica Mimoza (Eau D'Azur) pa ne vem več točno takaj - mislim, da mi je bila podobno kihanje spodbujajoča kot Magnolija (Eau De Val). Me pa strašno zanima toaletna vodica Eau D'Iparie, je nisem še nikoli vonjala - baje pa gre za zelo močno, žlahtno dišavo po kadilu, miri, smoli ... sliši se zanimivo, čeprav nekako težaško.

http://www.loccitane...9...amp;c=2&l=2
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 December 2006 - 02:11 PM



Se povsem strinjam. =)


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#19 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 22 December 2006 - 02:37 PM

Ravno pred parimi minutami sem hotela napisat svoj wishlist z lancomovim Hypnose na prvem mestu...pride lubi in dobim darilo za RD in notri parfum. he he he biggrin.gif Hypnose se razume! biggrin.gif

Ker pa sem skromna punčara, si želim le še naslednje:
- kenzo: amour
- escada: magnetism
- calvin klein: euphoria
- givenchy: mariage
- D&G: the one
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#20 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 December 2006 - 07:34 PM

Moja želja je edino in le Lush Karma.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users