Jump to content


Photo

Najboljše oblečeni estradniki ...


  • Please log in to reply
763 replies to this topic

#761 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82171 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 March 2011 - 12:38 PM


Saj je ona tudi 'zdizajnirana', vedno nosi Vivienne Westwood. -)
Meni ni všeč, če se oblači drugače (in grše) od večine, je to še ne naredi kul.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#762 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 11 March 2011 - 01:00 PM

nisem mislila da ne nosi znamk. Mislila sem videz, ki ga imajo ostale ko je dobesedno vsak las na svojem mestu z camentiranimi nasmeški, nakit, čevlji, make-up, vse brez napake ipd. tega pri njej ne vidim. Pa všeč mi je da načeloma ostaja pri svojem stilu.
Njen stil mi ni lep, tudi to ni učinek, ki bi ga ona (po moje) hotela, mi je pa zanimiv. Ostale zvezdnice pa mivečinioma zgledajo brez stila, narejene na tekočem traku. Kot je Sinnaia rekla, mi je zanimiva ženska, po moje ma dober smisle za humor. Z istega stališča mi je všeč tudi Bjork.

  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#763 elanor

elanor

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 401 posts
  • Gender:Female

Posted 11 March 2011 - 07:40 PM

QUOTE(Frčica @ 11. 3. 2011 - 8:25) View Post

Men je tud ona ful všeč, vsaj drugačna je od ostalih ki so vse poštirkane, zdizajnirane in oblečene po zadnji modi in posledično iste in, meni osebno, nekarakterne. boooooring down.gif


ja se strinjam thumbup.gif (verjetno pa pr meni malo vpliva tud to da obožujem viktorjanski stil smile.gif )
  • 0

A painting is complete when it has the shadows of a God. - Rembrandt


#764 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 11 March 2011 - 08:16 PM

Meni je ona všeč, mi pa od Westwood stil osebno ni, ampak njej paše. Mi je pa Helena kul kot oseba in zanimivega moža ima. thumbup.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users