Jump to content


Photo

Kreme za sončenje


  • Please log in to reply
618 replies to this topic

#481 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17800 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 20 June 2019 - 08:55 AM

Dobila Badger, prvi vtis je super, ne pušča nič belega filma, je pa mastna, pusti svetleč film. Bom videla, če jo bom uoorabljala za obraz, sprobala bom.
  • 0

#482 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15025 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 20 June 2019 - 10:51 AM

Jaz tud dobila. Kul je. Samo vonj mi je bljek.
A ima katera os bioderme tisto, ki jo je ana oglasevala? Jaz jo imam in je super, tudi kot podlaga za make up. Sam najbrz je s kemicnimi filtri, ane? Mislik da je cicabio.
  • 0
 

#483 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2019 - 09:40 PM

Nekje sem že zasledila dobre ocene za eno Bioderma sončno kremo, samo se ne spomnim točno, katera je bila.
Jaz še vedno čakam na dostavo. Ravno ko bi rabila kremo, se je moja pošiljka izgubila.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#484 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25254 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 June 2019 - 10:01 PM

Meni se pa zdi, da mi tudi cosrx masi pore :/ Tako da raje sparam z nanosom in se umikam v senco, kadar se lahko.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#485 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2019 - 10:03 PM

Anouk, a res za Cosrx? :/

Jaz sem pa ravno danes razmišljala, kako prijetna krema z UV zaščito je (lahka, ampak ne prelahka, nemastna, prijetno diši, pravi užitek jo je uporabljati). : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#486 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25254 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 June 2019 - 10:10 PM

Ma ne vem, kakšno kožo sem to zadela na genetski loteriji, da mi čisto vsaka stvar preglavice dela. Potem so pa takoj še kakšno flekci, pa bi jih vsake toliko skrila tako, da bi s pudrom izenačila ten, tisto je pa sploh misija nemogoče in začaran krog. Mogoče mi bo pri single-ingredient anti-age tretmajih lažje ugotovit, kaj točno mi ustreza in kaj ne, ker lahko malo skombiniras stvari.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#487 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 June 2019 - 07:42 AM

Meni je super Eucerin losjon s spf 30, super lahek, lepo se maže in vpije.  Za obraz imam tudi Eucerin spf 50 ali pa TBS esenco pa mi je oboje super, ker je lahko in se vpije pa ne pušča filma. Je pa pomoje vse kemično. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#488 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23454 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 21 June 2019 - 08:00 AM

Ali se ve zjutraj najprej namažete z običajno kremo in potem s kremo proti soncu ali samo s slednjo?


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#489 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 June 2019 - 08:08 AM

Jaz dam spodaj tonik in serum, potem pa kremo za sončenje. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#490 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17800 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 21 June 2019 - 08:12 AM

Vso običajno nego.
  • 0

#491 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 21 June 2019 - 08:20 AM

^^
Enako. Ko vstanem običajna nega, preden zapustim hišo pa še SPF na roke in obraz, po potrebi še noge, vsaj pod koleni.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#492 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 June 2019 - 09:38 AM

Jaz poleti mažem še vrat, tilnik, roke in noge, vrhnji del stopal, če grem ven. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#493 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 21 June 2019 - 10:35 AM

Ja, jaz običajno nego in čez sončno kremo. Oziroma zdaj večinoma dam najprej serum in čez sončno kremo, navadno kremo izpustim, sploh, če imam Cosrx sončno kremo, ki je že sama dovolj vlažilna.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#494 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26228 posts

Posted 21 June 2019 - 10:49 AM

Meni so se zaceli tudi mozolji delat po corx :/. Celo imam grozno.
  • 0

#495 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3118 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 21 June 2019 - 01:10 PM

Jaz na srečo nimam težav s cosrx, namažem z navadno in potem sončno kremo čez
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#496 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16463 posts
  • Gender:Male

Posted 21 June 2019 - 01:54 PM

A Cosrx ste zacele pred kratkim uporabljati, da vam masi? Ker so te naceloma takoj pokaze. Jaz celo leto uporabljam iste soncne (in druge produkte) pa imam trenutno prav akne po robu obraza zaradi vrocine.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#497 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82358 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 June 2019 - 02:10 PM

Jaz Cosrx vedno uporabljam samostojno. Ravno to mi je najboljše pri tej kremi, da ne rabim nič spodaj. Letos pa ne vem če sem 3x uporabila SPF. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#498 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25254 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 21 June 2019 - 02:17 PM

Ne, uporabljam jo ze, odkar sem jo dobila. Samo prej nisem bila prepricana, ali je mogoce s stresom pogojeno, ker smo imeli stalno neke zivcne vojne doma. 

 

Drugace tudi jaz nic ne plastim. Obcasno dam cez cosrx se tekoci puder, za spodaj niti nic nimam :D Nekako se ne spravim se zraven k raziskovanju kozmetika :x Ali pa se, pa potem mislim, da sem koncno nekaj nasla, kupim, sprobam ... in potem spet pustim vse skupaj stat, ker mi tako ali drugace ne ustreza. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#499 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 23 June 2019 - 12:01 PM

Ali se ve zjutraj najprej namažete z običajno kremo in potem s kremo proti soncu ali samo s slednjo?


Jaz oboje, kaksen serum ali kremo in potem soncno. Namazem pa ze zjutraj, ceprav na moji prav pise da je zascita tam nekje 80 min., ostale soncne tudi naj nebi kaj dllje scitile. Tako, da je potrebno se tudi kasneje namazat, drugace recimo ce si v sluzbi in prides ob treh ven je tvoja zascita enaka 0, se pravi kot da se ne bi namazala.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#500 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 23 June 2019 - 02:12 PM

Meni je to misterij: če imaš puder, naj bi se potemtakem namazal čez puder?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users