Jump to content


Photo

Ravnanje las


  • Please log in to reply
153 replies to this topic

#21 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 27 April 2006 - 06:22 PM

ja sei od frendice se tut zagreje v 10 sek. samo za 200° pa se zagreje v 10 min. drgač je pa tut keramični pa še ionsku zravn..
  • 0

#22 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 30 April 2006 - 08:49 AM

QUOTE(Anaa)
Ej cvetolinka moj tut pa sem dala samo 8k za njega. Pa je keramični. Pa vsak likalnik je tak, da dvakrat potegneš in si ravn.


Ej Ana pa nimaš ti ravnih las?
Tak se mi zdi da sem vidla sliko na uni temi... ermm.gif
  • 0
Memento mori.

#23 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 30 April 2006 - 08:55 AM

QUOTE(cvetkolinka)
Kaki ekstra preparati(šampončki, balzami, maske) en klinc kej zravnajo čupo, moje skromno mnenje. Ogromno pripomore (mislim da je že bila tema o tem)ionski fen, pri seb vidim tootalno razliko kukr pa če si jih z navadnim posušim. Res, kot da bi si jih polikala, s tem da si sfenam lase na veliko krtačo, ki ti jih še ekstra zravn mal uravna. Tak da, ionski fenčič, fingers up for straight hair biggrin.gif
Aja, sej res, zadeva je za lase vredu in jih ne poškoduje, men se še bol fino svetijo. Da pa lasje zadržijo v sebi več vlage in so bolj svetleči, naj bo zadnje izpiranje s hladno vodo, po možnosti uporabiš sok limone:)


Se strinjam... wink.gif

Drugače pa sem lih prejšnji teden vidla da majo tud ionske fene v dm-u sem vidla enega od PHILIPSA no sam zdei mam en likalnik ko je ioniziran mogoče pa si kupim tud fen...kolk si ti dala za tvojega?
  • 0
Memento mori.

#24 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 30 April 2006 - 12:06 PM

A ni to hecn, da tiste, ki imamo ravne lase bi rade imele kodre, in obratno.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#25 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 30 April 2006 - 12:46 PM

QUOTE(Verja)
A ni to hecn, da tiste, ki imamo ravne lase bi rade imele kodre, in obratno.


Ja pa res smile.gif Pa mislim da je tud pri ostalih stvareh tako...tud tiste ki so bolj manjše postave bi rade ble večje pa tud obratno...al pa pri barvi las,barvi oči...vsega... idea.gif
  • 0
Memento mori.

#26 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 30 April 2006 - 01:59 PM

QUOTE(Claudija)
QUOTE(Verja)
A ni to hecn, da tiste, ki imamo ravne lase bi rade imele kodre, in obratno.


Ja pa res smile.gif Pa mislim da je tud pri ostalih stvareh tako...tud tiste ki so bolj manjše postave bi rade ble večje pa tud obratno...al pa pri barvi las,barvi oči...vsega... idea.gif


Ja tudi glede velikosti in pa barve oči. Dobr, da se da barvo las tako menjavat biggrin.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#27 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 30 April 2006 - 02:43 PM

QUOTE(Verja)
QUOTE(Claudija)
QUOTE(Verja)
A ni to hecn, da tiste, ki imamo ravne lase bi rade imele kodre, in obratno.


Ja pa res smile.gif Pa mislim da je tud pri ostalih stvareh tako...tud tiste ki so bolj manjše postave bi rade ble večje pa tud obratno...al pa pri barvi las,barvi oči...vsega... idea.gif


Ja tudi glede velikosti in pa barve oči. Dobr, da se da barvo las tako menjavat biggrin.gif


Ja pa da obstajajo leče če je že tko hudo wink.gif

Za velikost pa nažalost še nič niso iznašli cry.gif
  • 0
Memento mori.

#28 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 30 April 2006 - 02:49 PM

QUOTE(metal*girl)
če maš ful skodrane lase si jih [b]dej razrečt pa kup si likalnik...pomoje bi mogl bit zavni...

QUOTE(Claudija)
Jaz pa imam naslednji problem!
Imam srednje skodrane lase ampak vseeno bolj kot valovite če se potrudim imaam celo svedrčke...no u glavnem prejšni teden sem naredila 2 največjo napako v zvezi mojih las. Postrigla sem se na frufru (spredaj kratko)Kdaj bodo zrasli nazaj?????
HELP!!!!!! Ne vem kaj naj naredim lasje se mi spredaj kodrajo tako da nisem za nikamor tako da si jih spenjam nazaj. No moja 1 največja napaka pa je bila ko sem se lani za novo leto postrigla v dolžini ušes...saj je še šlo ko sem si jih VSAKO jutro likala z likalnikom samo naenkrat se mi ni več dalo vsako jutro pol ure prej vstajat da sem jih komot zlikala pa tolko lakov pa želejov sem porabla da baay zadaj pa so se mi še vedno kodrali...od takrat naprej nosim čop in ne pravim vam tega za hec! 24 ur na dan, 7 dni v tednu sem lase nosila samo v čopu v glavi pa lasnic toliko da jih na prste nisi mogel prešteti.Zdaj je dobro leto mimo in tudi najhujše je mimo...samo slabo mi je že ko si moram vsaki dan delati čop pa zdaj še sprednje lasi rihtat da nazaj jih vredi naredim da nena lasnica popusti...glede las preživljam nočno moro.So še vedno tako kratki da mi kitke ne držijo več kot 2 uri kar razpadejo. Tako da res sem popolnoma O.B.U.P.A.N.A. !!!
kdorkoli...na pomoč...


OK. Za to bi lahko že novo temo odprla smile.gif ...kako pa to gre?
  • 0
Memento mori.

#29 tejča

tejča

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 30 June 2006 - 06:20 PM

sm problem je ko maš res zlo skodrane lase ko ti nič ne pomaga....ne preparati za ravnanje ne feni al pa likalniki, NIČ ....sm enkrat mi je uspel met za 3 ure ravne lase pol je blo pa spet vse skodrano....pa sej ne da mi niso všeč skodrani sm včasih bi pa rada mela tut ravne wink.gif
  • 0

#30 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 30 June 2006 - 07:45 PM

js tut bemuboga...ko sm bolana mam kolkr tolk ravne in je zakon....zej pa krneki se mi napou kravčlajo jebemti dost mam tega kupla si ga bom ermm.gif
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#31 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 01 July 2006 - 08:51 AM

jaz sem si kupla mislm da od philipsa za glihat, pol ma pa zravn še za kodre, bla bla bla pa mi ful lepo zgliha. Za tok kr ga jst uporabljam mi je ful v redu smile.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#32 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30737 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 July 2006 - 09:39 AM

Jst sicer mamen likalnik, ki sem ga dobila od prijateljice, ko si je ona novga nabavla, drgač sama ga jaz definitivno ne bi kupila...

In si včasih sam kak pramen poravnam, ko se zvije čist v neko svojo smer alpa spredaj frufru mal polikam v stran,
sam kaj, ko mi zdej v tej vročini, ko se malo spotim, vse zarad vlage nazaj skoči gor v kravžle in se mi zdi pol čist brezveze mučit lase s tem, da jih žgem... ermm.gif ker itak ni učinka.
Ne predstavlja si pa, da bi si likala celo glavo..niti mi ne pašejo ravni pomoje, niti se mi ne bi dalo. wink.gif
  • 0

#33 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 01 July 2006 - 11:17 PM

joj punca k bi ve vedle kaj mate, k mate kodre ;)

Jst imam popolnoma ravne dolge lase in si že od nekdaj želim kodrčke ;)

Ampk "sto ljudi, sto čudi".... tongue.gif

Have fun smile.gif
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#34 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 01 July 2006 - 11:35 PM

se ponavad je tko da lih tist ka nimaš hočš met....zto hočmo me met ravne lase ve pa kravžlaste ko mate ravne tongue.gif
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#35 kris

kris

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 02 July 2006 - 07:50 PM

hm...jz sm nova kle...ne vem še čist usega....a bi mi kdo prjazn loh povedu koko nej si "popravim" lase?imam zelo uničene...barvam si jih že 4 leta-najprej na blond,poten še enkrat,potem na črno,rdečo-to sm pobarvala doma,pol pa pri frizerki-rdeče-prej mi je pa razbelila...ampak vsakič k si jih umijem pa posušim al s fenom al zunej mam tko.....zlo slamaste,brez leska pa zelo se mi "zvečajo"...ko sem bla mlajša sem imala lepe lase...sem postrižena tudi zelo stopničkasto...ima kdo predlog kako bojo moji lasje malo "manjši" biggrin.gif hvala
  • 0

#36 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 July 2006 - 07:57 PM

kvalitetni samponi, balzami, maske, silikon, skarje biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#37 kris

kris

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 02 July 2006 - 08:01 PM

o hvala....mi mogoče lahko priporočaš kakšen balzam ali šampon?
  • 0

#38 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 July 2006 - 08:30 PM

tigi oatmeal & honey (sampon + balzam) meni je ta komplet ful pomagal, sem mela iste probleme kot ti. priporocala bi ti se kaksno dobro masko, npr. garnier ultra beauty ali gliss kur total repair, klasov ali gliss kurjev silikon za konice... vse je odvisno, koliko si pripravljena odstet. pa ne se vec tok farbat, ker to res fejst unici lase... raje jih nekaj casa pusti pri miru, da si opomorejo, pol pa spet jovo na novo biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#39 kris

kris

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 02 July 2006 - 08:34 PM

o hvala res....a jih to loh dobim v navadni tgovini al kje posebej? smile.gif
  • 0

#40 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 July 2006 - 08:44 PM

Tigijeve proizvode dobiš samo v specializiranih frizerskih salonih (malo poglej pod debato Tigi), je pa malo višjega cenovnega razreda (npr. Oatmel And Honey regenerator stane 4k, šampon pa 2 600), ostale omenjene stvari pa dobiš v navadni drogeriji (Mueller, DM, Tuš).
Meni super pomaga tudi Keunejeva maska Reconstructor (Mueller, stane okoli 2-3k), sem imela prav tako zelo uničene lase, ki pa se zdaj še "celijo". Za šampon je pa pomembno, da je neagresiven.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users