Jump to content


Photo

Regenerator - TIGI Catwalk Fashionista Conditioner


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 May 2008 - 01:13 AM

IPB Image


Ohranite lepo in intezivno barvo las! Fashionista balzam podaljša obstojnost barve, poveča njen sijaj in zaščiti lase pred zunanjimi vplivi. Enakomerno nanesite na mokre, s Fashionista šamponom umite lase in pustite delovati od 1 do 3 minute. Dobro izperite.

Tale balzam sem kupila skupaj s šamponom iz iste linije, v akciji mega dvojčkov. ;-) Zadnje čase mi ustrezajo bolj lahki balzami (imam sicer omiljene tri hranilne, kateri mi lase nahranijo na prijeten način, torej so bolj polni, a ne obteženi) in tale je bil kot nalašč primeren za nakup, saj ne vsebuje nobenih olj, ampak je zgolj vlažilen. Vsekakor je omembe vreden tudi vonj, ki je sladko, a ne osladno borovničast, res prijeten, na laseh se obdrži vse do naslednjega umivanja (lase si umivam na 2, 3 dni - odvisno). Je viola barve, nekje srednje gost, nanos je preprost. Lasje po uporabi niso niti malo obteženi, ampak morda rahlo "trdi" - kar mi je všeč, saj mi tako lepše padejo, pa tudi bolj so volumnasti. Kako je z ohranjanjem barve, ne vem, jaz ne opazim nobenih sprememb, tudi dvomim, da so kakšne omembe vredne spremembe glede tega. Priporočam za nezahtevne lase oz. tistim, ki imajo radi lahke in dišeče balzame. Cena je v redni prodaji najbrž nekoliko previsoka.

Ocena: 4

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 24 May 2008 - 04:50 PM

Tale balzam sem kupila posamezno bolj zaradi vonja kot zaradi česa drugega.

Po pregledu sestavin nisem veliko pričakovala in tudi nisem veliko dobila.Mislim da ima največ vlažilcev kolikor se spomnim drugače pa nič kaj pretresljivega.Super bi bil za kratke lase kot jih imam zdaj,nikakor pa ne za suhe,poškodovane lase kot sem jih imela včasih.

Vonj je FENOMENALNONADNAROVNOSUPERDUPER!prečudovit vonj..kot nekakšni bonbončki z malinami,malo borovnic...njam.Nisem se ga mogla navohati drugače pa je identičen kot šampon.

Učinek na lase ni nič kaj dobrega.Jaz sem ga enkrat uporabila samega pa nisem bila zadovoljna z njim kerlase ni nahranil ampak samo odišavil in jih malenkost navlažil.Ko pa sem dala najprej tega in potem še masko čez je blo pa v redu.Ampak brez maske ali pa kakšnega spreja ki se ga našprica po suhih laseh,mislim da bi bilo zelo težko razčesati lase.

Stane tam nekje 13€ notri ga je 250ml.
Cena je za ta učinek pretirana.

Dam mu:
3/5

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users