Jump to content


Photo

Črna in bela magija?


  • Please log in to reply
113 replies to this topic

#41 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 02 December 2004 - 02:30 PM

QUOTE(Venesa)
Ojla Jagoda

Moram te pohvaliti zelo dobro si razložila belo magijo in res je kar se sibolov sveč tiče imaš pa simbole same barve, kamnine ITD

Srcika ojla

Kar se voduja tiče in lutk ne kliči nad sabo črno magijo in ne o lutk kajti to ti povem da je zelo nevarno. Verjemi mi da to ni igra življenja kajti vrne se k tebi in se komaj to rešiš.

Kar se besed urokov tiče kdo ne zna to uporabljati naj ne posskuša, ker je nevarno in tu so potrbne zaščite. Tisti ki vas to zanima morate prej imeti zaščitne simbole predno se s tem ukvarjate.

toliko zaenkrat.
Lep pozdrav

Venesa


ja se strinjam wink.gif in hvala za pohvalo
  • 0

#42 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 02 December 2004 - 03:07 PM

Venesa, kako pa naj pol pridem do urokov in jih tudi uporabljam??? cry.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#43 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 04 December 2004 - 11:44 AM

Jagoda ni kaj ;) smile.gif


Storm do urokov ni težko priti to še zdaleč ne in uporabljat. Samo kako jih je treba uporabljat in kakšne misli so v glavi predvsem pa namen urokov???? Kajti se moraš zavedat kakšne posledice lahko imaš in če nimaš incijative da se zaščitiš ne priporočam da se s tem ukvarjaš. To ti jaz svetujem. Če pa želiš da dobiš incijative in se želiš ukvarjati z tem ti pa priporočam da se obrneš na Vilmo ki je glede tega Mojster.

Želim ti lep dan wink.gif
Venesa
  • 0

#44 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 04 December 2004 - 07:31 PM

Hja, venesa, moji nameni so čisto dobri,... in ne nameravam nikomur škodit,... A pol tud potrebuješ kako zaščito? hočem rečt, kje pol naj dobim uroke??? oops.gif oops.gif Saj vem, da sem trapasta,...

Zemlja kliče Vilmo,...
Zemlja kliče Vilmo,...
Zemlja kliče Vilmo,...
wink.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#45 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 04 December 2004 - 09:33 PM

storm ji bom jaz sporočila Vilmi, tako da ne bo problema ;) urokov je več vrst ne vem pa kakšne bi rada.Sporoči mi.
Lep pozdrav Veenesa
  • 0

#46 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 05 December 2004 - 02:01 PM

hm, venesa,... take, ki vplivajo na ljubezen, zdravje, um in na splošno srečo. Če se da...
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#47 gala

gala

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 06 December 2004 - 06:02 PM

hey*** kkot sm že enkt tuki napisala mi je nek bioenergetik na nekem zdravljenju rekel da imam v sebi to, da se lahko ukvarjam z bioenergetičarstvom in črno ter belo magijo. nato sem izvedela da nek moj znanec se ukvarja z belo magijo zato sem šla 4 krat k njemu in mi je dal napotke ter sem pri njemu preizkusila, vendar mi je uspelo le prvič. ko sem izgovorila urok, nisem več vedela kdo sem, počutila sem se kot bi bila "zadeta". znanec mi je rekel da naj pridem k njemu kak drug dan, vendar mi kasneje ni uspelo. 2 krat sem poskusila tudi doma in obakrat se mi je zazdelo kot da sem postala glavna, kot da bi vsem lahko ukazovala... zaželela sem si dve stvari, kateri sta se uresničile. sedaj pišem sama uroke in upam da bojo delovali.
  • 0

#48 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 06 December 2004 - 07:21 PM

ohmy.gif blink.gif Uauuuuuuuuuuuuuuuu
Hej, gala, mi lahko svetuješ, kako lahko sestavim dober in delujoč urok?? Proooooooosim,...
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#49 darcy

darcy

    sramežljivec

  • Člani
  • 19 posts
  • Location:ljubljana

Posted 06 December 2004 - 07:38 PM

GALA PA TI SI CARICA.DEJ SE NAM KAJ POVEJ MOGOCE JE PA KERA OD NAS TUT NADARJENA. POL BOMO PA ENA DRUGO COPRALE :rambo:
NE SAM RES ME ZANIMA KAKO PA TO ZGLEDA A SAM NEKI POVES PA SI ZAZELIS IN SE TI URESNICI? PA LAHKO ENMU DRUGMU TUT ZELJO URESNICIS?
  • 0
delam tako,kot drugi NE delajo,
da zivim,kot drugi NE zivijo

#50 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 06 December 2004 - 07:58 PM

Ja, gala, to tud mene zanima,...
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#51 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 07 December 2004 - 01:04 AM

QUOTE(\\"Storm\\")
Hja, venesa, moji nameni so čisto dobri,... in ne nameravam nikomur škodit,... A pol tud potrebuješ kako zaščito? hočem rečt, kje pol naj dobim uroke??? oops.gif  :oops:  Saj vem, da sem trapasta,...

Zemlja kliče Vilmo,...
Zemlja kliče Vilmo,...
Zemlja kliče Vilmo,...
wink.gif

Pred uroki, te dejansko lahko varujejo sam pozitivne misli... Ničesar drugega. Nimam preveč opravka z njimi. Ker delam na tem, da so moje misli čimbolj pozitivne za vsakogar. Tisti, ki se ukvarja z uroki, pa si lahko gotovo prikliče kaj slabega nase, sploh če z njimi želi nekomu škodovat.

Vilma
  • 0

#52 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 07 December 2004 - 09:28 AM

Ja res je potrebno biti zelo pazljiv z uroki kajti uroki so na podlagi bolj na črni magiji kot na beli, čeprav gre kar se urokov tiče na ukazovalen način. To dejansko ni ok. Jaz namreč te misli usmerim za sebe ne pa za druge. Kajti zahtevek dajam takrat ko je najnujneše in s tem obvarujem druge. Drugača pa tudi jaz uporabljam misli in energijo , da je čimbolj pozitivno delovanje in pomoč drugim predvsem pa gledam da se bolje počutijo in so samozavestni, da sebe. Predvsem pa, da imajo sam sebe radi, se cenijo in dajo na prvo mesto. To je zelo pomembno. Neglede koliko jih zadajajo problemi, ki nas vseh spremljajo;)
LP Venesa
  • 0

#53 Lotos

Lotos

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts

Posted 09 December 2004 - 04:38 PM

Bodite pazljive kar se urokov tiče, ker se ti lahko grdo povrne, če izvajaš urok proti volji človeka na katerega želiš delovati. Govorim vam iz lastnih izkušenj..res je, da se nama je s prijateljico želja uresničila v zelo kratkem času..vendar so bile posledice tako očitne, da navsezadnje ni bilo vredno. Vse kar si želimo se da doseči brez urokov, le ljubeznive in potrpežljive moramo biti. :sunny:
  • 0
Porušite meje in postali boste neskončni.

#54 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 09 December 2004 - 05:02 PM

Lotos Hvala ti, da me potpiraš, kajti res uroki so zelo nevarni in še na glavo si nakoplješ črno magijo ali celo rdečo. Jaz vse skozi na to opozarjam, da ni dobro se igrati z nobeno magijo, če ne veš kaj se lahko zgodi. Na žalost jih je veliko, ki so zelo nestrpni in neočakani, da bi priklicele lepe misli in želje ter bile potrpežlive. Predvsem pa ljubezen do sebe in do bljižnjega.

Hvala ti še enkrat lotos wink.gif
Venesa
  • 0

#55 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 11 December 2004 - 10:06 PM

ne vem, kako naj se držim; sad.gif ali cry.gif ali evil.gif ali mad.gif ????!!!!
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#56 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 11 December 2004 - 11:01 PM

Pozdravljena Storm

Kaj te muči????????????
Česa se ne moreš zdržat?
LP
Venesa
  • 0

#57 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 12 December 2004 - 11:05 AM

glej, venesa, če prav razumem, se NE SME človek ukvarjat z magijo?? Niti z belo??
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#58 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 13 December 2004 - 12:47 PM

Storm lahko se ukvarjaš z belo magijo in to tako da si poučena o tem. Ne pa tako z uroki jaz urokov ne uporabljam razen v skrajni sili ko gre res za živkjensko pomembnost se pravi dao umirim situacijo ali ublažim. Drugače pa jaz urokov ne uporabljam: čeprav jaz o urokah in magijah veliko vem se ne spuščam tako daleč da bi mi to prišlo v korenine. Ukvarjam pa se z belo magijo, če je potrebno. Najbolj pomembno je kako misliš, kaj delaš to pa je zelo važno ker misli so za človeka kot magnet za železo. To se potem odviga. Če misliš negativno se dogaja negativno, če pa pozitivno potem se začnejo dogajati pozitivne stvariJe pa potremno veliko energije in potrpežljivosti ne pa nestrpnost ali neučakanost.
LP
Venesa
  • 0

#59 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 December 2004 - 09:24 PM

Jz bi pa rada obiskala nekoga, ki se ukvarja z energijo in, ki vidi ali imaš v sebi potlačene negativne stvari, še nisi šla skozi preteklost ter te tega odreši. Brala sem članek v časopisu o eni ženski, ki sicer ne vem kakšen je njej poklic, samo vem, da je študirala v Angliji in se približno s tem ukvarja. Ali kdo pozna nekoga?
  • 0

#60 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 14 December 2004 - 09:37 AM

Pozdravljena miska!

Zanimivo je res. Če si res želiš iti in dati vse to skozi, ter odkriti to. Predvsem pa razčistiti z preteklostjo. So sstrokovnjakih jih poznam, sam vprašanje je od kot si doma? Če resnično želiš se mi lahko javiš in mi pišeš pa ti sporočim kam se obrniti. Ne bi te želela napotiti nekam, ki ti je dalaeč od rok.
LP
Venesa
:sunny:
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users