Jump to content


Photo

izpadanje las


  • Please log in to reply
319 replies to this topic

#101 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82517 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 September 2010 - 11:36 AM



Ja, kapsula je z namenom. V prebavnem traktu se ovoj raztopi takrat, ko je treba.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#102 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 24 September 2010 - 01:50 PM

Hvala za info!
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#103 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22365 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2010 - 05:20 PM

Meni so proti izpadanju ful pomagale Fidival tablete.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#104 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 17 June 2011 - 03:22 PM

Meni je to tako čudno... skoraj vse, ki jih poznam, pa tudi tukaj na forumu vidim, imajo težave s prekomernim izpadanjem las.

Mi je frizerka rekla, da še nikoli, odkar deluje (25 let), ni imela tako zamašenih odtokov z izpadlimi lasmi. Baje mora vsak dan čistit, ker ljudem nenormalno izpadajo lasje.

Jaz imam isto težavo - že par let opažam, da mi na vsake toliko malo bolj izpadajo, ampak tako grozno, kot je zdaj, pa še ni bilo. cry.gif

Vedno sem imela zelo goste, dolge lase. Ko sem bila mlajša, so mi šli prav na živce, ker sem se mučila z razčesavanjem, vsi so mi zavidali lase.

Zdaj imam pa skoraj za pol manj las! cry.gif
Če si naredim čop, je las točno za polovico manj. Pa najbolj me skrbi to, da mi izpadajo tudi tisti novi, krajši lasje. Če mi izpade kak dolg, star las, se ne sekiram, ker vem, da ima vsak las pač določeno življenjsko dobo. Ampak da mi pa zdaj tisti par cm dolgi izpadajo, je pa višek! ohmy.gif
Pa ti novi laski so čisto bogi in tanki. sad.gif

Sem šla k zdravnici in dala kri in urin, pregledali so mi hormone, pa ni nič nenavadnega! Imam super kri. Ščitnica tudi ok.

Potem sem dobila napotnico in sem šla k eni glupi dermatologinji, ki je po mojem ravno iz faksa prilezla.
Malo mi je pogledala lasišče, rekla da ne vidi nič posebnega, potem pa mi dala recept za Regaine tonik (katerega sem seveda plačala sama). Po tem me je odslovila in rekla, naj se pridem pokazat čez pol leta. down.gif

Zdaj to uporabljam, pa upam, da se mi bo izpadanje ustavilo in da mi bodo zrasli močnejši lasje.

Jem tudi Fitoval, pa na sploh dodatke - omega3, vitamine, minerale, prehranjujem se zdravo.

Ful me skrbi, da ni za tem kaj resnejšega... sad.gif

Ampak res... a ni čudno, da ima toliko ljudi težave s tem? Poznam ženske vseh možnih starosti, ki so čisto obupane. hmm.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#105 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82517 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 June 2011 - 05:28 PM


Jaz sem imela lani tudi grozne probleme (prejšnja stran), in so mi Fitoval kapsule neverjetno pomagale.
Sicer na začetku ne, sem skoraj že obupala, po dveh škatlah se mi je pa izpadanje čisto zminimaliziralo.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#106 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 17 June 2011 - 05:29 PM

Super. smile.gif
Upam, da bo pri meni tudi delovalo. sad.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#107 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82517 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 June 2011 - 07:31 PM


Sem sigurna, da ti bo, sploh če jemlješ še druge dodatke in se zdravo prehranjuješ.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#108 Lo-Fi

Lo-Fi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4884 posts

Posted 17 June 2011 - 07:32 PM

meni tudi nenormalno izpadajo zadnje čase.
Ko si perem in fenam,jih imam po celi kopalnici, fora pa je v tem, da je to itak vsak 2dan cry.gif down.gif
  • 0

#109 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 17 June 2011 - 08:08 PM

^ podpis. ermm.gif

Jaz sem že razmišljala, če je kaj takega v vodi, ker to res NI več normalno, no... down.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#110 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 17 June 2011 - 11:48 PM

OMG, meni tudi! Ampak sem razmišljala bolj v stillu 'se mi menja dlaka', haha, kot našemu Bingotu trenutno, ampak ko pomislim zdej na zadnjih nekaj umivanj, grozota. Vem, da je las dolg, in da zato tudi nekaj las na kupu izgleda kot celo gnezdo, ampak zadnje čase je to gnezdo ogromno; zadnjič mi je uspelo zamašit odtok v banji in ko sem spustila vodo, je zalilo celo kopalnico, ob 1h zjutraj. butl.gif

Moji mami so izpadali lasje zaradi zdravil, a sem ji po priporočilu nekoga s foruma, par strani nazaj v tej temi, ne spomnem se, svetovala INNEOV, in ji je res pomagal, pa so ji izpadali celi šopi. Fantu so tudi zadnje čase začeli nekaj izpadat, bom morala tudi njemu to kupit. ohmy.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#111 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82517 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 June 2011 - 12:01 AM


Inneov je na isti princip, kot Fitoval, samo nekajkrat dražji. Pomaga pa enako.

  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#112 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 June 2011 - 07:57 AM



Meni tudi zelo izpadajo. Cele šope spuščam dol po wcju.
Ampak se nekak probam prepričati, da je to normalno. Dokler ne bom plešasta, unlol.
Sem pa tudi jaz jedla Inneov nekaj časa in če tak pogledam nazaj, se mi zdi, da mi niso
izpadali nič manj.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#113 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 18 June 2011 - 08:12 AM

Mislim, da vsem izpadajo več ali manj enako. Meni tudi, imamo pa vse zelo dolge lase, tako da si predstavljate, da je vedno v odtoku šop las - ker so pač lasje dolgi. Če bi imele kratke - se ne bi opazilo, sploh, tako da jaz zaenkrat še ne kompliciram (dokler mi ne bodo šopi las samodejno izpadali ven, ampak pri pranju se mi zdi to bolj ali manj normalno).
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#114 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 June 2011 - 08:15 AM

Normalno je tam okrog 100 las na dan. Če so dolgi avtomatsko izgleda več, ampak najbrž ni.

Jaz pa, na srečo, opažam ravno obratno. Zadnja leta mi jih izpada ful manj, pa ogrooomno imam malih laskov na vrhu. I am happy. Sem pa tudi jaz imela krizo, ene 3,4 leta nazaj.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#115 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 June 2011 - 08:30 AM



Ja, seveda, če so lasje dolgi, izgleda automatsko vsega skupaj precej več.
Saj imam jaz to skos v mislih, ampak izgleda pa vseeno zastrašujoče.

Pa fant pravi, da je pri njih celo stanovanje polno mojih las in je ves srečen, ko kje kakšnega najde. laugh.gif cry.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#116 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 June 2011 - 08:33 AM

Poskusi jih enkrat preštet, tako približno. Jaz sem sigurna da ne boš presegla 100. Tako - za pomiritev smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#117 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 June 2011 - 08:40 AM



Uh, hm, morda pa res kdaj ... v navalu panike in dolgčasa. : )

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#118 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 18 June 2011 - 08:43 AM

Vsaj pomirilo te bo, če ne drugega wink.gif Meni se je tudi enkrat tako zdelo ogromno pa sem se jih spravla štet, in nisem prišla do 100. Izgledalo jih je pa... uf. smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#119 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82517 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 June 2011 - 12:36 PM


QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 18. 6. 2011 - 9:30) View Post

Pa fant pravi, da je pri njih celo stanovanje polno mojih las in je ves srečen, ko kje kakšnega najde. laugh.gif cry.gif

happy.gif


Pri meni jih je bilo v odtoku za celo kepo, v obdobju, ko so mi najbolj izpadali, ko se mi je pa uredilo, pa sigurno 10X manj. Res komaj kakšen.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#120 Izgubljena

Izgubljena

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2544 posts
  • Gender:Female
  • Location:Slovenija

Posted 20 June 2011 - 08:45 PM

Jina, a so se tebi v času anoreksije kaj zredčili/stanjšali lasje?
Ful mam občutek, da imam od takrat, ko sem bila podhranjena pol manj las na glavi.
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users