Jump to content


Photo

Prodajalke


  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#21 Jota

Jota

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 18 April 2005 - 03:11 PM

Večina ni sama kriva za to, da so tok tečne, saj morjo bit, ker jim tako rečejo. Tiste, ki pa zalezujejo koga, majo pa že kake slabe izkušnje, ker navsezadnje kraje mečejo slabo luč na njo in so zato toliko bolj pozorna.

Osebno mam raj tako, ki je nadležna, ker vsaj pokaže neko "zanimanje" do tebe (pa kakorkoli naj bi se to razumelo smile.gif ), kot pa tako, ki ne reče ne bu ne mu, ko prideš v trgovino.

V Limoniju so ful prijazne, pa v L' Occitanu tud, v Douglasu je odvisno od vsake prodajalke posebej.
  • 0

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 April 2005 - 03:21 PM

[quote=Jota]V Limoniju so ful prijazne, pa v L' Occitanu tud
Vidim, da še nisi naletela na podivjanega pavijana v L'occitane v CityParku. twisted.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 Jota

Jota

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 18 April 2005 - 03:26 PM

Ja ja, sem sem, tistga tipa, ki mu gre malo na babje twisted.gif S kretnjami me spominja na Jacka iz Will & Grace. Ampak zaradi ostalih to spregledam wink.gif
  • 0

#24 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 07 October 2005 - 07:36 AM

Sem slučajno tole temo našla...morem se izpovedat glede Müllerja. Smo šli s kolegi malo pogledat kozmetik, parfume itd. in se nam je takoj ena prodajalka obesla za vrat... ok jo še en čas ignoriramo..pa kr ni hotla vstran (pa ni vprašala ali nam pomaga ali kaj) in potem sem se jaz zanimala za izdelek dveh različnih firm in se nisem mogla odločit...pa jo potem vprašam, če je že glih bla tam in se vidno dolgočasla twisted.gif In kaj mi je dogovorila: češ da saj vidim, da je en iz ene firme, drug pa iz druge in da je razlika v ceni. Jaz pa še enkrat vprašam, kaj bi blo primerneje za mene...pa se obrne in gre...haoooo. Pol pa ji sledim kao pa slišim, ko ena babica pride k njen in jo prosi, da bi pač mela eno kremo za obraz...prodajalka pa se skoraj da še ni zadrla in ji reče kaj sploh v tem nadstropju dela, da bi morala it drugam...ona gospa pa komaj hodla tam s tisto palico...
mad.gif

Ok razumem še slabo voljo, ampak da si nesramen...noben od nas ji ni hoto nič slabega, da bi se kakorkoli počutila ogroženo.
  • 0

#25 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 07 October 2005 - 08:05 AM

QUOTE(Jota)
Ja ja, sem sem, tistga tipa, ki mu gre malo na babje twisted.gif S kretnjami me spominja na Jacka iz Will & Grace. Ampak zaradi ostalih to spregledam wink.gif


na jacka mene spominja oni, ki dela na mestnem trgu, oni v cityju je pa resnično .... bleeeek! tale jack je meni še v redu napram tistemu grozovitežu iz cityja. na srečo sem na dotičnega naletela samo enkrat, dolgo nazaj. 8)

drugače mi gre pa na živce, da se nekatere prodajalke do tistih, ki nič ne kupijo/-mo (ampak se samo malo razgledujejo/-mo, zelo neprimerno obnašajo. nonstop bulijo pod prste (kao: 'da ja ne boš česa odnesel') ... pa naj na vrata obesijo listek, na katerem piše, da je samo ogledovanje prepovedano in da je treba nujno nekaj kupit, ko si enkrat že v trgovini! rolleyes.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#26 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 October 2005 - 09:24 AM

Norci. V Mullerju sem enkrat iskala pomoč, pa je ona samo stala tam in me niti pogledala ni. Ko pa jih človek ne rabi, takrat jih je pa polno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#27 AnYa_r

AnYa_r

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 131 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:marsikaj

Posted 07 October 2005 - 06:43 PM

ja se strinjam z vami, zato včasih nena rada grem v drogerijo, vsepovsod te prodajalke ki ti gledajo pod prste da ja nebos kaj vkrado, mislim zakaj majo pol tiste stvarce pred vrati ki piskajo! Drugace pa sem najbolj razočarana nad Mullerjem, govorim o mullerju v mb, prvo kot prvo tam ko so ta stojala z kozmetiko loreal, manhattan itd, je prehod tak ozek da komaj hodiš, posebaj če pride kdo z kako vrečko al pa big torbo, in pol se še zravn motajo trgovke da ja nebi kaj vkrado, zato pa najraje grem v dm pa je to to, tam me noben ne gnjavi, pa se prijazne prodajalke so in se ti ne motajo pod nogami, ampak če kaj rabim jih pač vprašam!
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem, kajti bistvo je očem nevidno!

#28 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 October 2005 - 07:52 PM

QUOTE(AnYa_r)
ja se strinjam z vami, zato včasih nena rada grem v drogerijo, vsepovsod te prodajalke ki ti gledajo pod prste da ja nebos kaj vkrado, mislim zakaj majo pol tiste stvarce pred vrati ki piskajo! Drugace pa sem najbolj razočarana nad Mullerjem, govorim o mullerju v mb, prvo kot prvo tam ko so ta stojala z kozmetiko loreal, manhattan itd, je prehod tak ozek da komaj hodiš, posebaj če pride kdo z kako vrečko al pa big torbo, in pol se še zravn motajo trgovke da ja nebi kaj vkrado, zato pa najraje grem v dm pa je to to, tam me noben ne gnjavi, pa se prijazne prodajalke so in se ti ne motajo pod nogami, ampak če kaj rabim jih pač vprašam!


Se strinjam s tabo, da je prehod med stojali res majhen, ampak v primerjavi s starim Muellerjem v MB je ta krasen...
  • 0

#29 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 07 October 2005 - 10:00 PM

mene tud včasih mot, ko se v kakšni drogeriji prodajalke obnašajo kot da delajo v butiku Max Mara al pa Escada. Če nisi totalno spedenan te sploh ne porajtajo in te itak gledajo tolk sumljivo, kot da boš zdaj zdaj neki odnesu. laugh.gif

Sej ponavad sam gledam, sam vseen ni kul občutek, če te tko obravnavajo. oops.gif Sploh kadar imam kakšno uro do vlaka in čakam, pol zavijem kam da zabijem cajt. In tiste dneve ko sem v LJ res nisem bog ve kako zrihtana :happy5: , ker ponavad prehodim kr neki kilometrov in sem bolj ko ne praktično oblečena (kavboje, nizki čevlji, ene tisoč trb in vrečk wink.gif ipd). In pol sem itak obravnavana kot tretjerazreden človek. rolleyes.gif

  • 0
Posted Image

#30 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 07 October 2005 - 11:29 PM

.

Jaz pa moram reči, da nimam kakšnih slabih izkušenj s prodajalkami v Mullerju (ena na blagajni me zdaj že pozna, hehe, ker sem toliko tam in se mi že od daleč smeje) - pa slišim ful veliko kritik na račun Mullerja.....

Mi je pa bolj zoprno v kakšnem 2mx2m butiku z oblačili, kjer po možnosti dela kakšna napihnjena kura in potem si sploh ne moreš nič v miru pogledat, ker te dobesedno buli skos in doživlja sindrom večvrednosti.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#31 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 October 2005 - 04:52 PM

Meni so tut v Limoniju zelo vredu.
V Evroparku v L' Occitanu je pa ena prodajalka OBUPNA! skoz lazi za tabo, ti gleda pod prste, vedno ko se premakneš se ona premakne za tabo in se dela, kot da nekaj gleda v resnici pa bulji v tvoje prste!
V Mullerju sem mela tudi enkrat eno neprijetno izkušnjo. Odkar je v Mariboru novi Muller je bolše, ker tisti tamali je bil obup.
  • 0
Viens, reste ici!

#32 AnYa_r

AnYa_r

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 131 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:marsikaj

Posted 08 October 2005 - 05:53 PM

saj drugače nisem razočarana nad trgovkami mi je ena v mullerju ful dobre svetovala glede rdečila za usta! sam preozko je tam pri kozmetiki ne morta dva nasproroti iti, pol pa še se prodajalke motajo kr pač pomagajo, te pa hočeš kaki tester pač sprobat pa ne moraš v miru ker se morš vedn premikat! beda!
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem, kajti bistvo je očem nevidno!

#33 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 16 October 2005 - 12:29 PM

Mene pa zanima u keri trgovini s kozmetiko ti dajo lahko kakšen testerček? Zato ker se zdej določam za nakup pudra pa bi rada kkšnga še sprobala predn se dokončno odločim..
  • 0

#34 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 16 October 2005 - 12:33 PM

Hm, načeloma so zelo škrti s testerji rolleyes.gif Pa sej lahko probaš, je vedno en tester, da ga lahko preizkusiš. Mogoče v Muller-ju ermm.gif Samo tm so ful škrti, se spomnm kokrat sem že uprašala za kakšen tester, pa vedno rečejo, da nimajo! Zadnjič sem pa vidla celoooooo omaro tega rolleyes.gif
  • 0

#35 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 16 October 2005 - 12:45 PM

QUOTE(vrana)
Mene pa zanima u keri trgovini s kozmetiko ti dajo lahko kakšen testerček? Zato ker se zdej določam za nakup pudra pa bi rada kkšnga še sprobala predn se dokončno odločim..

u lekarni mi dajo vedno tester od vichy,če ti kej pomaga.Možno,da držijo še kakšno znamko parfumov smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#36 SaMa

SaMa

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts
  • Location:Lj

Posted 01 February 2006 - 09:42 PM

Jaz sem zelo zadovoljna s prodajalkami v Limoniju, malo manj v Mullerju, posebno pa sem razočarana nad eno študentko v Plazi na Rudniku (Anja), tako da tam me zagotovo ne bodo več videli.
  • 0

#37 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 February 2006 - 09:44 PM

zakaj si razoačara nad to študentko?
  • 0

#38 SaMa

SaMa

    sramežljivec

  • Člani
  • 9 posts
  • Location:Lj

Posted 01 February 2006 - 10:00 PM

Izključnoo zato, ker me je pregledala od nog do glave ko sem vstopila v trgovino (pa to se mi je nekajkrat tudi v Mulerju zgodilo, ampak unih starih kokoši itak ne morem resno jemati), potem pa je bila še vzišena, kot da sem tam en odpadek, ker pač nisem bila v fancy cunjicah, ampak samo v jeansu. Pač jaz sem samo pripombo izrekla, da bi pa prav ne vem kaj grajala, pa ne, nimam tega namena.
Nadi: kaj jo poznaš?
  • 0

#39 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 February 2006 - 10:54 PM

.
Joooj, meni pa je skos tak zoprno it v L'Occitane (katerikoli po Sloveniji, saj očitno zaposljujejo ljudi z istim profilom). Ker skos te v momentu napadejo, ko stopiš v trgovino. Pa bi rada samo malo v miru pogledala - nič konkretnega. Pač malo prešnofala trgovino. In pol te vpraša, če lahko kako pomaga, pa ji rečeš da ne in potem se prav užaljeno umakne in te zlobno sledi s pogledi. Najboljše je, če je ful gužva in se zate ne zmenijo, no. Ne vem, jaz ful nisem tak človek, da bi ful spraševala za nasvete od prodajalk (ker so vse po vrsti nategovičke) in pol so kr užaljene.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#40 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2006 - 11:01 PM

[quote=Jenna].
(ker so vse po vrsti nategovičke) in pol so kr užaljene.
.
sam res!! enkrat sem spraševala o kremi za roke s karitejem in mi vsa pametna zatrjuje, da je to oh in sploh krema in da je njena posebnost, da ne vsebuje glicerina... sej sm pogledala na sestavine, in kaj je pisalo? mislim, halo, barva se za velko noč ne pa zdej biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users