Jump to content


Photo

Zavese, roloji ipd.

Vse o zavesah...

  • Please log in to reply
88 replies to this topic

#1 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 August 2005 - 12:51 PM

aahahah kera tema....Kje majo take lepe,morm nove kupt,pa vidm povsod same grde kmečke z volančki,pa ostudnimi barvami
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#2 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 August 2005 - 12:58 PM

Jaz sem moje kupla v OBIJU in so mi jih tudi brezplačno zašili res je blo treba čakat 5 mesecev ampak se je splačalo. Zaj majo zavese že male luknje, ker mi jih je hrček enrkat fajn obdelal rolleyes.gif . Pa jih mam na takem mestu da se ne vidi najbolj novih si pa nemorem dat delat ker jih več v OBIJU nimajo če pa bi si jih dala delat (čisto nove) te bi jih mogla menjat na vseh oknah v sobi (mam tri) in se mi zdi nepotrebno wink.gif biggrin.gif . Drugače pa majo ful lepe zavese tudi v Rutarju medtem ko izdelava ni zastonj wink.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#3 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 August 2005 - 01:18 PM

tovarna zaves velana, če še obstaja ... se splača pogledat. dokler smo mel zavese, smo tja hodli kukat ... (jep, smo čudni, k mamo sam na enem oknu zavese .... biggrin.gif )
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 August 2005 - 02:39 PM

Velana ima odlične. Pojdi pogledat. Je malo pred BTCjem, če greš iz centra.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 August 2005 - 02:54 PM

Velana je super, tudi mi smo kupl tam zavese, res do full lepe.
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#6 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 21 August 2005 - 03:16 PM

QUOTE(sonchika)
Velana ima odlične. Pojdi pogledat. Je malo pred BTCjem, če greš iz centra.


jp,jp se strinjam mamo zavesce iz tm biggrin.gif
  • 0

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 August 2005 - 04:27 PM

Jaz imam ene, ki bodo namesto vrat na omari, že od aprila. Pa še zdaj ne visijo. oops.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 August 2005 - 04:40 PM

QUOTE(sonchika)
Jaz imam ene, ki bodo namesto vrat na omari, že od aprila. Pa še zdaj ne visijo. oops.gif


dala si mi idejo. js si že full dolgo časa želim 'door curtain', tko kukr eno zavesco namest vrat. pa točn vem, kaj mi je všeč in kako bi to mela, sam nism še nikjer vidla. bom mogla verjetn sama narest, sam to bo trajal pa trajal .... rolleyes.gif rada bi tako, da so gor raznobarvni plastični krogci, da mal žvenketa, k se jo odmakne pa da se po steni vidjo lepe barve, ko sonček skoz okno v sobo posije. podobno ma ena prjatlca, sam jo je že dolg nazaj kupila, pa še to v tujini ....
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 August 2005 - 01:52 AM

Meni je kolega govoril, da si je v svojem novem stanovanju namestu zaves naštimal one, hm, kako se že reče..... one trakce, ki jih imajo po raznih pisarnah in bankah, ipd. Pa mi je blo sprva malo weird, potem sem pa šla gledat in je hudo. Nikoli več zaves - kakršnekoli že so, so še vedno samo viseče cunje. Ta zadeva mi je pa čist huda, no.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 August 2005 - 06:25 AM

Mi smo pa doma brez zaves. Še najbolje. Me prav briga, da sosedje vidijo noter. Je vsaj svetlo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#11 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 August 2005 - 10:28 AM

QUOTE(sonchika)
Mi smo pa doma brez zaves. Še najbolje. Me prav briga, da sosedje vidijo noter. Je vsaj svetlo.


enako. edin na enem kuhinjskem oknu mamo zaveso, da ti glih vsak, k gre po ulci, ne bulji v krožnik, če slučajno ješ. biggrin.gif men je čist ql, da nimamo zaves. če pa nočm, da ni not gledajo, pa roletke spustim, pa je.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#12 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 24 August 2005 - 10:33 AM

mi nimamo na vseh oknih zaves(sam v spalncah)
  • 0

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 August 2005 - 12:07 PM

Joj, jaz pa ne bi mogla bit brez nečesa ogrnjenega čez okno..... bi imela res skos filing, da me kdo buli. Sploh, ker tako rada (napol) naga po stanovanju letam.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 24 August 2005 - 12:51 PM

Mi pa mamo vsepovsod po vseh oknah zavese zaradi tega ker mamo res ogromne okne pa še na taki legi smo doma da nas res lahko vsak noter vidi blink.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#15 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 October 2006 - 01:19 PM

Pri nas doma imamo samo na kuhinjskem oknu zavese. Drugod jih nimamo. Da nas zvečer, ko so luči prižgane, nihče ne vidi pa imamo žaluzije.
  • 0

#16 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 24 October 2006 - 11:54 AM

No,velana je padla,dons so pršli in so ene par zaves prpelal,katere sm si v trgovini zbrala-zavese bojo take umazano bele,enobarvne,material ne bo un ''svilen''/svetleč ampak bolj tak mat,vzorec so pa taki nevpadljivi a ravno dovolj za motiv oz vzorec mali kvadrati.Kr hude
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#17 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17775 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 24 October 2006 - 12:39 PM

Na zgražanje mojih obiskov še vedno živim brez zaves. No ja, v kuhinji/jedilnici je zavesa. Drugače imam pa žaluzije. Lamelnih zaves ne bi imel, ker ne ustrezajo slogu opreme. Kakih težkih zaves do tal pa ne bi imel, tudi zato ne, ker bi pokriti radiatorji težje ogrevali relativno velike sobe.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#18 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 October 2006 - 01:34 PM

Tudi midva sva bila več kot leto dni brez zaves. Ker so se mi zdele malo predrage, ker je prišlo v stanovanje več svetlobe. In ker me prav nič ni motilo (in me še zdaj ne moti), da sosedje zijajo skozi okna. Mene ni sram, če je pa njih, je pa njihov problem, ko se sprehajam gola po stanovanju.
Pred kratkim sva pa le montirala zavese. In moram reči, da je bilo prej bolje, ker je bilo bistveno več svetlobe.

Rea, super zavese imajo v Velani. Tam dobiš tudi vse dodatke, ki jih potrebuješ.
Samo pa na koncu pride tak račun, da kar debelo pogledaš.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#19 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 24 October 2006 - 03:01 PM

mi še imamo zaenkrat na vseh oknih zavese, ki so navadne bele na sredini malo dvignjene. sama bi vrjetno 2x premislila o zavesah, če bi jih sploh imela. sploh pa ne zgleda napačno če na oknu ni zaves, glavno da so kakšne žaluzije ali pa te lamelne zavese tud niso napačne.

IPB Image IPB Image
IPB Image IPB Image
IPB Image IPB Image

  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#20 Iva

Iva

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 742 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:ples,glasba,filmi,knjige,....

Posted 24 October 2006 - 03:29 PM

Mi tudi nijamo zaves. Verjetno bomo jih dali delat samo na nekaterih oknah. Osebno v sobi pa ne želim met zaves, tudi samo delo. Po drugi strani pa mam tak žalozije in če ne želim, da me kdo not vidi si jih samo zaprem dol. smile.gif
  • 0
"Nič ni tako slabo, da ne bi vsebovalo nečesa koristnega."
Latinski pregovor





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users