Jump to content


Photo

Spodnje perilo


  • Please log in to reply
1706 replies to this topic

#1481 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 19 February 2019 - 08:11 PM

Natural cotton so tudi moje najljubse, ampak jim je kvaliteta v zadnjih dveh letih nenormalno padla. Tisti zgornji rob se ful hitro scufa in ze tri pare sem strgala, ko sem jih vlekla gor. :o
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#1482 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16077 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 20 February 2019 - 08:09 AM

U te od H&M zgledajo ful fine, to je samo na spletu, v trgovini se mi zdi, da jih nisem videla?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#1483 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 February 2019 - 08:35 AM

Jaz imam take iz H&M izpred parih let in se mi kljub temu, da so stevilka 40, zdijo ultra miniaturne - spredaj komaj pokrijejo venerin gricek, zadaj pa komajda celo razpoko, nekako cudno zaobjamejo vse skupaj, pa nimam supersize riti :P Sem prav sliko hlack na sliki povecala, da so bile v naravni velikosti, in jo primerjala s hlackami iz omare, pa so proporci identicni, tako da ocitno ne gre za drug model. (Na meni) nikakor ne stojijo tako, kot to izgleda na modelu (ceprav tudi tam na eni sliki ne izgledajo ful udobne z vidika lezenja v rit in risanja crt na neprikladnih mestih pod oblacili). 

 

Na njihovi spletni strani (kako prikladno) size guide za hlacke ne obstaja (imajo pa enega za nogavice in klobuke). 

 

Imam 4 set stirih crnih s cipko, potem pa se 8 bombaznih z mini "scallop" obrobo v beli, roza, vijolicni in olivno zeleni (mi jih je enkrat mami prinesla, pa mi od takrat nenosene stojijo v omari - ce bi jih katera imela, naj se javi). 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1484 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 20 February 2019 - 12:04 PM

Jaz jih imam veliko pa se mi zdijo čisto normalno velike, mi vse pokrijejo rit ker sovražim tiste miniaturne katere konstantno vlečeš gor, večinoma sicer nosim brazilke in pa ta klasika za čas menstruacije in pa sedaj med nosečnostjo, načeloma jih kupim v fizični trgovini samo zdaj ko sem doma in bolj poredko hodim v trgovino pa sem naročila preko spleta, glede na to da so mi do zdaj vedno ustrezale me ne skrbi ampak javim ko jih bom oblekla če so ok


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#1485 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 February 2019 - 12:17 PM

Daj sporoci, ce bos zadovoljna z njimi, ker me zdaj pa res zanima, v cem je fora. Jaz imam ene 10+ let stare njihove z malo cipke na zgornjem robu, isto 40, in so mi super, samo do zdaj so ze fajn preprane in zdelane :D So pa res tisti klasicni kroj, ne da nekaj napol pokrije, pol pa ne. Nosim pa enake modele spodnjic vse dni, nimam kaksnih posebnih za cas menstruacije in druge dele cikla (edino koznih se tistih nekaj dni izognem ;)). Edino pod kaksno obleko in za druge posebne priloznosti imam par lepih cipkastih brazilk (samo teh mi je skoda za vsak dan in za tedensko pranje v stroju ;)). 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1486 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 20 February 2019 - 01:11 PM

Waw, h&m gate ti drzijo ze 10 let?
Sicer imam jaz tudi nekaj njihovih ze vec let, kar se mene tice, nudijo dobro razmerje med kvaliteto in ceno.
Tele Intimissimi bom sla pa v fizicno trgovino preverit.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1487 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 February 2019 - 01:17 PM

Ja :D Ceprav niso bile ves cas v obtoku, ker sem se vmes za par let zredila, haha. 

 

V bistvu imam veliko oblacil se iz casa srednje sole (razne majice z dolgimi rokavi in puloverje od TT, s.Oliverja, Roxy/QS). Sem prav presenecena nad tem, ker ravno sparam jih ne, glede na to, da nimam ogromne garderobe in da imam dolge rokave vecino leta v obtoku, pa se vedno cisto ok izgledajo. Hlace, cevlji, modrci in majice s potiskom so pa druga pesem ;)


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1488 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 22 February 2019 - 08:24 AM

Zadnjič sem kupila v Intimissimi dve spodnji brez-šivni majici in danes sem jo prvič oblekla. Je sicer zgoraj precej zaprta, ampak se popolno prilega telesu in se res nikjer ne vidi, da jo imaš spodaj. Navdušena sem.

Je pa menda temno kožna barva nevidna pod belo, medtem ko svetla se vidi.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#1489 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 22 February 2019 - 08:27 AM

Ja, ceprav je malo odvisno od tona koze. Ce nisi ravno sneguljcica, potem je pri spodnjem perilu menda fajn alternativa beli oz. zelo svetli koznati barvi tudi rdeca. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1490 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82174 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 22 February 2019 - 02:46 PM

60423_sweet_love_image.jpg

 

ulAtaeZ5_o.jpg

 

adDr11wx_o.jpg


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1491 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 07 March 2019 - 01:15 PM

Daj sporoci, ce bos zadovoljna z njimi, ker me zdaj pa res zanima, v cem je fora. Jaz imam ene 10+ let stare njihove z malo cipke na zgornjem robu, isto 40, in so mi super, samo do zdaj so ze fajn preprane in zdelane :D So pa res tisti klasicni kroj, ne da nekaj napol pokrije, pol pa ne. Nosim pa enake modele spodnjic vse dni, nimam kaksnih posebnih za cas menstruacije in druge dele cikla (edino koznih se tistih nekaj dni izognem ;)). Edino pod kaksno obleko in za druge posebne priloznosti imam par lepih cipkastih brazilk (samo teh mi je skoda za vsak dan in za tedensko pranje v stroju ;)). 

 

Sem malo pozabila, torej tiste s čipko so res malo manjše in jih bom nosila po nosečnosti, bombažne (4-pack cotton bikini briefs) so pa takšne kakor sem navajena in lepo pokrijejo pa jih že nosim, so mi zelo udobne in sem zadovoljna


  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#1492 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 23 March 2019 - 04:36 PM

871222ae1f763e29d436f98940cc2c9e.jpg

d94976327ccc25650d00e280777c7e51.jpg

37718d4e51a566d88721ba19001bbc58.jpg

496d223305cf327403aaac82ccbec689.jpg


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1493 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 23 March 2019 - 04:47 PM

Katera firma sta zadnja dva? Zgledata udobna.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#1494 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 23 March 2019 - 04:52 PM

Vse je Triumph :) Zal se vecino stvari dobi samo v spletnih trgovinah, v fizicnih pa ne. Sem bila ze v 5+ fizicnih, ker grem vedno pofirbcat, ce slucajno grem mimo, ampak do zdaj se nisem imela srece, da bi imeli kaj za sprobat. Za sportne modrce mi tudi ni jasno, da se jih 99% dobi v beli ali crni, ne pa v kozni. Ta zadnji se mi zaradi nacina zapiranja zdi potencialno uporaben se za dojenje. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#1495 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82174 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 March 2019 - 05:34 PM

Ti trikotni mehki so super za dojenje, jaz sploh ne bom vec kupovala posebnih, je bv.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1496 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82174 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 October 2019 - 01:48 PM

Po tega si moram nujno it, meni so taki modrci najboljši:

https://www.intimiss...i1hBmfgswNRgjRo


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1497 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 03 October 2019 - 01:54 PM

U tega bom pa tudi jaz šla probat ker sem imela namen kupit kakšen mehak modrc, da bi ga lahko samo odmaknila za dojenje
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#1498 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 05 January 2020 - 11:41 AM

Kje kupujete modrce tiste brez jošk in kakšne modele? V vseh starih modrcih imam praznino, nujno rabim nove. V Lisci sem jih včeraj par probala, niti en mi ni bil prav. 😭
  • 0

#1499 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2020 - 12:04 PM

Najraje imam Intimissimi, ampak ekstra prosim za št. 1, ki je nimajo na obešalnikih, ampak skrito v predalih. Nosim pa večinoma trikotne z oblikovanimi kosaricami brez kosti (model Tiziana).
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#1500 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2020 - 12:19 PM

Jaz sem na novo odkrila, da so mi od Oysho super (ravno tako kopalke). Kupim pa trikotne, ne prevec podlozene, brez kosti. Udobje mi je najbolj pomembno. Kaj takega npr. : https://static.oysho...163&imwidth=750

Ce pa isces bolj podlozenega potem pa push up model od Intimissimi brez kosti, dobi se v vseh barvah. Nekaj casa sem skoz te kupovala zdaj mi je pa prevec, naredijo pa res poln dekolte.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users