Jump to content


Photo

Katero oblačilo/modni dodatek ste nazadnje kupili?


  • Please log in to reply
15332 replies to this topic

#21 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 21 July 2005 - 12:17 PM

Črn baloner, v emporiumu
  • 0
lp, Vrtnica

#22 Jeny

Jeny

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts

Posted 22 July 2005 - 12:29 PM

Tudi ja z sem včeraj šla malo v šoping (je očka dal denar za razprodaje), pa prvo sploh nisem vedla kaj naj si kupim, ker imam že toliko stvari! No na koncu sem si kupila kompletno garderobo za jesen (v šolskih klopeh moramo biti pač lepi). Kupila sem si temne, sprane kavbojke, žameten bež blazer, broško z roza kamenčki za na blazer, klasično elegantno belo jopico, svetlo modro majčko brez rokav z izvezeno čipko ter kristalčki na dekolteju, svetlo moder tanjši puloverček z V-izrezom, belo pižamco z roza črtami ter dva para čevljev, ene bolj športne belo-bež nizke mokasinke in črne špičake, salonarje s sivimi pikicami po diagonali (sem probavala tudi balerinke, pa sem v njih prav čudna, meni so še vedno bolj všeč špičaki, saj naredijo lepe, dolge noge), pa še en belo-bež pas z veliko "šnolo" iz rjavih kamenčkov. Aja, pa še fantu sem kupila ene sivo-bele boksarce.
To je bil moj včerajšni nakup, ki sem ga prav dobro opravila, saj ponavadi vedno izgubljam živce, ker so vse moje številke že pobrane, včeraj pa se dobila vse stvari. Verjetno je to zato, ker nakupa sploh nisem načrtovala. Imam pa že ogledane stvari, ki jih moram še kupiti: pulije, hlače iz tvida, blazerje, puloverčke,torbice,... laugh.gif

  • 0

#23 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 July 2005 - 06:05 PM

Ata je pa dal ogromno denarja, kaj? smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#24 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 22 July 2005 - 06:28 PM

QUOTE(sonchika)
Ata je pa dal ogromno denarja, kaj? smile.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Blagor...........
  • 0

#25 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 22 July 2005 - 06:32 PM

Jeny ti si pa naredila ogromno zaloge. :thumright:
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#26 Jeny

Jeny

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts

Posted 23 July 2005 - 01:14 PM

QUOTE(tinca)
QUOTE(sonchika)
Ata je pa dal ogromno denarja, kaj? smile.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Blagor...........


Sej vem, sem ravno včeraj rekla fantu, da me je kar malo sram, ker sem tako razvajena! biggrin.gif Tale moj nakup je bil res kar velik, čeprav sem prvič res uživala, ker sem dobila vse stvari, ki sem si jih zamislila. Zapravila sem okoli 50.000 SIT. To ubistvu sploh ni tako veliko, glede na količino nakupljenega, saj moje kolegice zapravijo toliko denarja le za ene kavbojke in čevlje! Jaz ne gledam toliko na znamke oblačil. Pomembna mi je kvaliteta za normalno ceno. Me je pa tudi oči pohvalil, da sem kupila dobre stvari, saj ponavadi privlečem domov take cunje za afnat, ki pa ji potem samo enkrat oblečem. Sem si morala narediti zalogo, saj nama z bratom očka ponavadi da denar za obleke 2-krat na leto, v času razprodaj, vmes pa si obleke kupujem sama, čeprav raje zapravljam za kozmetiko! laugh.gif
  • 0

#27 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 24 July 2005 - 03:21 PM

Podobno je pri nas doma- za razprodaje dobil denar potem pa grem kr z mami nakupovat, ker ma ona žilco za to in najde same take stvari k so mi všeč...
Med letom si kupim kakšno najčko...

Drugače pa sm nazadnje v Emporiumu kupila supr kopalke, naslednji teden pa grem še za kej pogledat...
  • 0

#28 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 24 July 2005 - 04:21 PM

Jaz sem pa v trgovinah ena slepa kura. Zato je fajn, ko sem v Londonu, in gre z mano teta. Ona pregleda vse. Ampak res vse. In najde fantastične reči po pametnih cenah. Pa še na materiale se spozna in vedno izbere kaj kvalitetnega. (primer - eno majčko mi je prinesla 7 let nazaj - nosila sem jo skoraj vsak dan, zdaj sicer malenkost manj, pa je še vedno cela).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#29 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 24 July 2005 - 06:28 PM

Hm, nazadnje sem pomojem kupila eno torbico za na plažo. To je blo kakšen mesec nazaj.
  • 0

#30 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 25 July 2005 - 09:34 AM

Jaz sem si par dni nazaj kupila ful lepe kopalke-takoj ko sem jih zagledala,sm jih mogla met ,ko pa sm prisla domov sm pa ugotovila,da grem letos sam za par dni na morje in da jih v resnici sploh ne potrebujem.
Ampak so pa sexy wink.gif
  • 0

#31 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 July 2005 - 09:35 AM

Živo rumene bikinke. wink.gif
  • 0

#32 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 25 July 2005 - 11:17 AM

zdele k sm to brala me je pa tooook prjel da bi sla u btc,u emporium u shopping..jao pa tok mam cun da me mami non stop zafrkava da bi lahka ze sama eno razprodajo nardila...pa nc ne rabm...ampak......ampak grem vseen pogledat:D
letos si nism na razprodajah nc kupla razn ene rumene kiklce v benettonu.aja pa ene bele cevlcke smile.gif
  • 0

#33 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 26 July 2005 - 09:04 AM

Hm, včeraj sem si kupila pastelno zeleno krilo in olivno zeleno majčko z malce spuščenimi naramnicami. Izredno zadovoljna! biggrin.gif Pa še tako poceni je bilo, da sem mislila, da me hecajo. laugh.gif
  • 0

#34 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 26 July 2005 - 04:17 PM

trenirka rdeča, 9Ksit, se mi je zdelo kar kul nakup. kroj je že retro, edino za material sem malo v skrbeh, da se mi nebi že po kakem mescu zmuckal...bomo vidli.
  • 0

#35 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 July 2005 - 09:50 PM

ena jeans minika (d&g) in ena majčka (espirit)

Vesela.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#36 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 July 2005 - 09:09 AM

Jaz pa sem si kupla prvi dan razprodaj eno mini krilo iz đinsa (z rozimi našitki) pa navadno sivo majčko z dolgimi rokavi iz Zare. Pa eno majčko brez rokavov vojaški motiv pa z pinki čipko obrobleno v New Yorkerju. Pa sem ful zadovoljna. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#37 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 27 July 2005 - 01:15 PM

jst sm si pa ene take oranžne kapri hlače k so ful lahke in se jih ful fajn nosi sem jih kupla pa v orseyu. me pa zanima a kera ve kje bi lahko dobila kapri jeans hlače?
  • 0

#38 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 July 2005 - 01:47 PM

JAgoda:

Jeans kapri hlače lahko dobiš skoraj vsepovsod. Kr fletne majo v Zari, Motiviju pa tut v h&m se najdejo kake. biggrin.gif Odvisno kake hočeš..
  • 0
Viens, reste ici!

#39 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 July 2005 - 07:50 PM

Ene ful dobre kapri hlače sem videla včeraj v Espiritu, rdeče... res ful lepe, rahlo športna varianta.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#40 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 28 July 2005 - 09:17 AM

QUOTE(¤PunChkA¤)
JAgoda:

Jeans kapri hlače lahko dobiš skoraj vsepovsod. Kr fletne majo v Zari, Motiviju pa tut v h&m se najdejo kake. biggrin.gif Odvisno kake hočeš..


em bi take da so čist navadne pol majo pa pač uspodi tk zavihan(ampak da je pršit tko) pa ne vem lahk majo tut kej gor pršit wink.gif si vidla kake podobne?
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users