Jump to content


Photo

Gloss - BOURJOIS Effet 3D Lip Gloss


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (11 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (8 votes [72.73%])

    Percentage of vote: 72.73%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [9.09%])

    Percentage of vote: 9.09%

  3. 3 (zadovoljivo) (2 votes [18.18%])

    Percentage of vote: 18.18%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 October 2006 - 12:12 PM

Tale gloss uporabljam že izredno dolgo in ga še dolgo bom. Pohvalit moram takorekoč vse ... všeč mi je aplikator na čopič, ki je prava popestritev glede na to, da ima večina glossov v ta namen gobico, nanaša se zelo gladko in enostavno, čopič kar zdrsi po ustnicah.

Tekstura glossa je zelo fina in se niti najmanj ne lepi, na ustnicah pa pusti izredno mehek in gladek občutek, kot da jih izdatno neguje. Je tudi obstojen in zagotavlja ravno prav moker videz. Ustnice naredi vidno bolj polne in še enkrat naj omenim, da je filing na ustnicah po nanosu res zelo, zelo fajn.

Sama ne maram močnih barv, zato mi je kot na kožo pisan zelo nežen rožnat odtenek, ki je malo prikriven in samo poudari naravno barvo mojih ustnic. Sicer pa mislim, da lahko vsaka najde barvo zase, saj je izbira zadovoljivo široka. Všeč mi je tudi vonj, ki je nežno saden.

Tudi embalaža se mi zdi zelo posrečena, saj je poleg praktičnosti tudi lep okras. Naj pa omenim še to, da je gloss takorekoč nemogoče porabit do konca, saj se ga s čopičem ne da izbezat do konca in ga ostane kar nekaj - to pa je tudi edina slabost, ki jo glede na druge pozitivne lastnosti brez problema spregledam.

IPB Image

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 October 2006 - 01:24 PM


Glede tega glossa imam deljena mnenja, saj me je po eni strani navdušil, po drugi pa razočaral. Izbrala sem sicer rahlo čuden odtenek, srebrn, skorajda že premalo prosojen. Na ustnicah izpade za moje pojme super, v očeh mnogih pa bi najbrž rahlo čudaško. Glossi so kremni in gosti ter kar solidno obstojni, svetleči, za wet look. So na čopič, ne na klasično gobico - to mi bi bilo všeč, če se mi ne bi čopič sčasoma kar nekako nacefral. Gloss pa je začel smrdeti (kot se to pri mnogih zgodi), kar je seveda nedopustno. Drugih odtenkov potem nisem testirala, ker se mi je zameril, verjamem pa, da je še kar nekaj lepih. Embalaža kar prijetna na oko. Cena dostopna.


Ocena: 3
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 17 October 2006 - 01:40 PM




Moje izkusnje :


Vsec mi je embalaza tega grossa.Ni tipicna pravokotna kot pri vecini.Zelo eleganten.Gloss na ustnicah ni lepljiv,vonj je res rahlo saden in vsak si lahko najde zase primerno barvo.Je obstojen in ti šenka zelo lep videz.Zdaj ga imam ze 5.mesec torej kr nekaj casa in se je copic res zacel cist mickeno cefrat.Smrdi se ne ampak ok..vsak gloss bi po enem letu zasmrdel zato mi dam oceno 5/5 ker je ful dober.

Cena ni nabita.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#4 Tejka

Tejka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 395 posts

Posted 19 October 2006 - 08:17 PM

Obožujem Bourjois 3D effet glosse!
Povečini naredijo lep wet look, odtenki so čudoviti.
Najboljši glossi, kar sem jih sprobala smile.gif
  • 0

#5 _Sončica_

_Sončica_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts

Posted 25 October 2006 - 11:59 AM

Jaz sm tudi full zadovoljna s Bourjois 3D effet lip glossom thumbup.gif
Izredno lepo se maže....je obstojen...nič pocast...cena je spejemljiva...edino kar me moti je vonj..ki je preveč nevtralen in se po nekaj časa spremeni v neprijetnega....

Zato: 4/5....zaradi vonja biggrin.gif
  • 0
Sončen pozdrav od _Sončice_


WARNING: I Have An Attitude And I Know How To Use It!

#6 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 28 October 2006 - 10:44 AM

Glosi 3D so mi všeč, doma imam sicer le srebrnega, pa je eden izmed mojih najljubših. Tekstura mi je vešč, barva jasno prav tako (srebrne bleščice, za malo bolj futuristic glow), imam pa ga nekje dva meseca, tako da še ni "zasmrdel".
Zaenkrat me ni razočaral, všeč mi je oblika aplikatorja - čopič, sama embalaža pa mi deluje cheap. 5/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#7 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 14 November 2006 - 05:31 PM

mam doma ene 3 te glose v sivi barvi, in so mi fenomenalni:P. tako filing na ustnicah, nanos, itd., pa še sama sm usekana na srebrno oz. še raje sivo barvo glosov, ki jih je pa tok mal d bi jih loh preštela na prste ene roke..
  • 0

#8 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 29 December 2006 - 02:18 PM

Ravno včeraj sem si kupila ta gloss v odtenku št. 5 - Angelic Rose.

IPB Image

Moram priznati, da me je najprej pritegnila dokaj zmerna cena (2080 sit) in pa oblika embalaže. Poleg tega sem vedela, da je Bourjois kvalitetna znamka ličil. Na roki sem preizkusila kar dosti odtenkov in po mučnem tuhtanju sem se odločila za tega, ker je primeren tako za čez dan kot tudi za zvečer.

Zelo všeč mi je čopič in dejstvo, da je glosa kar veliko v embalaži. Nanaša se prekrasno in se res lepo porazdeli po ustnicah. Da pa tudi zelo lep sijoč videz in polnost ustnicam.

Vonj mi je tudi zelo všeč, zato 5/5! thumbup.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#9 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 21 October 2008 - 06:48 PM

Naj povem, da ocenjujem Bourjois Effet 3D Nudes odtenek iz nude linije torej..

Tale glos sem kupila, ker sem iskala en polprekriven nude glos.Imela sem že nekaj zgrešenih nakupov..glosi so namreč nekako potegnili na roza(zaradi shimra) pa čeprav je bila osnova bež-kožna barva.

No v tale glos sem se najprej zagledala in potem sploh nisem več gledala za drugimi na Bourjois polici.Imam odtenek 33 ki je zelo bledo kožno..mesnato rozasta ampak nikakor na ustnicah ne potegne na roza.

Glos mi ima zelo dober aplikator-kvaliteten iz čopiča ne odpadajo dlačice in primerne velikosti je.Z njim se lahko namažem tudi brez ogledala pa ne gre nič čez.Mogoče se malenkost občuti shimer ki je kar velik v primerjavi z Chanelovim Glossimrom, Diorjevim Diorkissom... ampk vseeno ni preveč moteč.
Torej, glos kot sem že omenila je polprekriven, ustnice posvetli za par odtenkov pri skromni uporabi ob malce konkretnejši bi bil najbrž polnoprekriven..jaz ga vedno še malo obrišem.
Obstojen je recimo 2-3 urei kar se mi zdi srednja obstojnost.Ustnice so malenkost mehke ko se glos szbriše..moti me edino to, da na ustnicah ostanejo bleščice in, da mi glos malenkost izsuši ustnice, ampak ne preveč.

Jaz sem zanj v Muellerju dala tam nekje 10-12€..za takšen učinek se mi zdi cena povsem primerna.
Jaz g bom zagotovo še kupila ker mi je všeč da pri smokey eyes make upu ne izstopajo ustnice ampak oči ustnice pa so kvečjemu samo malo poudarjene z kožno barvo.
Vonj se mi zdi vredu, nič kaj posebnega pa všeč mi je ker glos ne da wet looka.
Dam mu 5/5
  • 0

#10 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 17 September 2010 - 08:53 PM

Imela sem par njihovih glossov, a me niso preveč navdušili. Krasen mi je bil čopič, tak nežen, lepo je nanesel, tudi izbira odtenkov je kar dobra. Ni bi bila všeč lepljiva in gosta konsistenca, hkrati je bil tako neobstojen, da sem ga že sproti v 5min 'izgubila'. Cena je ugodna, embalaže nič posebnega, hkrati pa me moti, da se čez čas zelo obrabijo in cel del glossa postane malo pocast. Kupila jih več ne bom.

3/5
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users