Jump to content


Photo

kleanance k in uv za obraz


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 jurejarh

jurejarh

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 23 September 2007 - 12:44 PM

lep pozdrav vsem skupej,js sem tle gor nov,in seveda imam tezave z aknamo po obrazu,star sem 23 let,probal sem od zdravil na recept use razen differina ne kr ga ni za dobit,hpa ni blo nč,hodu sem u bm studio na premaze laserje uporabljam murada pa sem ga nehal kr ni blo nč,zdej jem clinofug tablete pa zacel sem uporablat avene cleannace k in diacneal pa la roche posay effaclar k,zjutrej sem nanasal effaclar zvecer pa kleanance k,pa me je po enem tedno kr opeklo prevec pogosto vrjetno,zanima me ,cena ni vazna kaj mi priporocate za obraz uv zascito za aknasto in deloma mastno kožo,ker izdelek bi bil dobr da nebi masil por loh tud 15faktor sej bo zima----ZA OBRAZ SE RAZUMEMO ----HVALA TISTMU KO MI BO POMAGAL 051335523,,,DO ZDEJ SEM MEL OD MURADA SANBLOCK PA MI NI DOBR,ZASCITA JE PA NUJNA KER JEM CLINOFUG PA UP.KLEANANCE K JARH.JURE@GMAIL.COM
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 September 2007 - 05:21 PM

Sem ti že prej poslala mail, zato na to temo ne bom odgovarjala.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 karin23

karin23

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 07 August 2008 - 06:58 PM

QUOTE(jurejarh @ 23. 9. 2007 - 13:44) View Post

lep pozdrav vsem skupej,js sem tle gor nov,in seveda imam tezave z aknamo po obrazu,star sem 23 let,probal sem od zdravil na recept use razen differina ne kr ga ni za dobit,hpa ni blo nč,hodu sem u bm studio na premaze laserje uporabljam murada pa sem ga nehal kr ni blo nč,zdej jem clinofug tablete pa zacel sem uporablat avene cleannace k in diacneal pa la roche posay effaclar k,zjutrej sem nanasal effaclar zvecer pa kleanance k,pa me je po enem tedno kr opeklo prevec pogosto vrjetno,zanima me ,cena ni vazna kaj mi priporocate za obraz uv zascito za aknasto in deloma mastno kožo,ker izdelek bi bil dobr da nebi masil por loh tud 15faktor sej bo zima----ZA OBRAZ SE RAZUMEMO ----HVALA TISTMU KO MI BO POMAGAL 051335523,,,DO ZDEJ SEM MEL OD MURADA SANBLOCK PA MI NI DOBR,ZASCITA JE PA NUJNA KER JEM CLINOFUG PA UP.KLEANANCE K JARH.JURE@GMAIL.COM



Zakaj obtozujes vse drugo? mogoce pa je problem v tebi in tvojih hormonih... niso krive tablete in vse drug, kar si nastel. pojdi do endokrinologa, da ti pregleda raven hormonov. jest sem bla v bm studiu, uporabljala njihovo kozmetiko, k jo mam se zdj, hodila na nek laser, pa mam zdej kozo cist hudo. ni vse za vse. se pa punce tam full trudjo in res pokazejo interes, da ti pomagajo. res je, da te stvari stanejo, sam men je pomagal. ce mi ne bi, bi bla valda mal zalostna, sam k vem, da clovek da vse od sebe, da bi mi pomagal, vem da nisem tm ena cifra, ampak name gledajo k na osebo. tko da jest sem z njimi zadovoljna...
nehi ga srat po forumih, k folk ti ne bo znal pomagat. pejd do zdravnika, da ti da strokoven nasvet pa bo.
ajde, karin
  • 0

#4 Ančyka

Ančyka

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts
  • Interests:sprhodi s psom, rolanje

Posted 07 August 2008 - 07:27 PM

Karin js mislim da Jurejarh ni hotu skritizirat punc v studiu in je sam hotu povedat da njemu ni do zdej nč pomagal, tak ko tut men ne tisti laserji sam fuck it...tk ko s rekla ni vse za vse!!! Is se mi res zdi da si bla mal prevč šarf do njega. Če ma pa kak problemček pa res ni nč narobe če se sm obrne po nasvet sj ni ne prvi in ne zadni.



Bi pa u bistvu tut prav pršu kak nasvetek, če slučajn kdo ve za kako dobro kremo za obraz z UV zaščito za problematično kožo!!
  • 0

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 August 2008 - 07:53 PM

Avene kreme so OK za problematično kožo. Sploh kakšni losjoni, ki niso mastni.
Ali pa Coppertone krema za sončenje - ta tudi ni mastna.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 08 August 2008 - 01:02 PM

Ja jz tui priporočam od coppertona kremo. Jaz sem res zelo zelo občutljiva na mašenje por ta kremica mi pa ne dela problemov. Uporabljam pa tisto z oznako oil free.

  • 0

#7 karin23

karin23

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 10 August 2008 - 06:05 PM

QUOTE(Ančyka @ 7. 8. 2008 - 20:27) View Post

Karin js mislim da Jurejarh ni hotu skritizirat punc v studiu in je sam hotu povedat da njemu ni do zdej nč pomagal, tak ko tut men ne tisti laserji sam fuck it...tk ko s rekla ni vse za vse!!! Is se mi res zdi da si bla mal prevč šarf do njega. Če ma pa kak problemček pa res ni nč narobe če se sm obrne po nasvet sj ni ne prvi in ne zadni.
Bi pa u bistvu tut prav pršu kak nasvetek, če slučajn kdo ve za kako dobro kremo za obraz z UV zaščito za problematično kožo!!



Cao Anchyka!
nisem hotla Jureta tolk skritizirat, sam sem mal po forumih cekirala in je na vsakem forumu isto napisal. Zdi se mi, da ce jes antibiotike in se mazes z vsemi dermatoloskimi kremami, pa ti vseen ne pomaga, je problem drugje. Sem ze rekla, naj si gre raven hormonov pogledat, da mu strokovnjak pove kaj pa kako. zdi se mi izguba casa in denarja, da sprasuje ljudi katere kreme naj ima. ce je ze vse mozno probal, pa ni nic bols.

Jest sem sla do endokrinologa, ker sem mela probleme, pa do dermatologa, pa do kozmeticarke... To mi je res pomagal. Neki casa sem improvizirala s kremami, pa ni slo nc na bols. Pa fora je ta, da sem kar kupovala in kupovala. Ta take resne stvari res rabis zdravnika. To je tvoja faca, ce mas mozolje po hrbtu vsaj pikco lohk zakrijes. Ne vem no, pac tko mislim...

Papa, Karin.


Aja, pa se to Coopertone je cist toksicen. Vecina vse od njih je precej komedogeno.

Papa.
  • 0

#8 Ančyka

Ančyka

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts
  • Interests:sprhodi s psom, rolanje

Posted 19 August 2008 - 03:57 PM

Mene pa še sam neki zanima. Sm tut na tem forumu vidla da ste hvalile un sprej od Loreala za obraz z UV zaščito. Pa me zdej res zanima a je bolši ta sprej al od Coopertona krema? Mam namreč mastno kožo in ful nagnjeno k mozoljim pa nočem da mi spet use zapaca kr je že ful bolš. Jo pa nujno rabim kr sm si že učiri zvečer namazala obraz z Avene CK.
Prosim za čimprejšnji odgovor, da šibam v DM!
  • 0

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 August 2008 - 08:08 PM

Coppertone je zanesljivo nemastna, za Loreal ne vem.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 Ančyka

Ančyka

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts
  • Interests:sprhodi s psom, rolanje

Posted 19 August 2008 - 08:28 PM

Hvala Sonchika! Jutri takoj zjuti šibam po to! biggrin.gif
  • 0

#11 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 20 August 2008 - 10:17 AM

Ta Loreal je meni fajn mašila. Najboljše so mi od Avene-za sončenje.
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#12 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 20 August 2008 - 04:24 PM

QUOTE(sonchika @ 7. 8. 2008 - 16:53) View Post

Avene kreme so OK za problematično kožo. Sploh kakšni losjoni, ki niso mastni.
Ali pa Coppertone krema za sončenje - ta tudi ni mastna.


a to je taksna krema? kok faktor je pa najbols vzet ( kr sm si dans koncno kupla avene CK ..pa rabim UV zasc. ) pa kje se da to nabavt? DM?Muller?Drogerija tus....itd?

IPB Image





  • 0

#13 Ančyka

Ančyka

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts
  • Interests:sprhodi s psom, rolanje

Posted 20 August 2008 - 06:10 PM

Nism čist prepričana ampak mislim da ni to ta krema. Js sm dans gledala v DM-u od Coppertona kremo za sončenje k je bla 30ka v beli embalaži, 15ka in 8ka pa v oranžni, na vseh pa piše oil free. Sam js sm se na koncu vsee odločla za losjon od Avene čeprav je drag ko hudič-19evrov...kaj pa vem nekak bolj se mi zdi zihr. smile.gif

IPB Image

evo ga vsaj mislim da je ta pravi
  • 0

#14 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 20 August 2008 - 07:27 PM

a je taka podobna embalaza?
http://www2.cudovita...mode=linearplus
http://www.koysepete...98008_61162.jpg

pol je ziher to...kar si gledla dans...kr je zgori ninaa...napisala...da ona isto uporablja od coppertona kremo...pa da pise gor oil free.... hmm.gif

zaka js nevidim te slike ko si postavla? pise sam IPB image
  • 0

#15 Ančyka

Ančyka

    sramežljivec

  • Člani
  • 94 posts
  • Interests:sprhodi s psom, rolanje

Posted 21 August 2008 - 11:50 AM

ja ja ta taprva ko si jo prpopala je ta
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users