Jump to content


Photo

Spletne trgovine


  • Please log in to reply
581 replies to this topic

#521 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16897 posts
  • Gender:Female

Posted 30 March 2022 - 12:41 PM

Žal tudi moja izkušnja.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#522 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26211 posts

Posted 10 April 2022 - 11:54 AM

A na Iherb ti zdaj avtomastko ob narocilu se ddv in carino stejejo k dostavi?
  • 0

#523 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17778 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 10 May 2022 - 06:55 PM

Prvič sem naročala na Notino in sem za ful zadev, vključno s 100 ml parfumom, ki sem si ga že dolgo želela, dala 42€.

Vzela sem se schwarzkopf professional mad about curls leave in, Axe gel za tuširanje 700 ml, max factor maskaro, kremo za roke in kremo za stopala. Pa 2 zobni ščetki Mediblanc, ki izgledajo iste kot Curaprox, poročam, če so enake.
  • 0

#524 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30665 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 May 2022 - 07:06 PM

Kater parfum pa?
  • 0

#525 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17778 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 10 May 2022 - 07:14 PM

Britney Spears Curious
  • 0

#526 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28962 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 May 2022 - 07:49 PM

Jaz sem zadnjič naredila zalogo žiletk, rezervnih nastavkov za električni ščetki pa Mediblanc ščetke sem naročila za otroke. Bom zobni pribor in žiletke sigurno še naročala pri njih.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#527 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82319 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 May 2022 - 08:01 PM

Meni se zdi, da se parfumi se najmanj splacajo narocat na Notino, so podobne cene kot v drogerijah. Res mi je skoda, da se jih ne splaca vec narocati iz UK spletnih trgovin. :/
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#528 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17778 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 11 May 2022 - 06:36 AM

Ta je bil znižan, ker je bila poškovana embalaža. Sicer nisem ugotovila, kje naj bi bila poškodovana. Drugače še nikoli nisem parfuma naročila.


  • 0

#529 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22324 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2022 - 07:24 AM

Redne cene parfumov na Notino najbrž res niso nekaj ful cenejše kot v drogerijah. Splača pa se, ko so določene velikosti v kakšni akciji, ali pa te fore kao s poškodovano, odprto embalažo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#530 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16111 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 13 January 2023 - 06:55 AM

A na Iherb je treba še vedno pazit, da ne prekoračiš 21€, ali zdaj ko je bila sprememba to nima več veze?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#531 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16458 posts
  • Gender:Male

Posted 13 January 2023 - 08:39 AM

Nima veze. Ni vec oprosceno dajatev. Placas vedno oz. vecina ponuja predplacilo tega.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#532 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10483 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 January 2023 - 08:45 AM

Jaz sem ful vesela zaradi tega, ful imam rada iHerb in zdaj spet veselo narocam.
  • 0

#533 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16897 posts
  • Gender:Female

Posted 13 January 2023 - 11:13 AM

Kaj pa še kej redno naročate tam?


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#534 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82319 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 January 2023 - 11:17 AM

Jaz pa odkar je vse obdavceno nisem niti enkrat narocila, za vse proizvode sem nasla alternative (ali pa jih nehala uporabljati).
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#535 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10483 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 January 2023 - 11:36 AM

Jaz spet narocam vitamine od Life extension, kremo za obraz, labele, magnezijevo sol... take stvari.
  • 0

#536 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16897 posts
  • Gender:Female

Posted 01 February 2023 - 10:51 PM

Nima veze. Ni vec oprosceno dajatev. Placas vedno oz. vecina ponuja predplacilo tega.


Kako je s tem predplačilom v praksi, z dajatvami te potem še upalijo maksimalno do zneska, ki je naveden pri teh opcijah za dostavo? Frida?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#537 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10483 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 February 2023 - 08:14 AM

Matilda, zdaj sem ze imela 3 narocila in nikoli ni bilo nic za doplacat. Vse je ze vsteto. Bom pa doma pogledala za zneske in ti sporocim. Prej sem vedno gledala, da je bil znesek 22€, zdaj pa ne gledam nic. Pa paket pride ekspresno hitro.

Se mi je pa prejsnji teden zgodilo, da sem na amazon.de narocila 3 stvari, med drugim kolebnico za 18€. Narocilo so mi razbili na dva dela, kolebnica je dejansko iz UK in sem placala shippin, packaging in VAT in je prislo nekaj cez 30€. Pol me pa klicejo iz UPS, da moram placat davek pa carino in strosek postopka in mi ni bilo nic jasno, cigani. Sem jim povedala, da sem vse ze placala in zavrnila paket. Zdaj cakam povracilo.
  • 0

#538 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22324 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2023 - 09:31 AM

Tudi jaz nisem nič naročala, odkar je obdavčeno. Mi bo pa kmalu zmanjkalo omega 3 in multivitaminov, tako da bom mogoče spet naročila.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#539 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10483 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 February 2023 - 09:36 AM

To sem jaz zdaj nazadnje narocila, pa se ene labele in mazila, prav fino. Mislim, da je bil zdaj zadnji paket okrog 60€.
  • 0

#540 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16897 posts
  • Gender:Female

Posted 02 February 2023 - 12:50 PM

Frida, hvala. Sem naročila po 2 letih zdaj za čez 100 €, še za familijo, poročam kako bo z dostavo.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users