Jump to content


Photo

Lavera-baby olje z bio mandlji & bio-jojobo


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: splošna ocena tega izdelka: (1 member(s) have cast votes)

vaše mnenje:

  1. 5 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (dober) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljiv) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 11 January 2007 - 10:14 PM

Krasna mešanica narvnih olj:mandljevo,sojino,olivno,svetlinovo,avokadovo,jojobino,ognjičevo in z aloe vera sokom oz. aloe vera oljem (poseben postopek spajanja olja in aloe vere),
prijetno nežno odišavljeno.Diši rahlo po melisi in nekoliko po vaniliji oz. tako prijetno sladkasto-vonj je precej dojenčkast,ki se pa zaradi eteričnih olj tudi hitro razdiši,zaradi naravnih esenc.Zelo mi je všeč, poleg vonja tudi,da se olje fajn da odmerjat iz luknjice in da se ga porabi malo.Presenetilo me je tudi da se tudi hitro vpije,že približno po petih minutkah masiranja..Koža je mehka in gladka ter dolgo navlažena.Jaz ga nanašam če se le da na vlažno kožo, saj je tako bolj učinkovito in pa prijetno topolotno deluje.Sicer zelo rahlo.Ovojnina je čist navadna,pokrovček za zapiranje mi ne dela posebnih težav,tudi cena je povsem primerna kvaliteti 7,90 eur za 200 ml, (okrog 1800 sit).Izdelki Lavere se lahko naročijo tudi preko spletne strani ali pa v Sanolaborju.
Ocena: 5/5
IPB Image
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users