Jump to content


Photo

Lotion po britju - NIVEA After Shave Sensitiv Balsam


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena (4 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (3 votes [75.00%])

    Percentage of vote: 75.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 September 2006 - 08:01 PM

.
Moj fant tole zadevo uporablja že kar nekaj časa, predvsem zato, ker ne vsebuje alkohola in je navdušen. Kožo mu pomiri in rahlo nahrani, se hitro vpije in nima vsiljivega vonja. Meni deluje kot kak nežen losion. Tudi sama sem si tale balzam kupila, za depilirane predele, kjer se fantastično obnese - kožo takisto pomiri in nahrani, čisto nič ne peče, ne ustvari kakšnih neprijetnih reakcij. Bi pa rahlo pograjala embalažo, saj je odprtina prevelika in se kaj hitro lahko izlije preveč balzama. Drugače pa je simpatična! Cena za 100ml malo čez tisoč sit.


IPB Image


Ocena: 5



.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19835 posts

Posted 02 November 2006 - 06:40 PM

kožo lepo pomiri, a mi je prevoden oz. premalo masten, zato 4
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users