Jump to content


Photo

Čistilni gel/pena - GARNIER Hautklar Anti-Pickel Tiefenwirksames Wasch


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 30 August 2006 - 10:07 PM

Gel za umivanje za mastno kožo, ki sploh nima slabih sestavin vendar mentol pokvari vse,saj zelo izsuši kožo. Gel se drugače lepo peni in ga ne potrebujemo veliko za učinkovito umivanje tudi prijetno diši, embalaža je fajn ampak pač še vedno je pristono mišljenje da je treba problematično kožo še bolj razdražit..nevem samo čemu, ker to nič ne pomaga.
Ocena: 2

IPB Image
  • 0

#2 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 31 August 2006 - 10:30 AM

jaz uporabljam ta gel že nekaj čas ain se mi zelo dopade. za umivanje ga ne porabim veliko, po nejm imam občutek čiste kože.
na moji mešani n neobčutljivi koži se obnese ok. ocenim ga pa s 4, saj je to prvi gel, ki ga uporabljam in moram probat še druge.

4/5
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#3 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17058 posts
  • Gender:Female

Posted 04 September 2006 - 03:44 PM


Jaz uporabljam imensko različico Pure (ista stvar) in sem zadovoljna. Gel lepo diši, kože mi prav nič ne izsuši, ampak pusti le dobro očiščen obraz in gladko kožo. Uporabljam ga po T-ju. Zaradi mentola imam občutek prijetnega hlajenja kože. Embalaža preprosta, a odlična, na pumpico (boljša skoraj ne bi mogla biti). Gel se fajn peni, posledično se ga zelo malo porabi in bo precej časa še v moji kopalnici. Cena ustrezna cca. 1100 sit. Podeljujem mu oceno 4, ker z geli nimam veliko izkušenj.

Ocena : 4/5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#4 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 21 September 2006 - 11:01 AM

Tudi jaz imam različico Pure, pa saj misim, da je enako.
Gel je pač gel, nič posebnega. Svojo funkcijo dobro opravi, torej očiti obraz. Tista bolj trdovratna ličila ne spere, ampak to mene ne moti, ker ga za ta namen ne uporabljam. Vonj mi ni všeč, kakor pri celotni tej kolekciji Pure, vendar se čez čas navadiš. Mene mentol v tej zadevi ni tako motil kot nekatere, vendar vseeno sem imela občutek da mi mogoče čisto malce izsuši kožo, oziroma koža po uporabi ni tako mehka in sijoča, tako da jaz ga ne bom več kupila.

Ocena: 3 - zdi se mi da le ni tako nežen, in pa, dobi se številne boljše
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users