Jump to content


Photo

Korektor - E.L.F. Studio Concealer


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 September 2010 - 08:13 PM


IPB Image

Sestavine: Hydrogenated Polyisobutene, Octyldodecanol, Kaolin, Barium Sulfate, Cera Carnauba
(Carnauba) Wax, Dimethicone, Disteardimonium Hectorite, Titanium Dioxide, Polyglycerly-4 Isostearate,
Propylene Carbonate, Methylparaben, Propylparaben, Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).


Ta korektor v prvi vrsti ''odlikuje'' res vrhunsko zanič embalaža. Se namreč neprestano odpira! Da je
zadeva še hujša, se tale hudič v stiku sploh ne drži v embalaži, ampak pada ven, ko se pač embalaža
odpre. Katastrofa. Že zdavnaj bi ga zabrisala točno in naravnost v smeti, če mi ne bi bil všeč idealen
odtenek, pa tudi tekstura. Najbolj šibek je sicer v obstojnosti, saj ne zdrži prav dolgo (maksimalno do štiri
ure). Maže se pa krasno, ni pretrd in ne premehek. Tudi odtenek sem zadela, imam najsvetlejšega, Ivory.
Sem svetlopolta in je ravno primeren, lepo se zlije s poltjo. Ni pa za neka huda prekrivanja, ker ni tako
hudo prekriven, pa obstojen ni. V glavnem, če mi ne bi bil tako zelo všeč zaradi omenjenih razlogov, ga ne
bi več gledala. Seveda ga niti ne nameravam več kupiti, ker se s temi defektnimi embalažami prav delajo
norca iz kupcev. Vsebnost je 3g, prav veliko ga ni, cena pa na spletu nizka. A to vseeno ne upraviči zares
porazne embalaže.

2/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users