Jump to content


Photo

AVON


  • Please log in to reply
135 replies to this topic

#61 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 14 March 2007 - 02:20 PM


Pred sabo imam katalog 5. kampanje. Tile glossi so v 6 odtenkih (ki niso enaki kot tile zgoraj.), držijo 6 mL in so baje prijetnega vonja ter dajejo izjemen sijaj. Cena v akciji je 5,80 €.
Ful so mi všeč Berry Bliss, Honeysuckle ter Frosty Shimmer. wub.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#62 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 March 2007 - 02:34 PM

Honeysuckle meni izgleda hudo lep odtenek.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#63 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 14 March 2007 - 02:38 PM


Ja, tudi meni je najbolj padel v oči. wub.gif
Violet Vibrance & Pink Pleasures pa zgledata ful grda, taka živo rejv roza. Pa končni efekt sigurno ni tak.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#64 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 23 March 2007 - 11:26 AM

Glede teh dveh izdelkov spodaj. A to sta oba bronzerja, ali so leve kuglice bolj osvetljevalec in ne puščajo nič opazne barve?

IPB Image IPB Image


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#65 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 23 March 2007 - 11:27 AM

Tudi leve puščajo opazno barvo - roza barve pač...
  • 0

#66 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 23 March 2007 - 01:28 PM

Meni so bile leve kroglice premalo obarvane. zraven sem zdrobila še normalno rdečilo, da sem dobila željeni efekt. So res čisto bledo roza barve. Ali pa so v mojo pakungo dali več belih kot roza kroglic.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#67 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 23 March 2007 - 01:35 PM

Saj zato sem vprašala. Ker ta leve so baje highliter bolj kot bronzer. Pa nevem katere vzet, se bojim da mi bojo desne preveč rjave glede na to da sem zelo svetla.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#68 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 23 March 2007 - 01:39 PM

Jst mam tud te rjave, pa sem tanajtemnejše dala ven oz. sem gobico k je ful debela prerezala na pol in čisto spodaj dala ta temne kuglice, potem čez prvo penico, potem pa te svetlo rjave in srednje temno rjave, pa čez drugo gobico in uporabljam samo te k sem jih izbrala. Gobice pa itak ne uporabljam ker mi je smotana in uporabljam čopiček.
Pa se mi zdi da sploh niso tok temne kot na tej sliki. Na tej sliki so mi kuglice prov grde barve.
  • 0

#69 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 23 March 2007 - 01:42 PM

lany ti si imela obojne? katere so ti bile bolj fajn? če sem prav razumela so leve bolj rozaste, desne pa rjave?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#70 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 March 2007 - 08:04 PM

QUOTE(MateYa @ 14. 3. 2007 - 14:38) View Post

Ja, tudi meni je najbolj padel v oči. wub.gif
Violet Vibrance & Pink Pleasures pa zgledata ful grda, taka živo rejv roza. Pa končni efekt sigurno ni tak.

Ooooo, to bi pa jaz meeela. oops.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#71 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 26 March 2007 - 06:30 PM

Zdele mau gledam kaj bom naročila pr Avonu in me zanima, če ma katera kake izkušnje stemi njihovimi izdelki za lase Advance techniques? Ne tolk šamponi in balzami, bolj ti balzami v sprejih pa tretmaji (v katalogu na strani 134-135)... N e bi rada neke polomije nabavla..

Pa teli glosi res zgledajo božansko. Se odločam,da bi vzela odtenek Frosty shimmer.

Uf, pa še neki me zanima glede pudra Anti stress- kakšni so kej odtenki pudra, je tale nude zlo svetel?

Punce, hvala smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#72 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 26 March 2007 - 08:10 PM

Nude je zelo svetel. Meni so sicer skoraj vsi odtenki pretemni, ta mi je pa ravno prav. Je v rangu Revlon CS odtenek 01 (za suho kožo).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#73 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 27 March 2007 - 05:08 PM

Aha, hvala Sonchika. smile.gif Morm se še odločt, če ga bom vzela al ne, pol pa nwem al bi tega vzela al unga druzga najsvetlejšga. hmm.gif

Ka pa kej druge stvari, te za lase? Mogoč veš tud kaki so kej ti izdelki?

  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#74 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 March 2007 - 08:42 PM

Mah, za lase jaz kupujem samo kremo za oblikovanje kodrov, ki je odlična. In pa Planet SPa masko za lase. Drugega pa nič. Tako da ne bi vedela kako in kaj.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#75 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 March 2007 - 09:01 PM

Advanced Techniques proizvodi so v najboljšem primeru le povprečni, mnogi pa so tudi pod kritiko. Jaz sem imela šampon za volumen (že ful dolgo nazaj, ga je mama privlekla domov) in je vseboval sodium lauryl sulfate, agresivni čistilec. Po niti ne tako dolgi uporabi tega šampona sem imela katastrofalno izsušeno, srbeče in luskasto lasišče, da se mi je skor zmešalo. Drugače je feeling med šamponiranjem presenetljivo dober, lasje so zelo mehki, šampon pa meni izredno lepo diši po čigumijih. Jaz ga vseeno odsvetujem, ker je preagresiven in tudi drugače ni nič posebnega - dobijo se mnogo boljši proizvodi. Imela sem tudi maski za lase, rozasto za barvane in vijoličasto za poškodovane lase in se mi zdita zelo povprečni - ne vsebujeta sicer nič škodljivega, po drugi strani pa tudi nič takega, zaradi česar bi se ju splačalo kupovati. Glede na skromno količino (150 ml) se mi zdita tudi predragi. Pa efekt na laseh tudi ni wau, nekje v rangu malce kvalitetnejšega balzama, vsekakor pa ne v rangu kakšne intenzivne maske. Aja, dišita pa spet lepo, tak bonbončkasto. Aja pa njihov silikonski serum za nego konic je baje beden (tega nisem sama preizkusila) in poln alkohola, dosti punc se je pritoževalo nad njim. Priporočala bi ti pa Planet Spa olivno masko, ki jo je omenila že Sonchi - je sestavinsko kvalitetna in naredi prekrasen efekt na laseh.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#76 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 28 March 2007 - 08:28 AM

Planet spa masko že mam smile.gif Ah, sej sm se odločla, da ne bom nč za lase vzela, bom šla rajš frizerki pa bom tam neki kupila (Tigi in podobno).
Sm pa naročila tale radiance gloss-odtenek frosty shimmer. Upam, da bo fajn smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#77 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 28 March 2007 - 09:19 AM

mene pa zanima v kolikem času te kontaktirajo iz avona, če se hočeš včlanit? prej sem namreč naročala preko prijateljice, ki pa se je preselila v tujino in sedaj se bom (za lastno uporabo) jaz včlanila v avon. prijavnico na internetu sem izpolnila že pred desetimi dnevi, pa me ni še nihče kontaktiral! hmm.gif down.gif
  • 0

#78 **Alenka**

**Alenka**

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts

Posted 13 April 2007 - 12:27 PM

Moraš kar malo zatežit po telefonu, na maile odgovarjajo sto let oz. to včlanjevanje malo traja, če ne gnjaviš.
  • 0

#79 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 13 April 2007 - 12:29 PM

Ja najbolje je da jih pokličeš direktno na Avon (01 530 94 00) in jim poveš, da bi se včlanila, potem pa te bo poklicala predstavnica, ki je najbližje tvojemu kraju in se bosta dobili, da podpišeš vpisnico in ti da kataloge in vsa potrebna navodila.
  • 0

#80 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 01 May 2007 - 03:02 PM

Čao. Zanima me, kje v login strani za člane lahko pogledam koliko točk sem si že nabrala za naročilo darila. Tista akcija Avonov svet daril. Sem namreč nazadnje dobila blazno čuden spisek obvestil-pri naročilu- kjer mrgoli napak, sporočilom so kar zamenjane vrstice....in tudi tam, kjer bi moralo napisati cifre mojih točk, so namesto njih neznani znaki npr.&"""%%/ varianta. Tako, da nimam pojma.

Če katera ve, kam kliknit, da to pogledam. Hvala.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users