Jump to content


Photo

Krema/Body Butter - THE BODY SHOP Olive Body Butter


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 July 2008 - 12:36 PM

IPB Image

Sestavine: Water (Solvent/Diluent), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil (Emollient), Cyclomethicone (Emollient), Cocoa (Theobroma Cacao) Butter (Emollient), Shea Butter (Butyrospermum Parkii) (Emollient), Glycerin (Humectant), Glyceryl Stearate (Emulsifier), PEG-100 Stearate (Surfactant), Cetearyl Alcohol (Emulsifier), Lanolin Alcohol (Stabiliser/Emollient), Phenoxyethanol (Preservative), Fragrance (Fragrance), Methylparaben (Preservative), Propylparaben (Preservative), Xanthan Gum (Viscosity Modifier), Benzyl Alcohol (Preservative), Disodium EDTA (Chelating Agent), Sodium Hydroxide (pH Adjuster), Caramel (Colour), Chromium Oxide Greens (Colour).

Moram takoj na začetku omeniti vonj, ki mene bolj spominja na kumare, kot na kaj drugega, npr. olive. ;-) A to me ne moti, saj mi je kumarični vonj všeč, vsekakor pestra reč! ;-) Tudi v tem primeru gre za krasen BB, bolj hranilen (kot npr. papaja ali pa še bolj jagoda), a vseeno ne šokantno masten... jaz ne vem, če bi mi zadostoval pozimi, sedaj je pa krasna reč za bolj konkretno nego. Potrebno je nekaj dlje časa, da se vpije, pa spet ne šokantno dolgo. Barve je nežno zelenkaste, se dobro maže, vonj je srednje dolgo obstojen. Jaz sem ga kupila v mini različici, cena je natanko 7eur. Embalaža lepa posodica, barvno in motivno ustrezna vsebini (no ja, morda ne bi bilo slabo, če bi še kakšno kumarico fliknili na sliko ;-) ). Dvomim v ponovni nakup, je treba preizkusiti še druge, a za nakup mi seveda nikakor ni žal.

Ocena: 4

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users