Jump to content


Photo

Deodorant: TCCD international Naturally Fresh Deodorant Crystal Spray Mist


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 16 May 2008 - 03:42 PM

V iskanju perfektnega deodoranta, ki me ne bi pustil na cedilu niti v najbolj vročih dneh, sem naletela na tole zadevščino: Naturally Fresh Deodorant Crystal Spray Mist

IPB Image

Ker moj fant že leta in leta uporablja tole stvar v trdni obliki (deo kristal), vem, da stvar dobro deluje.
A se nisem mogla pripravit do tega, da bi se mazala z nekim kosom solnega kristala, ker sem bolj lena in imam raje, da se na hitro namaže ali pošprica (kristal je treba navlažit, itd.. kar je lahko rahlo zamudno).

No tole je pa v bistvu ista reč, samo da je v tekoči obliki.

Deluje na principu soli, ki uničujejo bakterije, ki pod pazduho povzročajo neprijeten vonj.
Ne preprečuje potenja in je 100% naraven, kar mi je zelo pomembno. V plus mu štejem tudi to, da je brez vonja. smile.gif

Vse, kar ta sprej vsebuje je tole: prečiščena voda, naravne mineralne soli. thumbup.gif

Uporabljam ga že tretji dan. Zjutraj pošpricam, do večera niti sledu o kakšnem vonju izpod pazduh, pa čeprav sem se kar spotila čez dan.

In ta sprej resnično deluje!! woot.gif

Prav čudi me, da več ljudi ne uporablja tega. hmm.gif
Jaz dvomim, da bom kdaj uporabljala karkoli drugega, kot ta sprej.

Baje ga priporočajo tudi zdravniki. Na zamašku ima tudi roza pentljo (podpira fundacijo za boj proti raku).
Poleg tega, da je prijazen do telesa, je tudi zelo prijazen do okolja. Prav tako ni testiranja na živalih.
Ne pušča sledi na črnih oblačilih in baje ga lahko uporabljamo tudi za noge. biggrin.gif

Stane malo čez €4 v DMu, kar se mi ne zdi veliko za tako super stvar!

5/5 thumbup.gif


Web:
http://secure.tccd.c...alSprayMist.asp
http://www.tccd.com/
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 May 2008 - 08:57 AM

Tale sprej sem jaz uporabljala pred ene pol leta in se nisem mogla načudit, kako noro dobro deluje. Je popolnoma brez vonja, naraven, kljub temu pa ščiti pred razvojem neprijetnih vonjav popolnoma cel dan, od jutra do noči. Po marsikaterem drugem deodorantu čutim zvečer pod pazduhami tak čuden vonj, ne ravno po znoju, ampak po postanem, heh. Vonj sicer ni močan, ga pa jaz zaznam in mi je neprijeten. Tega pri tem spreju ni, res se ne vonja ničesar, kar mi je neverjetno. Vmes tega deota nekaj časa niso imeli v DM (je bil samo v kamnu), zato sem nekako pozabila nanj, zdej pa me je Immortelle spomnila in grem takoj v ponedeljek spet ponj, bom kr ene 3 flaške vzela, ker je res nenadomestljiv.

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users