Jump to content


Photo

Krema/Body Butter - L'OCCITANE Shea Butter Ultra Rich Body Cream Orange Honey


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 October 2011 - 05:34 PM


IPB Image

INCI: Aqua, butyrospermum parkii/shea butter, glycerin, isononyl isononanoate, dicaprylyl carbonate, corn
starch modified, cetearyl alcohol, glyceryl stearate, dimethicone, linum usitatissimum (linseed) seed extract,
peg-100 stearate, sodium pca, sorbitol, althaea officinalis root extract, prunus amygdalus dulcis (sweet almond)
fruit extract, prunus armenica (apricot) kernel oil, brassica campestris (rapeseed) sterols, wheat germ oil, citrus
aurantium dulcis (orange) oil, helianthus annuus (sunflower) seed oil, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf
extract, tocopherol, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, ethyl/methylparaben, sodium formate, sodium
glycolate, sodium hydroxide, tetrasodium edta, trisodium nta, polyacrylamide, ceteareth-33, mel extract/honey
extract, propylene glycol, c13-14 isoparafin, alcohol, tocopheryl acetate, parfum/fragnance), chlorphenesin,
laureth-7, xanthan gum, linalool, limonene.


Ta krema mi je padla v oči predvsem zato, ker je bila na polici z znižanimi izdelki (gre iz prodaje), drugače se
nikoli ne bi obregnila ob njo. Ko sem jo povohala, pa je bilo konec. Nakup neizbežen. Običajna cena sicer niti ni
tako nizka, upoštevajoč, da je izdelka le 100ml. Bila je 22€, znižana pa okoli 15€, kar je recimo da nekoliko bolj
normalno. Da je ultra bogata, kot omenjajo v svojem značilnem hvalisastem tonu, ravno ne bi mogla trditi, je pa
solidno hranljiva. Uporabljam jo predvsem na kritičnih predelih suhe kože (sicer bi mi prehitro izpuhtela) in po
epilaciji. Kožo lepo pomiri in nahrani, čez nekaj časa (tudi naslednji dan) ni več sledi o suhi koži. Vonja je res
specialnega, medenega, če se malo bolj osredotočim, zaznam tudi pomarančo. Je bele barve in nekoliko gostejša
(ni pa trda kot npr. body butterji), razmazuje se zlahka. Koža je odišavljena, vonj traja vsaj dve uri. Embalaža je
posodica na navoj, meni je všeč. Za nakup mi ni žal in uživam v uporabi. Priporočam, če izdelek še kje ujamete.

5/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users