Jump to content


Photo

Filozofska fakulteta Maribor


  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#41 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 23 September 2008 - 01:05 PM

Aja, vi ste jih že dobil. Nisem vedla. Sem mislna, da je podobna kot pri nas, k mamo to podelitev.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#42 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16167 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 26 September 2008 - 12:01 PM

Končno jim je uspelo objaviti urnike, ki pa mi niso čisto nič jasni. Za angleški jezik in književnost je urnik, za angleški jezik s književnostjo in ... pa ne. Enako je pri zgodovini. Zgodovina in ...ni urnika, zgodovina dvopred. pa je. Kaj je to eno in isto ali je na ostale urnike pač treba še malo počakati. Pa nikjer nič ne piše za kake skupine. hmm.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#43 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 September 2008 - 12:29 PM

Uuuu. Hitri so z urniki. Presenečenje. Čeprav jaz ravno nimam blestečega urnika. Luknje. Imam pa en dan fraj... no pravzaprav dva dni. smile.gif

tašika, meni pri tebi ven vrže le zgodovina/dvo, tako da po moje je to pravo. Imate pa malo čudne predmete. Se vidi, da ste bolonjski. Za skupine pa. Pri zgodovini jih do zdaj ni bilo, ker ni takih predmetov, da bi potreboval vaje. So večinoma samo predavanja, seminarji so pa navadno zgledali tako, da se je katera specifična tema bolj podrobno obdelala, enopredmetni pa smo se srečali tudi z originalnimi viri. Zdaj, če bo pri vas bolonjcih enako ne vem. Boš vse sama ugotovila na predavanjih. wink.gif

Se bova pa ob ponedeljkih mogoče videvali, ker imam za tabo v isti učilnici predavanja. smile.gif
  • 0

#44 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16167 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 26 September 2008 - 12:35 PM

Zdaj sem šele poštekala da v sredi i petek sploh ni predavanj. biggrin.gif huh.gif
Kaj je histografski praktikum?

No fajn, lepo te bo spoznat. biggrin.gif

Za ang pa bo zgleda da treba počakat do ponedeljka.

Aja, sem pozabila. Marolt je fajn?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#45 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 September 2008 - 12:40 PM

tašika, nimam pojma. Mi smo imeli čisto druge predmete. Če pogledaš urnike za višje letnike boš vidla, da smo imeli geografsko razdelane predmete (npr. Zg. Slovencev, zg. Evrope, Zg. V in JV Evrope, ipd. zraven teh pa še kakšne teoretske. npr. muzeologija, arhivistika ipd. ) Histografski praktikum bi lahko bilo identično kot naš Uvod v študij zgodovine s proseminarjem, čeprav prof. ni enak. Tista prof. ki je nas imela ne predava več.

Marolt je meni imel enkratno prvo predavanje. Res obvlada stvari in pove marsikaj zanimivega. Ampak kaj kmalu ugotoviš, da pozabi kaj je na prejšnjem predavanju povedal in se ful ponavlja. Izpit pri njem naredijo vsi. Ravnikar je bil meni ful fajn predavatelj. Imeli smo za zasrednjeveško zgodovino Evrope. Znal je razložiti stvari, znal je stvari popestriti z kakšnimi zanimivostmi, ampak na izpitu si pa moral res znati, da si naredil. Vse letnice, vse Ludvike in ostale vladarje.
  • 0

#46 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16167 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 26 September 2008 - 02:36 PM

Če kdo slučajno ve kako je s tem. Za razvijanje jezikovnih zmožnosti so trije različni predavatelji. To nas bodo najverjetneje razdelili po skupinah ali bomo morali kar k vsem trem hoditi?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#47 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16167 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 26 September 2008 - 03:10 PM

Na urniku nam sodeč po predmetniku manjka zgodovina zgodnjih civilizacij. ermm.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#48 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 September 2008 - 03:21 PM

Tašika, večrat se zgodi, da imajo predavanja navadno glavni predavatelji, vaje pa njihovi asistenti. Vprašanje kako bo to pri vas. Če ni predmeta na urniku pomeni, da ga boste imeli v letnem semestru.
  • 0

#49 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16167 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 26 September 2008 - 04:15 PM

Jaz sem tudi tako mislila, potem pa sem šla gledat predmetnik in piše da bi moralo biti v zimskem semestru. Pa sej bomo videli. smile.gif

  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#50 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 27 September 2008 - 04:06 PM

Jaz sem prejšnji petek na faxu oddala vse potrebno za vpis in še zdaj nisem dobila nič nazaj. Na netu piše, da bo vpis urejen v roku enega tedna. Malo me že skrbi, čeprav vem, kak so počasni rolleyes.gif Saj verjetno ni nič narobe, ne?
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#51 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 September 2008 - 04:11 PM

sade, en moj sošolec je dobil dokumentacijo po 2h tednih. Baje je takšna gneča, da ne morjo hitreje. Če te skrbi, pa vseeno pokliči v referat.
  • 0

#52 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 September 2008 - 06:35 PM

Jaz imam dvopredmetno, medjezikovne študije ANG + SOC.
Za prvo je urnik (ampak ne piše tisti IN... zraven), za SOC IN... pa ni urnika, je samo za SOC. A me kdo kapira, kaj hočem povedat? laugh.gif Kaj pol velja zame, katera dva urnika gledam?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#53 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16495 posts
  • Gender:Male

Posted 27 September 2008 - 06:55 PM

Ne razumem biggrin.gif Če imaš dvopredmetno gledaš za vsako smer posebej. Torej za ANG posebej in SOC posebej. Ne sestavljajo za vsako možno kombinacijo urnika.

Če je sploh bilo to tvoje vprašanje biggrin.gif

Ojoj sem butasta. IN pomeni, da gre za dvopredmetni študij, ane? Mogoče pa še ni urnika.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#54 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 September 2008 - 07:01 PM

QUOTE(Podgana @ 27. 9. 2008 - 19:55) View Post

IN pomeni, da gre za dvopredmetni študij, ane? Mogoče pa še ni urnika.


Ja, to sem mislila. =) Samo je čudno, ker po smereh imaš našteto SOCIOLOGIJA IN... medtem ko pri MEDJEZIKOVNE ŠTUDIJE ANG sploh ni verzije z IN...

Mal sem zmedena, sploh ne vem zdej kaj naj gledam.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#55 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 September 2008 - 07:07 PM

Dilema, če se ne motim je sociologija samo dvopredmeten študij. Potem je najverjetneje kar ta urnik, ki je objavljen pravi, čeprav ni tisti z in. Če nisi prepričana pokliči v referat in vprašaj. Bo tako najbolje.
  • 0

#56

  • Guests

Posted 27 September 2008 - 07:14 PM

Ob kolkih pa moram bit prvi dan v šoli? biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#57 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 27 September 2008 - 09:02 PM

Poglej na urnik.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#58 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16167 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 28 September 2008 - 12:01 PM

Na listih, ki smo jih dobili ob vpisu piše da moramo biti 1. oktobra ob 10. 00 v amfiteatru. Vrjetno da bodo dali kaj tudi na internet.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#59

  • Guests

Posted 28 September 2008 - 03:58 PM

Ojoj....zdaj sem komaj videla, da je vse na tistih listih napisano.

Hvala tašika biggrin.gif
  • 0

#60 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 September 2008 - 10:31 PM

Čakte. Na listih piše ob 10:00, na netu pa ob 9:30. Kdaj boste tam? Jaz bom ob 9:30. See you all! tongue.gif wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users