Jump to content


Photo

Kreme za obraz z ZF


  • Please log in to reply
949 replies to this topic

#81 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 July 2007 - 07:12 PM

SPF=LSF=ZF (SPF je angleško, LSF pa nemško, ZF pa slovensko). Pomeni pa faktor zaščite.


  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#82 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 14 July 2007 - 12:34 PM


LoL jst. biggrin.gif Sj se mi je zdelo, samo sem vseeno mogla vprašat. Tenx!
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#83 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 30 August 2007 - 09:01 PM

Katera je potem dobra, nekomedogena krema za obraz z UV zaščito (20-30) za na morje?? oops.gif
  • 0

#84 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 31 August 2007 - 08:55 AM

Po mojem oil-free Coppertone. Tud jaz nisem po njej dobila mozoljev.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#85 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 31 August 2007 - 09:16 AM

A to je ubistvu tista, ki je za po telesu? V taki oranžni pakungi?
  • 0

#86 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 31 August 2007 - 09:39 AM

Ja, tista. Jaz sem uporabljala faktor 15 - sem mela za telo in obraz. Edini minus je, da to kremo velik hitreje porabim kot ostale. Sam pa ni mozoljev, ko sem ful nagnjena k temu in jih dobim tud po dekolteju drugače (ne vem, če zarad sončne alergije morda...).
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#87 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 31 August 2007 - 09:49 AM

Ok. Hvala:)
  • 0

#88 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 31 August 2007 - 11:22 AM

Pa je ta krema ful mastna??K ponavad so te kreme za sončenje mastne ful. Ker že tako in tako mam tko mastno kožo.
  • 0

#89 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 31 August 2007 - 01:10 PM

Ne ta krema ni mastna, je bolj redka od ostalih podobnih krem za sončenje. Meni je ok tudi za obraz.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#90 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 31 August 2007 - 02:58 PM

Ne, krema ni niti malo mastna. Ko se z njo sončiš in se telo zagreje, postane takoj, ko pride v stik s kožo, kot eno tekoče mleko biggrin.gif in se kar razmaže pa izredno hitro vpije.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#91 isabela

isabela

    sramežljivec

  • Člani
  • 95 posts
  • Location:Celje

Posted 09 September 2007 - 11:27 AM

Mene pa zanima katero kremo mi priporočate. Moja koža je zlo čudna. Enkrat mam predel okoli nosa suh,(tko da se luske prau vidjo) drugič se pa svetim. Lička niso suha. Imela sm tudi mozolje ampak sm te rešla z dalacinom t. Zanima me katera krema z UV zaščito je primerna za mene...pa da je ta krema dobra tudi za pod puder in tudi cenovno ugodna:S Raje uprašam tle gor kot pa da spet kaj napačnega kupim, upam da mi boste znale pomagat! smile.gif smile.gif


Fain se mejte:P thumbup.gif
  • 0
Ti si iskra v mojih očeh, toplina mojega nasmeha, moje najlepše misli, utrip mojega srca in ljubezen mojega življenja!


Cvet sem ki živi le zate, lutka ki verjame vate, bitje ki misli nate in punca ki umira zate!

#92 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 September 2007 - 04:37 PM

Spodaj kakšna vlažilna krema, gor pa Avene emulzija z UV zaščito. sama Avene krema bi ti utegnila biti premalo vlažilna, ker očitno imaš dehidrirano kožo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#93 jurejarh

jurejarh

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 28 September 2007 - 06:57 AM

MENE ZANIMA ĆE JE TA KREMA PRIMERNA ZA AKNASTO KOŽO NA OBRAZU,IMA UV ZAŠČITO,tiste od avene spf20a20b nemastne gel oil free ni več to je blo staro ime za kremo,je rekla da je ta zdej tanova,pa me zanima,će je primerna in podobna tisti ki si mi jo predlagala,kaka setavina je seed oil,ne maši če je olje,,,,,,,,hvala ti,,,,vrjetno me maš vrh glave

Avene emulsion spf 20 haute protection broad uvb and uva protection

Sestavine

avene thermal spring water,ethylhexyl methoxycinnamate cyclomethicone glycerin, ethylhexyl palmitate,water,bis-ETHYLHEXYL-oxyphenol methoxyphenyl triazine, methylene bis-benzottriazolyl tetramethylbutylphenol potasium cetyl phosphate,glyceril stearate,pvp/eicosene copolymer,acrylates/palmeth 25 acrylate,copolymer,butylparaben,caprylic capric trigliceride,,cucurbita pepo seed oil,decyl glucoside,disodium edta,ethylparaben,fragrance parfum,isobutylparaben,methilparaben,o-cymen-5-OL,phenoxyethanol,propylparaben,sodium hydroxide sorbic acid,titanium dioxide,tocopheryl glucoside,triethoxycaprylsilane,trimethoxycaprylsilane,xantam gum,zinc oxide
  • 0

#94 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 September 2007 - 02:03 PM

Je primerna.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#95 jurejarh

jurejarh

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 28 September 2007 - 03:53 PM

Ma zdej pa več nič ne vem,spet mi je soseda rekla da titanium dioxide,xsantam gum in zinc oxide mašijo pore.Ma jutr grek kupit clinique superdefense normal to oily skin,večina jo pohvaljo tud taki s podobnimi težavami ko jst(akne),kje jo pa prodajajo
  • 0

#96 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 28 September 2007 - 03:56 PM

Prodajajo jo v Müllerju, Limoniju.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#97 jurejarh

jurejarh

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 28 September 2007 - 04:17 PM

Hvala za odgovor,bo treba u lj,u lekarnah jo vrjetno ne

  • 0

#98 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 28 September 2007 - 08:33 PM

Ne, v lekarnah je nimajo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#99 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 29 September 2007 - 07:12 AM

Omisli si najprej tester. Ta krema je predraga, da bi jo kupoval kar tako.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#100 jurejarh

jurejarh

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts

Posted 30 September 2007 - 06:08 AM

Zanima me vaše mnenje glede te kreme z uv zaščito. A mogoće kdo ve kaki pridejo stroški poštnine,sej je ta izdelek potrebno naročit iz tujine.



Active Ingredients: Octinoxate 7.5%, Octisalate 5%, Avobenzone 2%, and Oxybenzone 2% (sunscreen agents).

Other Ingredients: Water, PEG-8 (thickener), Arctium Lappa (Burdock) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Centaurea Cyanus (Cornflower) Extract (soothing agents), Aloe Barbadensis Leaf Juice (water-binding/soothing agent), Tetrahexyldecyl Ascorbate (Vitamin C, antioxidant), Phenyl Trimethicone (silicone-based skin conditioning agent), Phytic Acid (stabilizer), Cetearyl Ethylhexanoate (emollient), Neopentyl Glycol Dicaprylate/Dicaprate (thickener), Glycerin, Butylene Glycol (water-binding agents), Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Polysorbate 20 (thickeners), Triethanolamine (pH balancer), Carbomer (gel-based thickener), Citric Acid (pH balancer), Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben (preservatives).


Directions: Apply liberally to face and body prior to sun exposure. You must reapply this immediately if you perspire. This is not meant to be used when swimming. May be used on children, for use on children under six months, consult a doctor.












  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users