Jump to content


Photo

Krema/serum - SCHELLER Ananas Creme


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

Poll: splošna ocena izdelka: (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (zelo dobro) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  2. 4 (dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (2 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 02 September 2006 - 12:37 PM

Vsebuje zelo dobre sestavine:aloe vera, glicerin,vitamin E, olivno,kokosovo,avokadovo,jojobino in sojino olje,izvleček anansa in bele vrbe, allantoin,vitamn c...fajn ampak neprimerna za mastno kožo, verjetno niti ni za mešano, razen izsušeno. Je dokaj tekoča in lepo mazljiva venadr deluje težka na obrazu čez čas in seveda ob obilici olj tudi mastna.
Diši lepo po ananasu.
Ocena: 3 (ker je pretežka)

IPB Image
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 September 2006 - 12:49 PM

Tle pa ne vem kaj bi povedala ... krema je fajn teksture in se zelo lepo maže, je tudi polna AOK in nekomedogena, me pa moti občutek, ki ga pusti na koži po nanosu ... krema deluje zelo težka in naredi na koži en tak ogaben plašč, ki daje občutek zamašenih por in filing, kot da koža sploh ne more dihat. Meni po nekaj minutah udarijo ven take kapljice vode, kot da se ful potim (čeprav mi sploh ni vroče) in je res grozno. Da se krema dodobra vsrka in ta občutek izgine, je potrebnega veliko časa ... pri meni vsaj pol ure ... kaj podobnega se mi še pri nobeni kremi ni zgodilo.

Pa ne spadam v kategorijo zelo mastne kože, ampak je moja koža rahlo mešana, z le nekoliko mastnim T predelom. Jaz bi rekla, da je krema bolj primerna za normalno in celo nekoliko suho kožo.

3/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3

  • Guests

Posted 02 September 2006 - 01:49 PM

Moje izkušnje s to kremo so podobne. Poleg zgoraj že naštetega sem po njej dobila še kup mozoljev (ki jih drugače nimam).

2/5 (predvsem zaradi mozoljev)
  • 0

#4 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 23 May 2008 - 08:45 AM

Ta krema tudi meni ni naredila dobrega vtisa. Smrdi, pa izsušuje mi kožo. Čez eno uro se pa tudi že svetim... Ne vem, škoda, ker ima dobre sestavine. Ampak performans je pa bolj slab.

2/5
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#5 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 23 May 2008 - 08:53 AM

Jst pa morem povedat, da mi tale krema zelo ustreza, ker imam kožo, nagnjeno k nečistočam, ki pa je drugače suha, in žal so vse kreme za nečisto kožo namenjene bolj ali manj mastni koži in so zame čisto premalo. Tole čudo je pa nekaj čisto drugega - zelo je hranljiva, zato s suho kožo sploh nimam več problemov, nekoliko pa deluje tudi na nečistoče na koži (čeprav v ta namen vzporedno uporabljam še Avene Cleanance K), vsekakor pa nisem dobila nobenih extra mozoljev zaradi nje. Maže se lepo, ko jo namažem, imam res nek težek občutek na obrazu, a ta čez nekaj minut izgine in ni tako moteč. Glede vonja se ne morem odločiti, če mi diši ali smrdi, vsekakor pa se voha ananas. Sestavinsko je dobra. Embalaža ni nič posebnega, pač lonček, ampak je kvalitetno narejena in meni je všeč.
Od mene dobi najvišjo oceno.

5


  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#6 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 25 March 2009 - 01:54 PM

Mene je ta krema tudi zelo navdušila. Ne vem sicer kako bo za čez poletje ampak za jesenski in spomladanski čas je super. Pozimi se ob zelo mrzlem vremenu itak poslužujem kar kake kreme za dojenčkovo ritko, ker mi nobena druga ni dovolj učinkovita. Ta krema se res lepo maže, malo se je porabi, se lepo vpija. Meni prav prija tisti občutek rahlega zategovanja, ker imam rada, da čutim, da se nekaj dogaja smile.gif Uporablam jo tudi v kombinaciji s pudrom, tako da puder zmešam z malo te kreme, da se potem lepše razmaže. Skoraj zagotovo jo bom še kupila, ker je zelo ugodna in čisto ustreza moji koži.

In še ocena: 5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users