Jump to content


Photo

Krema za obraz: AOK mattierende Tagespflege


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (bolj slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 20 October 2008 - 12:04 PM

IPB Image

Po grozni izkušnji s kremo za obraz Eucerin, sem bila prisiljena poiskati nekaj novega.
Pozimi se mi obraz dostikrat zelo zmasti (zaradi prehodov iz mrzlega na vroče), zato sem iskala nekaj za mešano kožo, ki ne povzroča aken in ki obenem tudi preprečuje maščenje kože.

Nekaj časa sem v DM-u na polici naravne kozmetike opazovala tole AOK kremico, nazadnje pa sem se jo le odločila kupiti, saj ima tudi drugje na internetu odlične ocene. Tudi cena ni pretirana - okrog €6.

Gre za izredno lahko gel-kremo z ekstrakti čaja in ginsenga.
Kožo lepo nahrani in navlaži, pa tudi zgladi!
Na koži pusti izredno lahek občutek, hitro se vpije in ne zateguje kože, kot nekatere kreme za matiranje.

Prisežem, da mi še nobena druga krema ni naredila tako lepe kože!
Rdečice kar izginejo, a jaz še vseeno nanesem tekoči puder, ker sem pač tako navajena in se brez tega počutim golo. oops.gif
Tudi pore so se mi po tednu uporabe zmanjšale, oziroma so manj očitne.

Poleg vsega tega krema tudi preprečuje novo nastajanje mozoljev in ogrcev.
Tudi med/pred menstruacijo je izbruh takih neprijetnosti zelo očitno zreduciran. biggrin.gif

Je odlična podlaga za tekoči puder. Kožo res matira - meni zdrži okoli 10 ur, brez da bi se mi začela mastiti.

Vonj je zelo svež, rahlo zeliščni, prijeten in nemoteč.

Krema me zjutraj tudi prijetno osveži in zbudi mojo kožo.

Ingredients :
°°°°°°°°°°°°°°
Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Glycol, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Glyceryl Stearate, Paraffinum Liquidum, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, PEG-8 Stearate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Panax Ginseng, Pinus Syvestris, Ribes Nigrum, Camellia Sinensis, Sebacic Acid,1,10-Decaediol, 10Hydroxydecanoic Acid, Panthenol, Bisabolo, Sorbitol, Tea Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben.

Embalaža je luštna - steklena posodica s pokrovčkom (50 ml). Sicer manj praktična in higienična kot tuba, a vseeno ok.
Kreme se porabi bolj malo, saj se lepo razmaže.

Res sem vesela, da sem se odločila za nakup, saj je ta krema zame prekrasna! Moja koža jo ljubi!
Priporočam nakup!!

5/5 thumbup.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users