Jump to content


Photo

Schauma šampona za lase


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 12 October 2006 - 02:09 PM

Schauma pro-vitamin B5

aqua, sodium laureth sulfate, disodium cocoamphodiacetate, sodium chloride, panthenol, niacinamide, polyquaternum-10, citric acid, peg-7-glyceryl cocoate, glycol distearate, cocamidopropyl betaine, laureth-4, hidrogenated castor oil, parfum, hexyl cinnamal, sodium benzoate, sodium salicylate

IPB Image

Schauma 7 Krauter

aqua, sodium laureth sulfate, disodium cocoamphodiacetate, sodium chloride, rosmarinus officinalis, chamomila recutita, equisetum arvense, salvia officinalis, urtica dioica, melissa officinalis, humulus lupulus, panthenol, niacinamide, citric acid, polyquaternum-10, peg-7-glyceryl cocoate, glycol distearate, hidrogenated castor oil, laureth-4,cocamidopropyl betaine, parfum, hexyl cinnamal, linalool, butylene glycol, sodium benzoate, sodium salicylate, CI 42090, CI 47005

IPB Image
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 October 2006 - 06:35 PM

Drugi mi je bolj všeč, ker je bolj naraven. Sta pa oba dobra, s proteini. Super.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 16 November 2006 - 09:59 PM

Schauma Frucht & Vitamin

aqua, sodium laureth sulfate, disodium cocoamphodiacetate, sodium chloride,niacinamide, prunus armenica, actinidia chinesis, magnifera indica, cocos nucifera, panthenol, propylene glycol, butylene glycol, peg-7-glyceryl cocoate, citric acid, glycol distearate, hidrogenated castor oil, cocamidopropyl betaine, polyquaternum-10, laureth-2, laureth-4, peg-7 propylene glycol oleate, peg-40 hidrogenated castor oil, parfum, linalool, sodium benzoate, sodium salicylate, CI 47005, CI 15985

IPB Image

Sonchika a nista ta zadnja 2 šampona kvalitetnejša kakor breskev-oreh od Garnier beauty???
meni se zdi, da imajo že na začetku super, naravne sestavine, prej kot vsi Garnier šamponi...kaj praviš?
  • 0

#4 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 16 November 2006 - 10:08 PM

Kakim lasem so namenjeni tile šamponi? A tisti zeleni zgoraj bi bil tudi za mastne?
Nisem vedla, da ima schauma v nekaterih šamponih tolk naravnih sestavin, sem jih mela vedno za bolj siromašne šampone oops.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#5 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 16 November 2006 - 10:24 PM

hehe jst tudi...prav sem presenečena...
  • 0

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 November 2006 - 07:06 AM

Po sestavi sta res boljša. Tudi drugi je kvaliteten in dober. Zgornji dva sta tudi za mastne lase, spodnji pa ne.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 09 December 2006 - 12:34 PM

Tegale schauma 7 krauter naj bi se pustilo nekaj časa na laseh ali ne? Ker na nekaterih drugih šamponi, ki so tud neke zeliščne zadeve v njih, piše, da naj bi se pustilo na laseh nekaj časa huh.gif
A ve tole prakticirate...ker po mojem mnjenju naj bi se šampon kar normalno spralo, brez da čakam par minut ipd.?! huh.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 December 2006 - 02:25 PM

Jaz si kar sperem. Nič ne čakam.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 December 2006 - 08:14 PM

Jaz pustim določene šampone na laseh nekaj časa, na primer Tigi Oatmeal & Honey, ker je zelo negovalen in če ga pustim na laseh ene par minutk, mi jih ful lepo zgladi in zmehča. Ni pa treba tega delat, konec koncev je glavna naloga šampona čiščenje in takoj ko ga temeljito vmasiraš, ga lahko izpereš.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 December 2006 - 02:19 PM



Jaz ti tudi pustim od Tigija OH šampon par minutk gor. Isto Fitoval (za tega je tak priporočljivo). Ostalih (Keune - Ultra Mild npr.) pa ne.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#11 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2006 - 04:12 PM

Se pravi če jst prov zastopim, je tale 7 Krauter kvaliteten šampon tudi za mastne lase?
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#12 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 17 December 2006 - 04:42 PM

aha smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#13 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 17 December 2006 - 04:43 PM

Ja.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#14 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 20 December 2006 - 11:26 AM

QUOTE(Hannah @ 17. 12. 2006 - 18:12) View Post

Se pravi če jst prov zastopim, je tale 7 Krauter kvaliteten šampon tudi za mastne lase?


Mam mastne lase, pa sem si tega kupila. Vglavnem, zdi se mi super (še posebej če primerjam ceno in sestavo - sem že imela podobnega po sestavinah, ki je bil še 2X dražji od tega rolleyes.gif , sestavine pa podobne). Sicer so moji lasje 3 dan še vedno nujno za pod vodo, ampak tako drugače se mi zdijo 'lahki', sveži...ne vem no, kako bi rekla huh.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#15 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 20 December 2006 - 10:31 PM

aha aha... Že šibam v prvo štacuno z omenjenim šamponom tongue.gif (hair freak biggrin.gif)
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#16 exotica

exotica

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 693 posts
  • Location:Barcelona, España

Posted 25 December 2006 - 11:50 AM

SCHAUMA ŠAMPON ZA BARVANE LASE

aqua, sodium laureth sulfate, disodium cocoamphodiacetate, peg-7-glyceryl cocoate, sodium chloride, sodium pca, panthenol, lauridimoniumhydroxypropyl hydrolized wheat protein, niacinamide, polyquaternum-10, citric acid, glycol distearate, laureth-4,laureth-2, cocamidopropyl betaine, hidrogenated castor oil, parfum, hexyl cinnamal, buthylphenyl methylpropianal, limonene, benziphenone-4, sodium benzoate, sodium salicylate, CI 17200

ali res vsebuje provitamina b5 in b3???

IPB Image
  • 0

#17 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 December 2006 - 12:35 PM

Res vsebuje, ja. Sicer je pa povprečen šampon (če odštejemo te vitamine), celo malo vlažilen. Meni je všeč.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users