Jump to content


Photo

Obarvana krema


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#1 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 04 May 2005 - 07:50 PM

Ker se bliža poletje bi rada zamenjala puder za barvno kremo-vem da kreme ne pokrijejo veliko, a le da ne bom tako bleda.
Zanima me če ima katera izkušnje s obarvano kremo Visons od Oriflame oz. kakšno drugo. Pomembno mi je, da krema ni komogena oz. da ne dela mozoljev (ker sem nagnjena k temu).


Visions - Sheer Colour Tinted Moisturiser
Obarvana vlažilna krema
Vlažilna krema kožo nežno obarva v svežem naravnem tonu, prekrije manjše nepravilnosti ter preprečuje nastanek mozoljčkov in ogrcev. Primerna je za normalno do mešano kožo. 35 ml.
  • 0

#2 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 04 May 2005 - 07:58 PM

z to kremo od oriflamea nimam izkušenj lahko pša ti priporočam barvno kremo od nivee ali od avona barvna krema za obraz F20: Posebna tehnologija barvne kreme temelji na kompleksu Skin-adaptive, ki se enakomerno prilagodi tenu kože in ji zagotavlja sijoč in naraven videz. Takoj po nanosu postane koža navlažena ion sijoča, se čudovito dopolnjuje s tenom kože, kožo nežno obarva, zagotovi enakomeren ten kože, prekrije nepravilnosti ter ščiti kožo pred antioksidanti inF20. Cena 1900sit.

Drugač je pa takole z negovalnimi kremami, ravno pred kratkim sem prebrala da se namesto krem bolj priporočajo bolj tekoči pudri, ker pri barvni kremi se negovalna mazilna podlaga vpije v kožo pigmenti pa ostanejo na površini in ne zgleda lepo.

tko da mogoče lahko probaš puder od nivee all day aqua. zelo tekoč in ne izsuši kože.
  • 0
lp, Martina

#3 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 04 May 2005 - 08:03 PM

Hvala za zelo hiter odgovor.

O Nivei sem že razmišljala, problem je le da ima notr olje in se bojim, da mi vrže mozolje...ker sem že imela podobne probleme z izdelki z olji..tako da res nevem...Jo pa ima prijateljica in je z njo zelo zadovoljna, samo ona ima normalno kožo in ni nagnjena k aknam.
  • 0

#4 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 04 May 2005 - 08:06 PM

pa jo poprosi naj ti jo posodi za ene dvakrat za namazat pa boš vidla če ti ugaja. probaj pa res tisti puder all day aqua, ker ni zelo prekriven in IDEALEN za vse tipe kože. se pravi da če je koža mastna ali suha ji manjka vlage tako da...

p.s.tongue.gifa poročaj smile.gif
  • 0
lp, Martina

#5 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 04 May 2005 - 08:17 PM

Ok lepa hvala, jo bom res vprašala če mi sposodi, pol pa bomo vidli naprej...
  • 0

#6

  • Guests

Posted 05 May 2005 - 11:34 AM

Meni pa od nivee ni bila všeč. Se mi ni lepo porazdelila oz. vpila v obraz.
  • 0

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 May 2005 - 02:36 PM

Kaj pa če svoj najljubši puder primešaš v kremo? Potem ni ne puder, ne krema. Ampak obarvana krema. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#8 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 05 May 2005 - 02:58 PM

al pa kremni puder biggrin.gif
  • 0
lp, Martina

#9 Sanja

Sanja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 154 posts
  • Location:Maribor

Posted 05 May 2005 - 04:46 PM

JAz mam tonirano kremo Dercome simplex,ki je za nečisto kožo,samo je samo en barvni odtenek ,malo temnejši.Potem pa si še itak puder v prahu gor dam ,tak da ni panike.Dobi se pa samo v lekarnah
  • 0
LP,Sanja

#10 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 06 May 2005 - 07:40 AM

Punce hvala za nasvete.

Se malo bojim testirat s tem, da bi mešala kremo pa puder, da ne rata kakšna čudna zmes.
Evo-ravno včeraj sem provala z nivea bavno kremo od prijateljice in rezultat-danes en velik podkožen mozolj na bradi. Sicer sem si kožo ful pozdravila, a bog ne daj da jo namažem s kakšno zmesjo, da ji ne paša...

Bom vprašala v lekarni za to kremo ki mi svetuje Sanja, upam da jo pri nas imajo.
  • 0

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 May 2005 - 08:22 AM

Če zmešaš puder in kremo ne more biti nič narobe. Sploh pa boš imela UV zaščitno obarvano kremo. Daš pa enake količine pudra in kreme.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 ica

ica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 148 posts
  • Interests:make up

Posted 06 May 2005 - 09:34 AM

Tonirana krema Art Deco :thumright:
  • 0

#13 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 06 May 2005 - 05:37 PM

Sem bolj za to, da se za občutljivo kožo uporabi vsako posebej: najprej krema, potem lahek puder.

LP
  • 0

#14 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 06 May 2005 - 06:06 PM

A od Cliniqua si probala? Imajo 3 barvne odtenke. Samo so pa obarvane kreme ponavadi bolj za suho kožo.
  • 0

#15 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 06 May 2005 - 06:17 PM

tole sm našla, mogoče ti bo prou pršlo:


Tinted day care - l'occitane
Achieve a luminous, sheer glow with this nourishing protective cream. This unique cream combines the benefits of a skincare moisturizer and the beauty of a delicate hint of color. Enriched with moisturizing Shea Butter and calming mauve plant extract, it nourishes, softens and protects the skin with SPF 15. Its light-reflecting, wrinkle correcting pigments diffuse light, giving you a fresh and healthy looking complexion. Scents: milk, hazelnut, apricot.

  • 0

#16 sammy

sammy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 228 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 May 2005 - 06:17 PM

Jaz imam od Nivee, pa mi ni všeč. Je pregosta, se težko namaže in se kar vpije v pore. cry.gif
  • 0

#17

  • Guests

Posted 06 May 2005 - 06:20 PM

QUOTE(sammy)
Jaz imam od Nivee, pa mi ni všeč. Je pregosta, se težko namaže in se kar vpije v pore. cry.gif


sad.gif Ja, tudi jaz imam slabo izkušnjo s to kremo, sem že enkrat rekla, se mi zdi.
  • 0

#18 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 08 May 2005 - 05:04 PM

Hvala za nasvete, nekaj bom dobila...
  • 0

#19 Susy

Susy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 111 posts

Posted 12 May 2005 - 09:55 AM

Vam moram prav povedat.

Sem kupila v lekarni od Exfoliaca obarvano kremo, pa še stik 2 od Green lina.
Krema je čudovita in sedaj niti pudra ne rabim več. Ta stik od Green Line mi je pa tolk fajn, da ne morem verjet. Pokrije ful več npr. kot svinčnik-stik od Vichy,ki je 2-3x dražji. Res sem zadovoljna, da mi zdaj čez poletje ne bo treba met pudra gor. SE namažem samo s kremco, pa kjer je kakšen mozoljček dam čez stik.
  • 0

#20 sammy

sammy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 228 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 May 2005 - 11:32 AM

Susy, pa ima UV filtre?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users