Jump to content


Photo

Peelingi


  • Please log in to reply
170 replies to this topic

#101 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 May 2010 - 04:37 PM



Jaz sem imela L`occitaneovega med & limona, sicer dobro opravi nalogo, ampak se tudi nič ne peni, in se ga glede na ceno veliko prehitro porabi.

Vichyjev mi tudi fajn diši!


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#102 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 May 2010 - 03:27 PM



Tudi meni diši. Nasploh mi večina izdelkov od Vichy-ja diši.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#103 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 May 2010 - 03:33 PM

Men je Vichyjev krasen, samo konsistenca mi ni glih najjaća pa tuba ima rahlo pretrdo plastiko, sploh, če z njo operiram z mokrimi rokami. Sicer mi je pa piling 1A. Načeloma preferiram pilinge, ki niso v obliki gelov z zrnci, ampak bolj variante past (prim. L'Occitane mandelj ali med/limona), ampak tale mi je prav super.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#104 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 May 2010 - 03:40 PM



IPB Image

Ja, tuba je res malo pretrda, ampak dobro, nič ni popolno. : )
Meni je boljše to, kot pa kak lonček.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#105 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 October 2011 - 07:36 PM

oziram se za novim pilingom za telo.
nazadnje sem imela Melvitina (Extrasoft Body Scrub in Seaweed Body Scrub), sta mi OK, sploh prvi, bi pa menjala. sol+olje mi ni optimalna rešitev, bi jo uporabljala zgolj tu in tam, redko.
je kera že probala Lushev Glorious Mud?
za TBS-jeve sem brala ogromno kritik, da so pregosti/premastni in se jih full hitro porabi .... Body Polish mi bo pa pomoje premalo, kvečjemu bi prišel v poštev za obraz.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#106 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 October 2011 - 09:07 PM



QUOTE(Špela @ 25. 10. 2011 - 20:36) View Post
za TBS-jeve sem brala ogromno kritik, da so pregosti/premastni in se jih full hitro porabi .... Body Polish mi bo pa pomoje premalo, kvečjemu bi prišel v poštev za obraz.

Body Polish je dejansko gel za tuširanje, daleč od kakšnega pilinga. Zavajanje potrošnikov.
Kar se pa tiče njihovih pilingov - do zdaj sem imela zgolj dva, mandljevega in pa trenutno uporabljam
Sweet Lemon, ki mi je the best. So s sladkorjem, zato bi znali marsikomu biti pregrobi, meni pa ravno
to odgovarja. Oba (predvidevam, da je z drugimi podobno) sta tudi kar precej mastna, kar mi spet
odgovarja - koža je po pilingiranju res noro gladka in nahranjena, ne rabim nobene dodatne nege,
piling pusti svilnato mehko kožo (podobno kot npr. oljnate Kneipp kopeli). Edino, kar me moti, je
embalaža, ki je za moje pojme totalno neprimerna za piling, saj si je tekom pilingiranja pač treba večkrat
zajemati in nastane kar ena mala packarija, poleg tega pač zajemaš z mokrimi rokami in vedno ostane
par kapelj vode potem v izdelku, kar menda tudi glih blagodejno ne vpliva na pokvarljivost. Poraba je
kar solidna, res je. Jaz ga uporabim tudi za obraz. V mojih očeh so pilingi učinkoviti, SL ima tudi meni
krasen vonj.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#107 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 December 2011 - 10:07 PM

meni TBS Sweet Lemon piling ni bil všeč (čudna konsistenca), sem pristala nazaj na Lushevem Aqua Mirabilisu, ki mi je zakon. med vikendom sem si kupila še Burt's Bees piling Radiance Exfoliating Body Wash pa je to predvsem body wash, ga bom uporabljala kar namesto gela za tuširanje, za piling pa bom uporabila še Aqua Mirabilis poleg tega. mi pa malo bolj 'mlečnato' diši kot kopel Baby Bee, ki mi je pa soliden nadomestek davno ukinjenega omiljenega medenega gela za prhanje od L'Occitane.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#108 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 28 April 2012 - 08:06 PM

The Body Shop papaja, mango, oliva- ftw! :thumbup:
  • 0

#109 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 April 2012 - 07:51 AM

Jaz trenutno uporabljam ta dva; drug je bolj parfumiran in je za razvajat, Clarinsov je pa moja stalnica, meni je to najboljši piling na svetu:
Posted Image
Posted Image
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#110 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 29 April 2012 - 08:17 AM

Jaz sem včeraj nujno potrebovala pilig, ker sem z grozo ugotovila, da so se mi po depilaciji vrastle skoraj vse dlake na nogah. In sem sem spomnila nasveta kozmetičarke, da naj zmešam olivno olje s sladkorjem. Meni je to najboljši pilig do zdaj. Vse ostalo kaj sem poskusila od kozmetike je bilo ali preblago, ali pa so se delci hitro raztopili.
  • 0

#111 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 29 April 2012 - 10:35 AM

Jaz imam piling od Green People, ampak mi je včasih preblag, in se takrat "spilingiram" kar s sladkorjem.
  • 0

#112 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 13 June 2012 - 04:50 PM

Danes sem dobila ful samplov od Stenders, med drugim tudi Grapefruit Salt Body Scrub. Izgleda zelo obetavno (pa ful lepo diši, imajo pa še druge vonje).
Posted Image
Stenders me je začel prav zanimat, souffle za tuširat bi ful mela. V bistvu še ful stvari.
  • 0

#113 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2014 - 12:55 AM

Kateri piling bi priporocale, recimo za spilingirat kozo pred nanosom samoporjavitvenega losjona, (torej da ni preblag, a tudi ne grob)?
Pa do 10€ in da se dobi v mullerju/dm.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#114 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2014 - 06:25 AM

Bom še tu napisala, čeprav sem omenila že v eni drugi temi:

 

Salux-Cloth-Review.jpg

 

Dobesedno spolira kožo, odstrani vse odmrle delce (noben piling mi do sedaj ni uspel odstraniti vsega), kožo prekrvavi in pomaga proti vraslim dlakam.

 

Ocena izdelka tukaj: http://www.missnatty...mooth-skin.html


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#115 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10432 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 June 2014 - 07:11 AM

Verjetno tega pri nas ni, ane?


  • 0

#116 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2014 - 07:13 AM

Ne (še), naročiti je treba... 


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#117 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 29 June 2014 - 11:04 AM

Matilda, jaz vedno kupujem Baleine. Niso blagi niti pregrobi, gosti, z veliko zrnci, poceni pa še lepo dišijo.


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#118 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30600 posts
  • Location:Primorska

Posted 29 June 2014 - 11:28 AM

Jst imam ravno novega tega oljnega od Garnierja in mi je ful všeč, po dveh uporabah se že čuti razlika na koži, da o krasnem vonju ne govorim!

Stane 5 €.

Prej sem tudi jaz imela vedno Baleine, sam sem se naveličala vonjev, nazadnje so imeli pa sam enga s cimetom, kar mi pa ni blo všeč


  • 0

#119 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 29 June 2014 - 04:43 PM

Hvala, bom preverila Baleine.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#120 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2014 - 12:51 AM

Jaz imam za telo najraje sol in olivno olje. Super peeling, olje pa naredi mehko kožo.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users