Jump to content


Photo

Florame Bio Sublim- regenerator za lase


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Klavdija27

Klavdija27

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 504 posts

Posted 30 March 2008 - 04:45 PM

Florame Bio Sublim regenerator za lase vsebuje mešanico sedmih bio eteričnih olj in bio rastlinska olja: sladka pomaranča, arganovo in sončnično olje ter čebelji vosek in Omega 6 ceramide za intenziven hranilni efekt od korenine do konic las. Še najbolj zapleteni in trdi lasje postanejo mehki in obvladljivi.



Sestavine: voda, bio rožna voda sivke, stearična kislina (rastlinska maščobna kislina), glycol stearate (bio kislina), bio sončnično olje, bio oljčno olje, bio arganovo olje, bio ricinovo olje, bio karitejevo maslo, rastlinski emulzijski vosek1, benzyl alcohol (naravni konzervans), čebelji vosek, jogurt v prahu, bio eterično olje limone, bio eterično olje pomaranče, bio eterično ole ylang ylanga, xanthan gum, sladkor2, caprylyl capryl glucoside (rastlinski surfaktant), guar gum3, sodium phytate (anti-oksidant), amino propanediol esters sončničnega olja, sodium hydroxide, mlečna kislina in naravne sestavine, ki izvirajo iz eteričnih olj: linalool, benzyl benzoate, citral, benzyl salicylate, farnesol, geraniol 1 Cetearyl alcohol, 2 Sucrose palmitate/Glyceryl stearate/Glyceryl stearate citrate/Sucrose/Mannan, 3 Guar hydroxypropyltrimonium chloride



IPB Image
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 30 March 2008 - 05:13 PM

Hranilen balzam, primeren za suhe lase. Sicer pa kvaliteten.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 05 April 2008 - 06:54 PM

Kje pa se to kupi in koliko stane?
  • 0

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 April 2008 - 11:43 AM

Iskalnik dela čudeže. tongue.gif

http://www.biosi.si/....php?cPath=1_65
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82882 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 April 2008 - 09:50 PM

Cene. down.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 April 2008 - 10:07 PM

Ja, BIO zadeve so itak skoraj vse dosti drage, ampak po mojih izkušnjah večinoma upravičeno. Meni je bil do zdej vsak naraven regenerator, ki sem ga uporabila, totalno fenomenalen. Verjamem, da me tudi tale ne bi razočaral, pa pakunga mi je ful simpatična.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82882 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 April 2008 - 10:12 PM

Že, ampak Laverini so 10€ cenejši. huh.gif

Aja, ni bio.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 April 2008 - 09:15 AM

Ja, sej Lavera je tudi bio oz. so surovine povečini biološko pridelane. Je pa tudi malo razlike v količini, Laverini regeneratorji so v količinah 125 in 150ml, tale je 200ml. In če tak gledaš, 125ml in 200ml je pa že kr konkretna razlika. Jaz sem hotela tole spodnjo vzet, ampak je res samo 125ml in bi imela glih za 3x, pa se mi zdi pol predrago:

http://www.biosi.si/...products_id=609
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#9 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82882 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 April 2008 - 11:06 AM

To je res ful malo, ja. Že 200ml gre hitro. ermm.gif

Jaz si bom pa verjetno mangov balzam kupila. smile.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 April 2008 - 11:10 AM

Mene pa ta Florame Bio Sublim regenerator ful mika, ampak ga trenutno ne bom kupila. Imam zdle doma tri super regeneratorje in eno masko, pa še eno pričakujem in ni šanse, da še karkoli kupim, dokler malo ne 'zredčim' zaloge, sploh zato, ker je Tigi OH regeneratorja 750ml. Ko porabim vsaj dva regeneratorja do konca (tista normalne velikosti), bom pa vzela verjetno taega od Florame. Ful si predstavljam, da mora noro lepo dišat. tongue.gif

Pa ko smo že pri tem, koliko časa traja kakšen regenerator - včasih berem kje po forumih, kako nekaterim kakšna 250ml maska za lase traja tudi po pol leta ali še dlje, pa uporabljajo izključno to, po vsakem pranju, lase pa perejo po dvakrat na teden. Meni sploh to ne gre v glavo, nikakor. Mogoče sem pa jaz čudna, ampak meni gre tega količinsko ful veliko. Imam pač ful goste in dokaj dolge lase, pa porabim najmanj ene 40ml naenkrat, včasih še več, tko da imam eno tako 250ml masko samo za ene 5x. imam pač rada, da je malo bolj na debelo napacano (pa spet ne ekstremno), sploh na konicah.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#11 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 07 April 2008 - 11:37 AM

QUOTE(DiLeMa @ 7. 4. 2008 - 12:10) View Post

Pa ko smo že pri tem, koliko časa traja kakšen regenerator - včasih berem kje po forumih, kako nekaterim kakšna 250ml maska za lase traja tudi po pol leta ali še dlje, pa uporabljajo izključno to, po vsakem pranju, lase pa perejo po dvakrat na teden. Meni sploh to ne gre v glavo, nikakor. Mogoče sem pa jaz čudna, ampak meni gre tega količinsko ful veliko. Imam pač ful goste in dokaj dolge lase, pa porabim najmanj ene 40ml naenkrat, včasih še več, tko da imam eno tako 250ml masko samo za ene 5x. imam pač rada, da je malo bolj na debelo napacano (pa spet ne ekstremno), sploh na konicah.


Heh, no jaz sem ena izmed teh, ki jih opisuješ in ne razumem tebe tongue.gif . Pa imam dolge lase (do sredine hrbta, če ne še več). Najbrž je to bolj od gostote las odvisno. Ker ti maš res goste lase, vsaj po mojem mnenju smile.gif .

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users