Jump to content


Photo

Športna oblačila


  • Please log in to reply
184 replies to this topic

#141 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26149 posts

Posted 20 January 2022 - 07:55 AM

Ja mislim meni hlace od trenirk res redko ustrezajo po dolzini in sirini in imam samo dvoje nosecniske. Sicer za na sprehode,za na igrisce pa se za kam hodim v pajkicah. V sluzbo imam pes 1.5km u totalen hrib in mi je najveckrat najbolj udobno it sportno oblecena. Aja pa ene pohodne hlace imam,ki so mi ravno toliko na komot,da cisto lahko spodaj kaj oblecem 😁 sicer za v sluzbo najvec nosim hlace in jeans, ampak potem se ze skoraj moram it domov preoblect za na igrisce. Pajkice so mi poleg nosenja komot tudi za pranje.
  • 0

#142 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82166 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 January 2022 - 08:22 AM

Joga hlace ftw. :) Jaz si moram ravno nove kupit, verjetno Julija. Na NES sploh nisem navdusena, ne nad krojem ne nad kvaliteto.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#143 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 20 January 2022 - 08:28 AM

Julije ni vec. Zdaj je Beti. Pa mislim, da niti nimajo vseh istih stvari kot prej.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#144 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30608 posts
  • Location:Primorska

Posted 20 January 2022 - 08:28 AM

Kaj so joga hlače? Trenirka?
  • 0

#145 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 January 2022 - 09:05 AM

To imate res v mislih najbolj ponesrečene podobe pajkic, hehe.

Haha, cist res.
Jaz vsem tem sportnim hlacam, ki so oprijete pravim pajkice 😂 Ne glede ne to ali so bombazne, spandex ali kateri drug material.
  • 0

#146 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82166 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 January 2022 - 09:11 AM

Kaj so joga hlače? Trenirka?


Te so ene od mojih najljubsih:
https://www.konfekci.../olimpija2m.jpg
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#147 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30608 posts
  • Location:Primorska

Posted 20 January 2022 - 09:30 AM

Aha, hvala. 

Jaz sem pa od komfi.si gledala, imajo več različnih hlač / trenirk, tudi bombažnih, pa viskoznih... Pozna katera?


  • 0

#148 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 20 January 2022 - 08:53 PM

Tudi jaz nisem fen pajkic, imam jih samo za športat, za doma imam najrajši trenirke. Pa zdaj pozimi so mi čisto premrzle, zadnjič sem šla ravno v lelosi katere sem dobila za roj.dan v Arboretum me je noro prezeblo
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#149 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 January 2022 - 08:57 PM

Ja, za pozimi bi bile tudi meni premalo, ponavadi se pod hlače oblečem žabe ali dolgo smučarsko perilo. Poleti sem pa pretezno v pajkicah in majici, mi je tako najbolj komot. Se razmišljat ne rabim zjutraj, kaj skombinirat, je skoraj kot uniforma ;).
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#150 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30608 posts
  • Location:Primorska

Posted 20 January 2022 - 09:00 PM

Jaz nikol nimam dveh plasti na nogah; topla obutev pa dolga topla bunda, pa so prakticno sam kolena "ven" in ni panike, če bi šla recimo na počasen sprehod, ali pa Arboretum, ko je že omenjen. Pri hitri hoji pa se itak ogrejem, pa tud pri 0 ne bi šla ven, recimo.
  • 0

#151 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 20 January 2022 - 09:10 PM

Razumem, ja, jaz pa vecji del leta zivim v supergah ali nizkih skornjih/gleznarjih, ker je to za na igrisce, sprehode in kolo bolj prakticno. Enako krajsa jakna/bunda, sploh zdaj, ko je na igriscih povsod blato - pajkice le mimogrede fliknem v stroj in so naslednji dan ze suhe, skornje tip top obrisem, dolga bunda je pac druga pesem. 


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#152 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26149 posts

Posted 23 January 2023 - 12:54 PM

Fiona, predlagas kake tople pajkice?
  • 0

#153 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14741 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 23 January 2023 - 01:08 PM

Meni so krasno služile Under Armour Cold Gear.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#154 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 January 2023 - 06:06 PM

Meni so super Alpine Princess zimske podlozene. Boljse kot njihove navadne.
  • 0

#155 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 23 January 2023 - 09:36 PM

Pa to jih imate za zunaj? Kaj pa za doma, tople pajkice?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#156 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30608 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 January 2023 - 09:39 PM

Meni so od Lelosi super Polarosi.
  • 0

#157 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 January 2023 - 09:49 AM

Aja, Alpine princess imam jaz za zunaj ja. Za noter so mi dovolj tople vse, ki jih premorem. Imamo precej toplo v stanovanju.
  • 0

#158 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82166 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 January 2023 - 11:52 AM

Ora, nimas vec tistih termo nosecniskih pajkic? Jaz jih se vedno nosim (zunaj, za noter so mi cisto pretople).
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#159 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26149 posts

Posted 24 January 2023 - 12:33 PM

Ne, mi niso vec prav.
  • 0

#160 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82166 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 January 2023 - 01:16 PM

Prevelike, predvidevam? Meni je mami nedavno zamenjala raztegnjeno elastiko in so spet super. Pred tem sem jih mislila nest sivilji, da bi jih prilagodila, ampak mi je prav fajn visok pas.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users