Jump to content


Photo

Spovednica


  • Please log in to reply
19531 replies to this topic

#41 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 September 2006 - 05:01 PM

.
Fantu sem rekla, da sem nanj masturbirala, čeprav nisem. biggrin.gif:D:D
Nanj mislila, seveda. twisted.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#42

  • Guests

Posted 11 September 2006 - 05:01 PM

QUOTE(Ancka Pomarancka)
Dobivala sem se z nekom, nakar sem izvedela, da ima zaročenko. Izvedela sem, kdo je, ji prek MSN vse povedala nato pa poslala še 50 strani logov (quick print, da ni šlo preveč tinte smile.gif ).
V bistvu sem mu uničla zvezo tik pred poroko.

Mene ne bo mel noben za norca... twisted.gif


Kako si se dobivala z njim? A je (bil) tvoj fant al kako? Ne štekam. oops.gif biggrin.gif
  • 0

#43 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30692 posts
  • Location:Primorska

Posted 11 September 2006 - 05:21 PM

QUOTE(Ancka Pomarancka)
Dobivala sem se z nekom, nakar sem izvedela, da ima zaročenko. Izvedela sem, kdo je, ji prek MSN vse povedala nato pa poslala še 50 strani logov (quick print, da ni šlo preveč tinte smile.gif ).
V bistvu sem mu uničla zvezo tik pred poroko.

Mene ne bo mel noben za norca... twisted.gif


A se zdej kej boljše počutiš?
Imaš ti dejansko kaj od tega? rolleyes.gif
  • 0

#44 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2006 - 05:26 PM

....
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#45 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 11 September 2006 - 05:38 PM

Da sem danes sošolki rekla, da še nisem videla njene frendice čeprav sem jo in je potem ona sama lutala tam okoli in je bila potem še zelo fajn jezna na frendico biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#46 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 11 September 2006 - 05:44 PM

Jutri imam izpit in se nisem učila. Stalno si govorim (in drugim), da sem že prvič znala in me jebena profka ni pustila naprej, ker je budala. Pa še res je!
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#47 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25700 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2006 - 06:33 PM

QUOTE(_M_)
QUOTE(Ancka Pomarancka)
Dobivala sem se z nekom, nakar sem izvedela, da ima zaročenko. Izvedela sem, kdo je, ji prek MSN vse povedala nato pa poslala še 50 strani logov (quick print, da ni šlo preveč tinte smile.gif ).
V bistvu sem mu uničla zvezo tik pred poroko.

Mene ne bo mel noben za norca... twisted.gif


A se zdej kej boljše počutiš?
Imaš ti dejansko kaj od tega? rolleyes.gif



Am ja, se bolje počutim, ker imam (ok...to se bo zdej bedno slišalo) osebno zadoščenje. In še to...vem, da sem naredila PRAV, ker res nobeni ne privoščim, da bi bla z nekom, ki jo vara.


Ali bi ve raje:
a) izvedele, da vas vara
cool.gif živele v laži

QUOTE(Nila)
Kako si se dobivala z njim? A je (bil) tvoj fant al kako? Ne štekam.


Ni bil moj fant, sva se pa dobivala in tudi seksala.
  • 0

#48 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 11 September 2006 - 06:38 PM

Ja, je res, včasih je boljše vedeti. za uno bejbo bi blo to življenje sam še težje- predstavlite si kako bi blo, če bi med poroko zvedla za njegove podvige (ker enkrat slej ko prej bi, tak moški se ne bi spremenu).
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#49 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 11 September 2006 - 09:00 PM

danes nisem prav nic (0) naredila za solo, ceprav sem rekla, da bom oops.gif .
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#50 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28973 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 September 2006 - 07:30 AM

sem točno vedela, kaj bo pomarančka napisala o tem, ali se bolje počuti ... mislim, osebno zadoščenje, da dvema sfukaš razmerje, way to go! čestitam! biggrin.gif biggrin.gif meni je to, da se folk vmešava v druga razmerja, podlo. in ta feeling zadoščenja ni nič drugega kot drugi konec postavljanja spomenika s trpljenjem .... to, da se nikomur ne privošči tega, da ga partner/-ka vara, je samo zakamuflirana želja občega dobrega in ni niti altruizem, pač pa zgolj osebni interes. mho.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#51 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 September 2006 - 09:53 AM

Haha, kakšne bedne. To so samo neki 'humble opinioni' zdej pač je narejeno kar je narejeno. In iz lastnega vidika gledano ... jaz osebno bi raje imela, da mi bi Ančka povedala, kot da pa nevede oženim takega nemoralnega prasca. To je pa MHO.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#52 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 12 September 2006 - 11:58 AM

Poleg tega ni ona nič zafurala. On je tisti.
  • 0

#53 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 September 2006 - 12:57 PM

.
Sicer je pa spovednica, ne pa neka obsojevalnica in moraliziranjevalnica!

In po mojem mnenju je Ančka Pomarančka še najmanj kriva pri vsem tem.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#54 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 September 2006 - 01:00 PM

Ekzekli.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#55 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25700 posts
  • Gender:Female

Posted 12 September 2006 - 03:07 PM

[quote=Špela]sem točno vedela, kaj bo pomarančka napisala o tem, ali se bolje počuti ... mislim, osebno zadoščenje, da dvema sfukaš razmerje, way to go! čestitam! biggrin.gif biggrin.gif meni je to, da se folk vmešava v druga razmerja, podlo. in ta feeling zadoščenja ni nič drugega kot drugi konec postavljanja spomenika s trpljenjem .... to, da se nikomur ne privošči tega, da ga partner/-ka vara, je samo zakamuflirana želja občega dobrega in ni niti altruizem, pač pa zgolj osebni interes. mho.

Če bi jst vedla, da ma je on v zvezi z nekom, se sploh ne bi spuščala v to. Razmerje pa si je sfukal sam. Sicer pa kaj se sploh branim... Naredila sem prav.

Michelle, Dilema, Jenna - hvala :notworthy:
  • 0

#56 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14781 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 21 September 2006 - 07:38 PM

Aaah. Mal sm poredna zadnje čase. Odpustite mi, Oče. biggrin.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#57 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 21 September 2006 - 07:54 PM

[quote=Špela]sem točno vedela, kaj bo pomarančka napisala o tem, ali se bolje počuti ... mislim, osebno zadoščenje, da dvema sfukaš razmerje, way to go! čestitam! biggrin.gif biggrin.gif meni je to, da se folk vmešava v druga razmerja, podlo. in ta feeling zadoščenja ni nič drugega kot drugi konec postavljanja spomenika s trpljenjem .... to, da se nikomur ne privošči tega, da ga partner/-ka vara, je samo zakamuflirana želja občega dobrega in ni niti altruizem, pač pa zgolj osebni interes. mho.

Kdo je bolj zloben: tisti, ki dela slabe stvari ali tisti, ki ve da se slabe stvari dogajajo, pa nič ne naredi?
Ančka je ravnala po mojem mnenju pravilno, za razdor razmerja pa ni kriva ona, ampak tip ki je varal.


aha, grehov pa nimam... biggrin.gif
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#58 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 21 September 2006 - 07:55 PM

špela, a se men sam zdi, al si mela mal drugačna stališča glede vmešavanja v razmerja v neki drugi temi o speljevanju? biggrin.gif mogoče se mi pa sam zdi biggrin.gif
  • 0

#59 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28973 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 September 2006 - 07:21 AM

QUOTE(pinga)
špela, a se men sam zdi, al si mela mal drugačna stališča glede vmešavanja v razmerja v neki drugi temi o speljevanju? biggrin.gif mogoče se mi pa sam zdi biggrin.gif


opažam, da imam takorekoč na vseh ravneh medsebojnih odnosov totalno drugačne poglede od večine ljudi.

nihrida, tu ni šlo za nobeno zlobo, preprosto se mi zdi nepravilno se vmešavat v razmerja drugih ljudi. to je to.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#60 powerpuff

powerpuff

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 323 posts
  • Location:lj
  • Interests:muska

Posted 22 September 2006 - 07:37 AM

Cez 3 ure bom na izpitu plonkala in prepisvala k idiot, posiljala msge frendici, k ma knigo pred sabo. Upam da bom nrdila biggrin.gif
btw, podperam ancko pomarancko, nc ni nrdila narobe, sploh pa ce ji je tip lagou da je samski, nej si kr prvosc taksna in podobna olajsanja duse, js bi si kr se kej dodatno zmislna twisted.gif 8)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users