Jump to content


Photo

Vprašanja


  • Please log in to reply
5573 replies to this topic

#5461 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 25 April 2023 - 12:16 PM

Pred leti je imel Orsay take, pa so imeli včasih tudi 32 številko. Na žalost ni več spletne trgovine, tako da moraš it v živo lovit :/
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#5462 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 25 April 2023 - 12:18 PM

Super ideja, imam par sh trgovin v bližini. Hvala.
  • 0

#5463 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 25 April 2023 - 01:44 PM

Jaz sem enega lepega pred leti našla v Peek&Cloppenburg v LJ, ampak se ne spomnim znamke iz glave. Nekaj z * v imenu, Jake*s?
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#5464 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 26 April 2023 - 10:16 AM

Kaj takega?
https://m.aboutyou.s...xk78lwjIsgjVG4A

https://m.aboutyou.s...ampaign=product
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#5465 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 21 June 2023 - 06:45 AM

Na AY sem v enem paketu vrnila dva enaka izdelka, različne številke. Zadaj so mi zabeležili i vrnili denar samo za enega, za drugega ni še nič. Ali naj še počakam ali naj jim pišem? Je katera že imela podobno izkušnjo?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#5466 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 June 2023 - 06:49 AM

Ja, meni se je pred par tedni prvič zgodilo, da sem vrnila dva izdelka, potrdilo in vračilo pa dobila samo za enega, vendar so čez čas (mogoče tudi dva tedna, ne vem več) zabeležili še drugo vračilo in vrnili denar. So bile pa res minimalne vrednosti, tako da se  niti nisem v štartu preveč razburjala. 


  • 0

#5467 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6698 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 21 June 2023 - 07:31 AM

Ja. Jaz imam večkrat take situacije. Prvič sem jim tudi pisala, pa so obrazložili nekaj v smislu, da vračajo po posamični stvari.
Lahko jim pa vseeno pišeš, da boš sama bolj mirna😁
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#5468 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 21 June 2023 - 07:59 AM

Lahko še jaz tule vprašam, kakšen je material acetat? Je primerljiv z lanom in bi bile hlače iz tega materiala ok za poletje? Coco? :D


  • 0

#5469 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 21 June 2023 - 09:56 AM

Neee, ni primerjave z lanom. Acetat je sicer v izhodišču celulozno vlakno, ampak se obdela z ocetno kislino in je čisto drugačen material. Tak svilenkast, gladek, tanek, za podloge super, ampak za hlače si ga ne predstavljam. A pokažeš hlače prosim?
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#5470 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 21 June 2023 - 09:59 AM

https://shop.mango.c...s_47037131.html


  • 0

#5471 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 21 June 2023 - 10:25 AM

Če si cel dan v pisarni pod klimo in temperatura ni višja od 20 stopinj, ok. Ampak jaz bi jih raje preskočila. :)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#5472 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 21 June 2023 - 10:31 AM

Nimam klime in iščem nekaj res lahkega, ker umiram na obroke zaradi vročine.

 

Hvala ti!


  • 0

#5473 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 21 June 2023 - 11:59 AM

Lyocell se mi zdi fajn
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#5474 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 June 2023 - 12:08 PM

Jaz imam viskozne, Gerry Weber z BS, super so. 


  • 0

#5475 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 June 2023 - 02:12 PM

Jaz pa ene ful fajn platnene, cisto tanke od S.Oliver, 100 % bombaz in 7/8. Pa krila/obleke.
Bellini, a se motim ali ti v pisarni pozimi umiras od mraza, poleti pa od vrocine? :S
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#5476 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 21 June 2023 - 03:36 PM

Jaz pa ene ful fajn platnene, cisto tanke od S.Oliver, 100 % bombaz in 7/8. Pa krila/obleke.
Bellini, a se motim ali ti v pisarni pozimi umiras od mraza, poleti pa od vrocine? :S


Se ne motiš. Pozimi sicer ni težav, razen, ko piha veter, ker okna ne dihtajo in vleče skozenj. V prehodnih obdobjih je težava, ko odklopijo centralno ogrevanje. Takrat mi kalorifer lavfa vse do maja :) To so pač težave teh starih stavb, ko ni nobene izolacije in ko se enkraat zidovi pregrejejo ali shladijo, je težko ohranjat optimalno temperaturo. Čez poletje se pa vedno borim z vročino, ker imam v pisarni tudi do 28 stopinj.
  • 0

#5477 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2023 - 10:35 AM

Nizke pohodne čevlje gledam. Za sprehode po hosti in manjše hribe, na 2k+ verjetno nekaj let ne bomo hodili.

Z Alpino imate dobre izkušnje?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#5478 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 03 July 2023 - 10:48 AM

Jaz bi ti vedno priporocala La Sportiva. Mi jih vsi nosimo in smo ful zadovoljni. Vecina je cisto lahkih in mehkih in med sirsimi so. Pa se v akciji so v Igluju (z I. nosiva Ultra Raptor).
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#5479 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25844 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2023 - 11:01 AM

Jaz imam zadnja leta vse tovrstne čevlje Merell ali Ecco. Ne vem pa, kaj bi nosila, če bi zahajala v visokogorje, ker so mi razni “konkretni” pohodni čevlji vsi po vrsti pretrdi (imam ozko, dolgo, koščeno stopalo).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#5480 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts
  • Gender:Female

Posted 03 July 2023 - 11:08 AM

Edini sprejemljivi model Ultra Raptor (kul ime haha) je cifra samo do 37 1/2 na Igluju, wtf. Vse ostalo pa je preveč neon barv, to ni zame.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





2 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users


    Bing (1)