Jump to content


Photo

Collistar- zaščitna vlažilna dnevna krema


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Kyara

Kyara

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 100 posts
  • Location:SV
  • Interests:razno

Posted 06 April 2006 - 05:54 PM

Prosila bi za oceno, ker sem jo dobila za darilo in ne vem, če je to za mene. Imam občutljivo, suho kožo, z nekaj kapilarami po nosu in licu.
Sestavine:aqua, C12-15 alkyl. benzoate, cyclopentasiloxane, glycerin, hexyldecanol, hexyldecil laurate, ceteryl alcohol, capryc/capric triglyceride, stearic acid, catyl esters, glyceryl stearate, peg 100 stearate, steareth 21, titanium dioxide, rutin, lecitin, escin, helichrysum italicum, avena sativa, sodium hyaluronate, vaccinium myrtyllus,...
Nočna krema pa je Collistar, hranilna nočna za onavljanje kože. Sestavine:aqua, cyclopentasiloxane, dicaprylyl ether, sorbitol, coco-caprylate caprate, octyldodecanol, cetyl.esters, stearic acid, cetearyl alcohol, cera alba, steareth-21, glyceril stearate, peg-100 stearate, hexyldecanol, hexyldecil laurate, rutin, lecithin, escin, vaccinium myrtillos, avena sativa, crataegus monogina, oenothera biennis, olea europea,....
  • 0

#2 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30826 posts
  • Location:Primorska

Posted 06 April 2006 - 06:08 PM

Collistar ima eno fajn kremico za kuperozno kožo, sem imela enkrat tester, ki je zelo dolgo trajal, pa fajn je bla krema na koži.

V taki vijolično-beli embalaži je.
  • 0

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 April 2006 - 07:07 PM

Dnevna krema je nemastna, je pa žal komedogena. Ima tudi UV zaščito (titanijev dioksid, ki je lahko tudi barvilo). AOk se začnejo šele pri koncu tega seznama.

Nočna krema ni komedogena, tudi ni mastna, ampak je vlažilna in namenjena normalni, morda tudi mešani koži. Spet so AOk pri koncu seznama. Ni slaba.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users