Jump to content


Photo

LUSH


  • Please log in to reply
2636 replies to this topic

#2601 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 28 November 2010 - 03:45 PM

Ok tenx! Upam da se mi ta teden ko grem v LJ uspe ustaviti v Lushu.

A morda katera ve, a je še vedno tako da se Retro linijo dobi zgolj on-line? Ful bedno.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#2602 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 December 2010 - 04:06 PM

Kaj je razlika med bath bomb in bubble bar?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#2603 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 17 December 2010 - 05:05 PM

Bath bomb se nič ne peni, samo obarva vodo in jo odišavi (in jo samo vržeš v banjo), bubble bar pa zmečkaš z roko in vržeš pod pipo in naredi ogromno mehurčkov.
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#2604 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 December 2010 - 05:13 PM

Ajaaa, jaz sem pa mislila da BathBomb tudi peno naredi! Lol. Kaj pa tiste ki so bele, obarvajo vodo belo? Aha pol če hočem imet mehurčke morem notr vržt bathbomb + en bubble bath?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#2605 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 17 December 2010 - 05:50 PM

Ja, tiste, ki so bele, obarva vodo mlečno belo. Če hočeš mehurčke, daj samo bubble bath. Saj imaš tudi te različnih barv in vonjev in pač izbereš po okusu. smile.gif
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#2606 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 December 2010 - 06:07 PM

Aja torej tut Bubble Bath tudi obarva, kul.
Jaz sem pa že 2 Bath Bomb naročila, eh.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#2607 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 17 December 2010 - 06:10 PM

Pa saj so bombe tud luštne. Lahko pa kupiš še bubble bath, pa noter nadrobiš še malo tega, da dobiš mehurčke. Se ful penijo in ne rabiš veliko.
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#2608 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 17 December 2010 - 07:06 PM

A pol ena traja za parkrat vsaj?
Hvala!
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#2609 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 17 December 2010 - 08:22 PM

Odvisno kako velika je, ampak ja. Komot jo daš na več delov in jo imaš za vsak 2x ali 3x.
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#2610 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 07 January 2011 - 08:06 PM

Lusheeve dišeče novosti za valentinovo: tongue.gif

1. Lush Cosmetics Love Birds Soap

We’ve got something even better than Love soap this year. Love Birds is a creamy cake of jasmine and vanilla loveliness that everyone should try without hesitation. It has a softer scent than Love, with a powdery sweet fragrance that reminds you of young love.
Love Birds smells like B Never’s long gone Keep It Fluffy fragrance!


2. Lush Cosmetics The Ex Factor Bath Bomb

Valentine’s Day isn’t for everyone. It can make your blood boil when you’re not with anyone and it can do the same when you are, mostly because it’s become a bit crass. Our blue ballistic was invented for wronged lovers and those who dislike the romantic sentiments of Valentine’s Day.
A new scent for this gingerbread man with notes of jasmine, neroli and rosewood create a sensual fragrance!


3. Lush Cosmetics Magic Mushroom Bubble Bar

Magic Mushroom has two distinct scents. In the red cap, there’s the nostalgic fragrance of our Yummy Yummy Yummy shower gel (sniff); and in the white bit, we’ve used our signature creamy vanilla scent. Together, it blends to give you bubbles that smell like a bowl of fresh strawberries covered in cream. There won’t be mushroom for anyone else in your life – or bath – when you’ve got one.

4. Lush Cosmetics It’s Raining Men Shower Gel

Get soaking wet and lather up just like the Weather Girls first commanded back in the disco days. Only this time, you’re armed with one f the best shower gels you can buy. It’s Raining Men is made with lotus flowers to soothe your winter-ravaged bodies and moisturizing, cleansing British honey from Wales.
Long ago, on a forum far, far away Lush UK offered Honey I Washed the Kids scented Shower Gel. They bring it back for a limited time under the new name of It’s Raining Men! Fans of HIWTK Soap will adore this! Believe me it’s spot on for the soap as I had the shower gel from a forum party.


5. Lush Cosmetics The Frog Prince Bath Bomb

Another magical creation by Michelle, The Frog Prince is an extremely handsome and regal frog with a pair of vibrantly red and kissable lips. Give him a quick peck, drop him in the tub and wait for your prince to come.
Notes of jasmine, neroli and rosewood!

Attached Files


  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#2611 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 16 January 2011 - 02:54 PM

Tiste, ki uporabljate masko Love lettuce: Koliko časa pri vas traja ta kura, oz. kolikokrat nanesete masko? Ker ne vem ali je za eno kuro dovolj pol lončka maske ali je bolje, če vzamem celega?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#2612 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 January 2011 - 04:27 PM

Dovolj je pol lončka.
Jaz delam to kuro čisto po svoje in sicer vsak dan nanesem, dokler mi ne zmanjka. Ponavadi je v celem lončku tolko maske, da jo na koncu stran vržem, ker poteče rok/splesni. Škoda, da nimajo manjšega pakiranja.
  • 0
Viens, reste ici!

#2613 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 16 January 2011 - 08:10 PM

QUOTE(Ana @ 16. 1. 2011 - 16:27) View Post

Dovolj je pol lončka.
Jaz delam to kuro čisto po svoje in sicer vsak dan nanesem, dokler mi ne zmanjka. Ponavadi je v celem lončku tolko maske, da jo na koncu stran vržem, ker poteče rok/splesni. Škoda, da nimajo manjšega pakiranja.



Jaz jo razdelim v manjše lončke za dva nanosa ter dam v zmrzovalnik. Potem jo pa odtajam kdaj jo pač rabim, da je ne mečem vstran.
  • 0

#2614 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 16 January 2011 - 10:32 PM

A preko spleta ne prodajajo onih posodic ko jih imajo za mila, itd?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#2615 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 18 January 2011 - 01:05 PM

QUOTE(bellini @ 16. 1. 2011 - 20:10) View Post

Jaz jo razdelim v manjše lončke za dva nanosa ter dam v zmrzovalnik. Potem jo pa odtajam kdaj jo pač rabim, da je ne mečem vstran.

Dobra ideja.

A v MB ne dajejo tudi po manj v lonček? Ker mask nimajo že vnaprej naloženih v lončke ampak so v tistih posodah in ti jih potem dajo v lonček. Zato sem sklepala, da lahko kupiš tudi manj. Cel lonček je pa res ful. Sem zadnjič vzela oatifix masko in mi je prodajalec rekel, da je to za 4 nanose, jaz pa sem jo nanesla najmanj 10x. Na srečo mi ni splesnela oz. ni bilo videt, da bi bila pokvarjena.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#2616 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 18 January 2011 - 01:08 PM

QUOTE(bellini @ 16. 1. 2011 - 20:10) View Post

Jaz jo razdelim v manjše lončke za dva nanosa ter dam v zmrzovalnik. Potem jo pa odtajam kdaj jo pač rabim, da je ne mečem vstran.


Zelo dobra ideja.
Ampak nevem, če bi pri meni prišla v poštev, ker jaz si to kuro naredim na pol leta naprimer in maska v zmrzovalniku ne more čakat 6 mescev ne ? smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#2617 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 04 March 2011 - 06:51 PM

mmm njami kak diši tole: Lush Cosmetics - Fizzbanger Bath Ballistic
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#2618 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 June 2011 - 11:16 AM

Zadnjič sem si v Lushu ogledovala kopeli in sem bila ob vsej izbiri tako zmedena, da na koncu nisem izbrala ničesar. Zanima me katere kopeli naredijo mehurčke + lepo dišijo?
Po tem ko sem malce preletela temo naj bi to naredila Bubble bar. Ve te ploščice nalomite ali kar cele vržete v vodo? Za koliko kopeli bi zadostovala ena ploščica?
IPB ImageIPB Image
  • 0

#2619 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 June 2011 - 01:04 PM



Te kugle mislim da nobene ne naredijo mehurčkov. Sem jih sprobala kar nekaj, pa je pri vseh bilo tako.
Bubble bar bo prava izbira! Jaz nikoli nisem celega kosa vrgla notri, ampak sem ga topila pod tekočo vodo.
Ko se mi je zdelo, da je dovolj pene, sem ga odložila in posušila. Imela sem ga za večkrat, čist odvisno,
koliko pene želiš in koliko si potratna! ;) Pa koliko vode imaš in kako veliko bano. XD

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2620 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 June 2011 - 01:49 PM

Bana je kar velika, mehurčkov pa mislim, da bi moralo bit kar precej (glede na njegovo navdušenje nad mehurčki sumim, da želi dečko sproščat frustracije iz otroštva, ko je bil prikrajšan za sproščanje v banji laugh.gif - so imeli doma tuš).
IPB Image
Hvala za odgovor Fluffy.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users