Jump to content


Photo

Miss Universe


  • Please log in to reply
253 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 April 2007 - 10:50 PM

Tole je zmagovalka wacko.gif

IPB Image


In tole slavna kolegica Osenarke, ki se tako kot se je Iris Mulej, pojavlja na vseh možnih "lepotnih" tekmovanjih, dokler se je ne bodo usmilili in ji končno podarili nekega naziva. In to ženšče ima 21 let???!!!

IPB Image


Ostale tri so pa kr tak... v dokaz, da je bil spet sam cvet slovenske lepote . blink.gif

IPB Image

IPB Image

IPB Image


V portoroški marini so okronali najlepšo na izboru za miss Universe Slovenije 2007. Laskavega naslova se je razveselila Tjaša Kokalj iz Ljubljane, ki so jo proglasili tudi za miss fotogeničnosti in obraz leta 2007. Zmagovalka je za nagrado v trajno last prejela osebni avtomobil znamke Ford.
Za prvo spremljevalko so izbrali Tejo Britovšek z Raven na Koroškem, za drugo spremljevalko pa Meto Logar iz Ljubljane.
Najlepše tri v slovenskem univerzumu: 2. spremljevalka Meta Logar, miss Universe 2007, Tjaša Kokalj ter 1. spremljevalka, Teja Britovšek
Dekleta so se najprej predstavila v večernih toaletah, nato v kopalkah, nazadnje pa še v kreacijah perspektivnih slovenskih kreatork.
V superfinale so se sicer uvrstile Teja Britovšek iz Raven na Koroškem, Irena Kotnik, Sandra Milivojević, Meta Logar, Tjaša Kokalj (vse štiri iz Ljubljane) in Vanja Ivanovič z Vrhnike.
Kot voditelja letošnjega glamuroznega izbora sta se trudila Rebeka Dremelj in Boštjan Kljun, za dobro voljo in poskočne ritme pa so poskrbeli številni glasbeni izvajalci.
Voditeljski dvojec, Rebeka Dremelj in Boštjan Kljun, se je tokrat trudil občinstvo zabavati z "duhovitimi" dovtipi. Na trenutke sta se trudila kar malce preveč ...
Na odru so se tako zvrstili Anja Rupel in Hari Mata Hari, Šank Rock, Nuša Derenda, Kingston, debitantka Kristina in še nekaj drugih.


vir: 24ur
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27035 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 20 April 2007 - 10:56 PM

Poznam eno, ki je prišla med finalistke. Ampak ni nobena od teh neka jaka lepotica (as usual)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 21 April 2007 - 07:22 AM

O pizda blink.gif

Predzadnja wacko.gif
  • 0

#4 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19744 posts

Posted 21 April 2007 - 07:23 AM

men je veliko hujša zadnja cry.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#5 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 21 April 2007 - 08:33 AM

ojoj...kakšne trepalnice ima druga?! blink.gif totalno zlepljene...
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#6 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 21 April 2007 - 08:51 AM

Vse so grde!

Prva ima kar eden navadn fejs nothing special, druga gleda in izgleda k zombi, tretja je ko ena podgana v glavo, četrta ima naravnost čudovite (not) konjske zobke..v glavo je itak kot strašilo, peta je pa tud kr neki wannabe blond and hot but she's really not. blink.gif

  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#7 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 21 April 2007 - 09:02 AM

Men je ta tretja kjut, ostale pa nič pretresljivega. Sploh za mis bi lahko izbrali kako bolj izstopajočo, če primerjam prejšnje misice, Pinoza, Dalila, itd. so bile izstopajoče, aktualna mis je pa bolj za tekmovanje lepe sosede.
  • 0

#8 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 21 April 2007 - 09:08 AM

groza. najbl me je šokirala zmagovalka, sj so ostale tut smotane, ampak ta nej bi bla pa kao najlepša. sj ne morm vrjet.
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#9 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 21 April 2007 - 09:30 AM

Lepotice izbora za Miss Universe - na teh slikah pa še ni tok slaba
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#10 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 21 April 2007 - 10:11 AM

Se strinjam s tabo! wink.gif

Pa kje se vse lepotice naše deželice skrivajo, da se take punce potem prijavljajo? smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#11 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 21 April 2007 - 10:34 AM

Men so čist vse totalno obupne.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#12 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 21 April 2007 - 10:46 AM

sem pričakovala da bo ta zmagala. saj na tistih slikah ki jih je nalepla sahara ni tak napačna. edina pametna..
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 April 2007 - 01:09 PM


Meni se zdi zmagovalka še najboljša.
Očitno nimajo nobenega sita. Ker očitno lahko vsaka pride tja, ki zgleda kolikor tolikor normalno v kopalkah. Sicer pa nekatere itak krožijo od enega tekmovanja na drugega.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 21 April 2007 - 06:58 PM

ma men ni na nobeni tale lepa al kaj podobnega, kaj je tem slovencem fukjenim, bolše so pa že bile kot tale, pa kok gadna v tisti zeleni obleki yucky.gif to ni res
  • 0

#15 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 21 April 2007 - 10:23 PM

meni je tretja še najboljša, druge pa obup (pa slike so tudi take, da vsako napakico poudarijo). mi pa je dalila res lepa in nekaj posebnega, prava lepotica mi je.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#16 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 April 2007 - 08:43 PM

Meni niso slabe, sploh prva ima lepe oči, druga bi bla boljša brez MU, al so jo pa slabo namazal (se še odločam). Četrta mi ni všeč ker ima nekam zgubane ustnice.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#17 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 22 April 2007 - 08:48 PM

če že moram od teh grdusin tongue1.gif eno zbrat, je to tretja ki mi je kjut. Drugač pa ta kolegica od Osenarce down.gif , je bla včeraj v BB-ju . mislim, a nima kaj za delat, kot da landra okol po teh prireditvah. Drugač pa ja bivša missU Dalida je lepotica, ampak tist njen glas, ne vem anti mi je, je pa lepa. No še kr smile.gif
  • 0

#18 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23472 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 22 April 2007 - 09:20 PM

OK spet lahko rečem, da so verjetno izbrali najboljšo (pač vidi se med čim so izbirali) in me to niti ne preseneča.
Kar pa me preseneča so pa vse te gube in gubice "punčk" starih okoli 20 let. Pa saj se sploh več ne čudim, da mi še vedno rečejo, da jih še dvajset nimam huh.gif ... ko pa že vse dvajset-letnice izgledajo vsaj trideset blink.gif . In to pri vsem Make-upu!!!!
Jaz res ne vem kaj punce dejajo same s sabo!!!!
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#19 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 22 April 2007 - 09:26 PM

raje napiš kaj ne delajo s sabo?
mažejo se cele dneve, caparijo se z MU-jem , da bodo lepe, vmes pa ne mignejo z njihovimi prestradinimi ritmi od lenobe. Bljak na bruhanje mi gredo te slovenke bedne,
  • 0

#20 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 23 April 2007 - 09:11 AM

A ti to na nacionalni bazi? laugh.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users