Jump to content


Photo

Splošne novice, članki


  • Please log in to reply
631 replies to this topic

#41 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 April 2007 - 06:05 PM


Jaz hočem zgolj povedat to, da se takorekoč NIKOLI ne dokaže (zdaj pa sploh ne, ko je sodstvo in vse skup politično okuženo) enemu župniku pedofilija do te mere, da bi ga obsodili. NIKOLI se ga javno ne obsodi, "zmelje". NIKOLI se o tem ne govori nikjer, v nobenih pogovornih oddajah npr. - o tistem tipu, ki bi naj pred 20-imi leti neke tri mulce na bazenu zlorabil, se sedaj vlačijo zgodbe vsepovsod, se snemajo oddaje, itd. Ko je pa problem s kakšnim župnikom, pa se vse tako v vato zavito govori, previdno, skos poudarjajo, da ni krivda dokazana (tu, pri tem bazenskem pripetljaju noben niti ne pomisli, da pa morda ta človek ne bi bil kriv, a ne... v očeh vseh je pač postal absolutni pedofil prvo sekundo, ko so ti trije odprli usta), skos se v medijih (ki so tudi politično okuženi sedaj bolj kot kdajkoli) zelo previdno govori o tem in pisari predvsem dobre stvari o župniku... kako so ga pobožni imeli radi, kako je bil spoštovan tam v okolišu in da sploh ne morejo verjet, da bi kaj takšnega lahko storil, ipd. O tem bazenskem pa se praktično nič ne govori, kakšno ima življenje, koliko je spoštovan, če nemara pa res ni kriv... ne. On je dokončno pedofil in o tem ni debate. Medtem ko se pri župnikih mleje in mleje... in itak večina pač ne verjame, da bi lahko presvetli kaj naredil. Nobenemu pa tudi na kraj pameti ne pride, da bi kaj naredil v zvezi s celibatom in ga morda ukinili (ker očitno je, da večina župnikov ne zna imeti tiča zaprtega).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#42 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 06 April 2007 - 12:27 AM

Slon ubil slonico
Tel Aviv | 5.4.2007 | V.L.

V izraelskem safari parku v bližini Tel Aviva je slon napadel in ubil slonico. Obiskovalci so dogodek le nemočno opazovali.
IPB Image
Slon je slonico zrinil v kot in jo napadel (Foto: Reuters)

33-letni Jossi, največji slon na svetu, ki tehta več kot sedem ton, je napadel 46-letno slonico Atari. Čuvaj in obiskovalci so lahko le nemočno opazovali, ko je Jossi Atari zrinil v kot in jo napadel. Atari je obležala mrtva.
IPB Image
Atari je obležala mrtva (Foto: Reuters)

Po čuvajevem mnenju je šlo za boj za oblast. Jossi si je želel zagotoviti mesto vodje v svoji čredi, Atari pa ga je pri tem ovirala, saj je bila zelo dominantna, je povedal čuvaj.

"Gre za tipičen primer družinskega nasilja," še dodaja Izik Franko, čuvaj v živalskem vrtu.

video


blink.gif Boga reva! Samo parkrat se je zaletel v njo pa je bla že mrtva. kaka moč... sad.gif


  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#43 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45422 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 April 2007 - 10:07 AM

Seks med petošolci

New Orleans | 4.4.2007 | I.K.
Policija je v News Orleansu aretirala pet petošolcev, ki so v učilnici priredili pravo orgijo.

Ko je učiteljica, ki je na učence pazila, morala na sestanek, so štirje učenci izkoristili priložnost in se pred svojimi sošolci predajali strastem.

Policija je poleg udeležencev skupinskega seksa, dveh 11-letnih deklic in 12- in 13-letnih fantov, aretirala še 11-letnika, ki je varoval vrata učilnice. Vseh pet učencev so kazensko ovadili.

Zgrožena učiteljica je pozneje povedala, da je učilnico, v kateri je bilo deset petošolcev, zapustila za 15 minut.

"Ta poklic opravljam že 44 let, a česa takega še nisem videl. Nič me ne šokira, ta incident pa me je," je povedal lokalni šerif.

Za orgijo je vodstvo šole izvedelo šele naslednji dan, ko se je zagovoril eden od 'gledalcev'. Učence so po zaslišanju izpustili domov, kmalu pa jih čaka še obisk na sodišču za mladoletne osebe. Za zdaj še ni znano, kakšna kazen bo pubertetnike doletela.

  • 0

#44 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 06 April 2007 - 02:23 PM

QUOTE(Adriane @ 6. 4. 2007 - 1:27) View Post

Slon ubil slonico
Tel Aviv | 5.4.2007 | V.L.

Po čuvajevem mnenju je šlo za boj za oblast. Jossi si je želel zagotoviti mesto vodje v svoji čredi, Atari pa ga je pri tem ovirala, saj je bila zelo dominantna, je povedal čuvaj.

"Gre za tipičen primer družinskega nasilja," še dodaja Izik Franko, čuvaj v živalskem vrtu.


Pol pa govorijo, da smo ljudje hujši kot živali. čist isti smo.


Tole s seksom pri petletnikih je pa tudi mimo.
Ampak mi je smešen stil pisanja:
Ko je učiteljica, ki je na učence pazila, morala na sestanek, so štirje učenci izkoristili priložnost in se pred svojimi sošolci [i]predajali strastem
.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 April 2007 - 02:38 PM

QUOTE(Regratova Lučka @ 6. 4. 2007 - 15:23) View Post
Pol pa govorijo, da smo ljudje hujši kot živali. čist isti smo.

Ah, ne bi rekla. Sploh pa koliko takšnih reči se godi med živalmi in koliko takšnih in drugih gnusarij med ljudmi? Neprimerno več.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 April 2007 - 02:52 PM

Ne vem. Sej verjetno niso vse živali v divjini pod 24/7 nadzorom, kaj pa veš, kaj delajo. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#47 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 April 2007 - 02:56 PM



Zagotovo se ne zlorabljajo in pobijajo med sabo (familiarno! IPB Image ) kot to počnejo ljudje.
Poleg tega ubijajo večinoma za preživetje, ne iz hudobije in kakšnih drugih frustracij. IPB Image No ja in ljudje, ki smo kot superiorni in najvišje razviti (to mi je prav komično v primerjavi s kom, haha) bi jim mogli biti za vzgled, pa... če na dve nogi vstala bi žival, v dno duše bi se človek sramoval. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#48 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 April 2007 - 03:14 PM

Biti za vzgled živalim? Mislim, da niso tolk zavedne, da bi se zavestno ravnale po našem zgledu. Sicer pa je človeka in žival res neumno primerjat. Sicer pa jaz mislim, da živali ne poznajo zahrbtnosti, prerečunljivosti, hudobije in kar je še tega samo zato, ker niso na tej stopnji razvitosti, ne pa zato, ker so tako dobre po srcu. tongue.gif Pa imam full rada živali, da ne bo pomote. Ampak imam rada tudi ljudi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#49 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 06 April 2007 - 07:24 PM

Punci, saj jaz ne hvalim človeka niti ne teptam živali. Se strinjam, da so /smo? ljudje zmožni marsičesa bolnega.Samo bila je moja reakcija na splošne izjave nekaterih, ko govorijo, kako sovražijo ljudi in kako so živali stokrat boljše in oh in splo in pametnejše (no, ja morda res po eni strani). Upam, da moje pisanje ne bo nerazumljivo,sicer je pa vseeno.

Joj, enkrat sem gledala, kako so mladi kamelčki (ki so spolno odraščali) posilili eno starejšo kamelo, ki je "potovala" sama in je naletela na tri mladce. Tako je napovedovalec govril. Saj ni važno, bolj ko to pišem, bolj se mi zdi vse skupaj bolno.
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#50 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 06 April 2007 - 07:29 PM

ne vem če tole lih sm paše, ker je res kruto, mene je kr zmrazil k sm včer popoldne tole prebrala cry.gif

Najstnikovo glavo uporabila namesto krogle za kegljanje
Sandgate - Dva moška, 27-letni James Patrick Roughan in 23-letni Christopher Clark Jones, sta bila obsojena na dosmrtno ječo zaradi umora 17-letnega Morgana Jaya Sheperda. Okrutni umor se je zgodil v začetku leta 2005 v avstralskem predelu Sandgate.
Jay je bil zaboden kar 133-krat, nato pa sta mu morilca glavo odsekala, odrezala ali pa odžagala. Priča je na sodišču povedala, da je 23-letnik prijateljem pripovedoval, kako je Roughan žrvtino glavo uporabil kot lutko in namesto krogle za kegljanje.
Našli truplo brez glave in morilska orožja
Med skoraj tritedenskim sojenjem je policija našla Jayevo telo brez glave, ki je bilo zakopano v plitkem grobu v bližnjem Brisbanu. V Roughanovi lopi pa so našli indijansko bojno sekiro, nož, ročno in drevesno žago, na katerih je bila žrtvina kri. Dokazni material so sestavljala tudi oblačila s krvnimi madeži, ki so vsebovali Jonesov DNA.
Jones se je ob branju razsodbe sprva namuznil, nato pa pred sodiščem prebral opravičilno pismo. "Iskreno mi je žal, da se je to zgodilo Rayu. Dokler bom živ, bom obžaloval vpletenost v umor."

Zločin je pretresel tudi sodnico
"Težko je ustrezno opisati grozo zločina, v katerega sta vpletena. Vsekakor do sedaj nisem imela izkušenj s tako okrutnim umorom. Šlo je za umor brez kakršnega koli motiva, in to nad fantom, ki ni storil prav ničesar," je povedala sodnica Roslyn Atkinson.
vir: siol.net
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#51 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 06 April 2007 - 09:38 PM

Svet je u kurcu. Ni drugih besed.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#52 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 11 April 2007 - 01:00 PM

Mafijski vladni terenec

Skopje | 11.4.2007 | STA
Makedonska notranja ministrica se vozi z Beckhamovim terencem, ki so ga ukradli pred letom dni.

Luksuzno terensko vozilo BMW X5, ki so ga pred letom dni v Madridu ukradli nogometašu Davidu Beckhamu, naj bi zdaj uporabljala makedonska vlada oziroma notranja ministrica Gordana Jankulovska.
O tem, da ukradeni Beckhamov BMW, vreden več kot 100.000 evrov, uporablja makedonska vlada, so poročali tamkajšnji mediji, ki so objavili fotografije ministrice Jankulovske, ko vstopa v avtomobil.
Makedonski mediji so poročali, da je policija do vozila prišla naključno med aretacijo oseb, osumljenih tihotapljenja nezakonitih priseljencev. Makedonska policija trdi, da ne more odkriti, kdo dejansko je lastnik avtomobila, saj naj bi jih imel že 20.
Če gre res za terenca Davida Beckhama, bo moral nogometaš v skladu z makedonsko zakonodajo sam priti v Skopje in dokazati lastništvo.

vir:24ur.com
  • 0

#53 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23483 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 11 April 2007 - 01:30 PM

thumbup.gif si kar predstavljam Beckham-a v Makedoniji
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#54 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15453 posts
  • Gender:Female

Posted 13 April 2007 - 06:45 AM

Sinhronizacija filmov - zvezdniki bodo govorili slovensko laugh.gif laugh.gif

http://24ur.com/nasl...98_16181516.php
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#55 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 13 April 2007 - 08:38 AM

to pa meni sploh ni všeč, sploh ker pri slovenskih filmih včasih sploh ne razumem kaj govorijo, ker včasih govorijo full nerazločno....
Pa še glasovi bojo ziher bedni in sploh ne bojo šli zraven k orginal likom ermm.gif
  • 0

#56 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 13 April 2007 - 08:48 AM

OMFG, 'bom prec nazaj' ???!!!!!!!!!?????

Če se to zgodi, ne grem več v kino. Pa mislim, da velika večina ljuti tudi ne. Me prav zanima, kako močno bo lobiral Kolosej in Tuš. Tole ne bo tako gladko šlo skozi, če sploh bo.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#57 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 13 April 2007 - 08:58 AM

QUOTE(Hsul @ 13. 4. 2007 - 9:48) View Post

Če se to zgodi, ne grem več v kino.

Podpis. In še trikrat podčrtam spodaj =) GROOOZA. Grem na streho pa oponašam slona na eni nogi, če bo tole uspelo...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#58 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 13 April 2007 - 09:06 AM

Saj to ni mišljeno za kino, pač pa za slovenski audio stream na DVDjih, ki so itak večjezični. Ne vidim nič problematičnega ...

Sploh pa - animirani filmi ki so jih do sedaj sinhronizirali, so bili v obeh varjantah prikazani ... na izbiro.

Ne vem kaj se jajcate smile.gif Nemci imajo to že desetletja. Verjetno vsaj kakega turka vsaj malo naučijo nemščine biggrin.gif
  • 0

#59 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 April 2007 - 09:09 AM

QUOTE(Hsul @ 13. 4. 2007 - 9:48) View Post
OMFG, 'bom prec nazaj' ???!!!!!!!!!?????

Bruh all over, ja.
Jaz sem skoraj kozlala poleg tega, ko sem gledala po tv.
Ne štekam sploh, da jim je kaj takšnega na misel prišlo. Kaj šele, da se tega dejansko spravijo realizirat. Mislim, če pa kaj na svetu sovražim, je pa to sinhronizacija... ker je tako stupidna, da glava boli. Film izgubi z njo vso pristnost. Da ne omenjam, kako trapasto vse skupaj izpade. Zato filmov na rtl-u, pro7, itd. nikoli nisem in ne bom gledala.
Jaz vidim problem predvsem v tem, ker je to nič drugega, kot poneumljanje ljudi.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#60 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 13 April 2007 - 09:10 AM

Who cares, dokler je izbira ...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users