Jump to content


Photo

Novoletna darila


  • Please log in to reply
1307 replies to this topic

#1 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23486 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 13 December 2006 - 02:24 PM

No novoletno vzdušje se že začenja ... kmalu se bo potrebno zapodit v trgovine in nakupit darila.
Meni (kot vsako leto) manjka idej kaj kupit ...

Zanima me kaj boste komu kupili, v kakšni vrednosti in podobno! Skatka razpišite se ...

LP

Kami
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 December 2006 - 03:06 PM

Jaz že imam vse ideje. Staršema sem kupila kruhomat (najbolj drago darilo). Fant dobi pižamo, vsi ostali pa domače piškote, ki jih bom sama spekla.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 13 December 2006 - 03:10 PM

Oh, jaz sem 3/4 stvari že nabavila, vsak mesec po malo, da ni pol naenkrat toliko stroškov. Drgač pa imava z mojim veliko ljudi na spisku za obdarovat, kar 30 komadov,kaj češ velike familije, pa najbližji prijatelji od katerih vedno dobiva kakšno pozornost. Saj večini bova podarila le kako pozornost, razen moje in njegove familije(skupaj 6 ljudi), oni dobijo malo več. Jaz zmeraj vem kaj kdo potrebuje, kaj si želi, ker celo leto pozorno poslušam in si zapomnim wink.gif Podarjava pa vedno praktične stvari, od nogavic, rokavic, kap, šalov, kopeli, krem, gelov za prhanje,...pač take zadevice, k zmeraj prav pridejo. Kozmetike vedno hitro zmanjka biggrin.gif Pa če konkretno napišem recimo za familijo, mami si želi šal/ruto in jo bo dobila, od mojga oče dobi nekaj kozmetike in brezkofeinsko kavo(je pri nas ni za kupit, je treba v Avstrijo po njo), pa recimo sestra dobi torbico k si jo je ful želela... Drgač pa za božična darila ne pretiravava, dobijo pol za rojstne dneve več smile.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#4 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 13 December 2006 - 03:27 PM

Jst bom kupila družini, najožjim prijateljem in prijateljicam. Ubistvu bom dala že za božič.
Kupila bom razne kjut, uporabne stvari, nism še čist prepričana kaj, ampak si bom dala veliko dela s tem (kot vedno laugh.gif ). Najbrž pa bom pekla tud cookije in jih lično zapakirala za zravn:)

Ovijala bom pa v kakšen lep papir, morm it še v Prometeja pogledat.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#5 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23486 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 13 December 2006 - 03:50 PM

Midva imava tudi že par daril izbranih. Njegova mama dobi toaster, moja dva (starša) bosta dobila karti za Špas Teater (za 5 žensk. com ali Jamskega človeka), brat verjetno kakšne hude nogavice (za tečt ali smučat), teta kakšno Tupperware skledo,... ostalo je pa še v fazi priprav oz dogovarjanja.

Aja moj bo dobil pa igro Naseljenci otoka Katan ali nekaj podobnega ... moram it še iskat, pa nekako v stanovanje pretihotapit ...
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#6 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45425 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 13 December 2006 - 06:44 PM

Ja spet je ta čas, ko se znebim denarja. Do sedaj imam le eno darilo in sicer za brata, ki bo dobil pink ponk loparje. Fantu načrtujem kupit nahrbtnik, ker ta ki ga ima sedaj razpada. Mami bom najverjetneje kupila šal in rokavice. Očetu pa nimam pojma kaj.

  • 0

#7 *naca*

*naca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1502 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 14 December 2006 - 11:37 AM

V naši družini pa ful nimamo navade neki se ful obdarovat za praznike, ponavad se za rojstni dan kupi eno "večje" darilo, pol za praznike, pa kaka malenkost, jst ponavad vsakmu kupim kakšno sladkarijo,in to je to. Kolegom in kolegicam pa čist isto. Pa tut sama dobim kej tazga in sm čist zadovoljna.
  • 0
Posted Image

#8 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3444 posts
  • Gender:Male

Posted 14 December 2006 - 05:11 PM

Jaz pa še čakam, da financ minister spusti denar iz roke (beri štipendija) tak da še ne razmišljam kaj komu kupit. Imam pa probleme predvsem pri fantu, ker ima potem 10 dni po božiču rojstni dan- torej dvojna doza huh.gif Verjetno bom letos vsakemu podarila kakšen modni dodatek. Mami verižica, sestra uhani, oče pas. Babici kaj za v kuhinjo. Prijateljicam pa kakšen šal, dišeče stvari itd.
  • 0

#9 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23486 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 15 December 2006 - 09:20 AM

Jaz sem pa izvedela, da dobim od dedka mraza, miklavža in božička igrico SIMS thumbup.gif w00t2.gif
Mislim, da bo šlo k vragu "zakonsko življenje" ... včeraj sem jo imela izposojeno in je NORO!!!!!
Komaj čakam, da se danes spravim nanjo!!!!

  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#10 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 15 December 2006 - 11:29 AM

jaz nimam pojma kaj kupiti fantu za božička huh.gif mi je tolko težje, ker ima v decemru tudi roj. dan. kakšen predlog (do 5.000 sit) ?
mami pa bom tako kot vsako leto kupila neko kozmetiko.

  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#11 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3444 posts
  • Gender:Male

Posted 25 December 2006 - 01:53 PM

Malo sem radovedna oops.gif Kaj pa ste dobili od božička?

moj seznam je kratek biggrin.gif
-set za oblikovanje nohtov
-smučarske nogavice
-roza majčko
-svečke
-sladkarije
-denar

nekaj stvari pa še pride kasneje
  • 0

#12 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 25 December 2006 - 02:04 PM

QUOTE(sade @ 15. 12. 2006 - 13:29) View Post

jaz nimam pojma kaj kupiti fantu za božička .


Same here, v ta namen sm ga prepričala da si daril ne damo za božič ampak za novo leto biggrin.gif Zdej mam pa še en teden časa da nabavim neko traparijo. Ko sm ga vprašala kaj hoče je reku nič, pa hvala mu lepa za tako pomoč. rolleyes.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#13 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3444 posts
  • Gender:Male

Posted 25 December 2006 - 02:25 PM

QUOTE(Hevea @ 25. 12. 2006 - 16:04) View Post

Same here, v ta namen sm ga prepričala da si daril ne damo za božič ampak za novo leto biggrin.gif Zdej mam pa še en teden časa da nabavim neko traparijo. Ko sm ga vprašala kaj hoče je reku nič, pa hvala mu lepa za tako pomoč. rolleyes.gif


jaz sem si kupla sexy spodnje perilo in si dala mašno gor...mislim, da je bil še preveč zadovoln tongue.gif Tak da ne kakih traparij kupovat, ker so fantje bolj kot ne praktično naravnani.
  • 0

#14 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 25 December 2006 - 02:49 PM

jst sm mela tud ful probleme kaj mu jupt za božička in sm bla že čist obupana, sam na konc sm le najdla... kupila sm mu take čist praktične stvari,k vem d jih bo rabu. v mullerju sm mu kupila od axe v kompletu deodorant in vodica za po britju (je biu veseu, ker mu je tega zmanjkalo) pa pol sm mu še kupila komplet alkoholcev za na cd-je pisat (to sm si zapomnla d bi rad meu smile.gif ) , pol sm mu pa še kupila en poster v mullerju, k je bart gorej (simpsonovi, je čist nor ne njih) in je ful smešen poster, poživi sobo. je biu ful vesu vsega tega tko ... od zdej naprej praktične stvari. smile.gif
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#15 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 25 December 2006 - 06:49 PM

QUOTE(bellini @ 25. 12. 2006 - 13:53) View Post

Kaj pa ste dobili od božička?

3 pare zoknov, pisane nadkolenke, boxarce, ogrlico in uhane, denar, sladkarije pa tiger copatke biggrin.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#16 luminelle

luminelle

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1429 posts
  • Location:Woods

Posted 26 December 2006 - 11:41 AM

Jaz pa nisem nic dobila biggrin.gif No..ko bodo razprodaje bom spraznila mamino denarnico.Sma se zmenle.Sem pa vceraj ob 7.30-11.00sla delat za 30eu.
  • 0
Achte auf deine Gefühle, denn sie formen die Energie und damit dein Leben!

#17 phoebe

phoebe

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2022 posts
  • Location:Neverland

Posted 26 December 2006 - 12:07 PM

Kaj ste letos dobili za darila???Ste bili pridni in se je na vas spomnil bozicek ali pa se bo dedek mraz??? biggrin.gif Ste koga obdarovali?Napisite sem...VSE!Kaj ste dobili,kaj ste kupili/naredili domacim... smile.gif


Zacnem pa jaz thumbup.gif


JAZ:
-dobila sem ruto(ki sem si jo ze dolgo zelela in nisem vedela kje se kupi)
-pulover iz Women secrets(topel-topel happy.gif )
-denarnico
-ipod nano 30gb thumbup.gif (prisepevala mi je zraven moja mami)
-drugo leto pa kuzata dobim(in to je bila obljuba smile.gif)->zato od babice in dedka nisem dobila nic wink.gif(ker mi drugo leto prispevata denar zraven)

Baje me se nekaj malega caka oops.gif (bom napisala)

STARSI:
mami:dobila je mikico in uhane
babi:dobila je puder Age Review & uhane
dedek:dobil je pulover iz Zare
stric:dobil je zitarice za muslije in cd od siddharte
teta:dobila je "homemade" uhane in zapestnico
sestricna:dobila je goro sladkarij laugh.gif
  • 0
I am falling between dreams and reality

#18 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 26 December 2006 - 01:32 PM

Jz pri starših in babici dobim darilo od dedka mraza,ne božička.Ampak itak vem kaj bom dobila:
-starši: napolnila mi bo kartico joker(za kolosej)+5kosov
-babi: 5kosov+kakšna pižama
-brat-parfum ponavad al pa kak kos obleke,ki si ga zberem

Od božička pa sem dobila:
-fant: Jeans hlače full hude
-njegovi: parfum
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#19 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 26 December 2006 - 07:36 PM

sladkarije pa eno svečko.....že sprot precej stvari dobim tko da se mi zdi bv da morm ravno za božička dobit nevemkaj. itak sm letos avto dobla tko da se nimam kj za prtožvat =)
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#20 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 26 December 2006 - 08:28 PM

tud jst bol dobivam za dedka mraza in ne za božička. sem pa za božička dobila pri fantu fuul tople pa lepe copatke iz volne (umazano bele - bež barve) in kompletek za zobno krtačko (tak lonček pa etui za krtaačko -sem pa lih si hotla jit to kupt, tko d mi zej ne bo treba biggrin.gif ), pa dobila sem še v knižnci, kjer delam veliko skodelco z božičnim motivom, svečko, sladkarije. doma pa nwem, če bo kej, ker mi je mami že kupila prej 2 mejčke, tko d nwem če bo kj... razen, če bo pozabila na to smile.gif upam biggrin.gif pa pr babici 4k že prej- miklavž.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users