Jump to content


Photo

Miss slovenije


  • Please log in to reply
224 replies to this topic

Poll: bi se kdaj prijavili na lepotno tekmovanje? (70 member(s) have cast votes)

  1. ne (51 votes [72.86%])

    Percentage of vote: 72.86%

  2. da (15 votes [21.43%])

    Percentage of vote: 21.43%

  3. če bi bile res dobre nagrade (4 votes [5.71%])

    Percentage of vote: 5.71%

Vote Guests cannot vote

#1 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 20 June 2006 - 12:21 PM

kaj si mislite o tem tekmovanju?kakšne se vam zdijo finalistke?kaj menite o iris mulej in vanji ivanovič ki sta že zmagali na podobnih tekmovanjih, zdej pa tekmujeta še za miss?

IPB Image

IPB Image
  • 0

#2 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 June 2006 - 12:28 PM

Včeraj zvečer, sma ble z frendico na pijači .. pa so prišle ene babe .. ziher jih je blo 12 .. pa so ful razpravljale o miss slovenije in to .. po mojem mnenju so ble polfinalistke, ki so izpadle pač .. no ja smile.gif .

Absolutno navijam za Iris Mulej ! biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#3 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3439 posts
  • Gender:Male

Posted 20 June 2006 - 12:32 PM

Ene se pa ne dajo zlahka biggrin.gif Verjetno jima je denarja zamnjkalo..ali pa sta se vstrašli, da so ljudje na niju pozabili biggrin.gif in si želita še malo več pozornosti wink.gif

Meni je to čist zgrešeno...ok ajde da se prijaviš enkrat na kako tekmovanje iz radovednosti to še nekak sprejmem, da pa potem ne znaš odnehat, pa videvaš te iste punce na vseh možnih tekmovanjih to pa mi je že naravnost smešno in ne vidim poante ermm.gif
  • 0

#4 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 20 June 2006 - 12:39 PM

samo še uno natašo od ''sanjskega'' moškega se manjka! rolleyes.gif men gre tale iris mulej ful na živce!! en multipraktik je kt rebeka. dragica, če ne gre ne gre.... probej si dobit drugo zaposlitev!!!! twisted.gif (sej vem, da sem nesramna - sam... jao!!!)
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 June 2006 - 12:48 PM

A je že katera zmagala?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 20 June 2006 - 12:51 PM

kdo? a iris misleš? ona je bla miss nevemčesa.
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#7 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 20 June 2006 - 01:10 PM

QUOTE(žeula)
kdo? a iris misleš? ona je bla miss nevemčesa.


miss universe nevekatergaleta tongue.gif

Drgač pa je Iris men desetkrat bolša k Rebeka... Vsaj ne išče tiste obupne pozornosti...

K Rebeka pa že prov neve kaj bi nardila sama s sabo da bi bl zažgala... rolleyes.gif
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#8 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 20 June 2006 - 01:41 PM

Bellini je dobro povedala. Ne recem ce enkrat pac poskusis, da pa se pol skoz se pojavljas na vseh moznih tekmovanjih mi je pa mimo. Pa sploh nima veze a si ze kje zmagal al ne...folk se navelica gledat vedno iste obraze.
O Iris pa delim mnenje z žeulo. Zenska mi je anti. In naj bi bla se kao ena izmed najbolj pametnih, yeah right!
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#9 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45414 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 20 June 2006 - 01:47 PM

QUOTE(black_sweety)
Bellini je dobro povedala. Ne recem ce enkrat pac poskusis, da pa se pol skoz se pojavljas na vseh moznih tekmovanjih mi je pa mimo. Pa sploh nima veze a si ze kje zmagal al ne...folk se navelica gledat vedno iste obraze.
O Iris pa delim mnenje z žeulo. Zenska mi je anti. In naj bi bla se kao ena izmed najbolj pametnih, yeah right!
se strinjam s tem postom.
Zadnjič enkrat sem gledala en interviju oz. neke vrste okroglo mizo z misicami in so ženske skoraj vse razen ene ali dveh čist enako, samo da z malo drugimi besedami povedale kaj mislijo o nogometu. Mislim kot da so naučene kaj morajo povedat. Kure. wink.gif
  • 0

#10 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 20 June 2006 - 02:55 PM

Ta lepotna tekmovanja mi grejo itak tolk na živce. Sploh pa te nadvse talentirane misice, kot je bila lani Sanja Grohar, letos pa seveda Iris Mulej. Matr mi je grda ženska v faco. Sej postavo ma dobro, ni kej rečt čez to, ampak faca rolleyes.gif twisted.gif .Pa še sama je tolk prepričana, da bo zmagala, ker nima kao konkurence. Naj zmaga Vanja, k je že sošolka moja. biggrin.gif
  • 0
IPB Image

#11 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 20 June 2006 - 03:13 PM

ja men je tut mem da se prjavjo na vsa tekmovanja kr je možn al pa dokler ne zmagajo, k una aneta salihovič. nevem kva pa iris pa vanja še hočta, sj sta že zmagale...pa kok je iris sploh stara?men ona že dost stara zgleda. ani ena omejitev za na miss glede starosti?

IPB Image

IPB Image

IPB Image
  • 0

#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 June 2006 - 04:03 PM

.
Meni so pa vse katastrofalne, no! Tudi Iris Mulej mi je nikakva, ogromna, ko konj je. V faco izrazito neženstvena. Jaz se je kar malo bojim. biggrin.gif Ona ima po moje ful možnosti, da zmaga. In najbrž tudi bo.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 June 2006 - 04:07 PM

Sm gledala use kandidatke in med njimi ni niti ene za kero bi reku Ej ta je pa za dol past. Še lušne ni nobene.
Men je moja mati zmeraj govorila da ta lepe doma ustanejo, tiste ta grde z ogromnim egom o svoji neizmerni lepoti twisted.gif pa se udeležijo tekmovanja.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#14 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 20 June 2006 - 04:10 PM

[quote="sahara"]pa kok je iris sploh stara?men ona že dost stara zgleda. ani ena omejitev za na miss glede starosti?
mislm da je 25 omejitev in ona bo rvano zdj 25 nekje v času tega tekmovanja-je še ujela!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#15 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 June 2006 - 04:14 PM

QUOTE(Lindsay)
Sm gledala use kandidatke in med njimi ni niti ene za kero bi reku Ej ta je pa za dol past. Še lušne ni nobene.

Saj to jih na lepotnih tekmovanjih itak ni. Še v real je izredno težko kakšno bejbo, ki ti res začne proizvajat izdatne količine sline v ustih, najt. Kaj šele na teh "lepotnih" tekmovanjih. Da pa imajo ravno najbolj nikakve babe nagnjenja po razgaljanju in izpostavljanju pa je itak jasno kot beli dan že dolgo. Žal.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#16 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 20 June 2006 - 04:18 PM

po moje bo zmagala Iris ali pa Vanja(kuhinja pač)Za ostale ne vem kake so, niti ne pričakujem kaj dosti, ampak tale Iris je tudi meni kot konj, ali tranvestit(isto kot Rebeka)
  • 0

#17 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 20 June 2006 - 06:53 PM

Vizualno mi je najbolj všeč Iris, še ena blondinka, mislim da iz MB, pa Katarina (+ všečen glas). Na tisti oddaji na Net Tvju sem spremljala, ko so nekaj odgovarjale na razna vprašanja in so mi po razmišljanju čisto tuje, tako da o tem ne bi.
Sama se ne bi prijavila na nikakršno lepotno ali nelepotno tekmovanje, ker ne maram izpostavljat svojega mnenja in izkušenj širšim množicam.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#18 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 20 June 2006 - 07:19 PM

IPB Image
IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#19 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 June 2006 - 08:21 PM

Iris je k en našoblen pav biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#20 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 20 June 2006 - 09:16 PM

lol laugh.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users