Jump to content


Photo

Pust - maškare


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 Polonca

Polonca

    sramežljivec

  • Člani
  • 22 posts

Posted 28 February 2006 - 01:18 PM

En lep pustni pozdravček :hippy2: smile.gif

Koliko od vas se je danes našemilo oz. se še namerava našemiti? In v kaj ste se našemili?

Jaz sem danes (prijazna) čarovnica wink.gif

Sem pa kar razočarana, ker sem po mestu (LJ) videla tako malo maškar... lahko bi jih preštela na prste ene roke... sad.gif

Lp, čarovnica Polonca :flower: wink.gif
  • 0

#2

  • Guests

Posted 28 February 2006 - 01:24 PM

Kolk si pa stara ti? twisted.gif
  • 0

#3 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 February 2006 - 01:27 PM

To temo že imaš odprto, če se ne motim vsaj 3x. Tu sta linka do dveh tem:
http://www.lepa-si.c...?t=3074&start=0

http://www.lepa-si.c...?t=2874&start=0
  • 0

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2006 - 01:29 PM

QUOTE(izabela)
Kolk si pa stara ti? twisted.gif


Kwa je pa s tem narobe, stara? biggrin.gif Jst sm tud našemlena, pa 3/4 mojih prjatlc tud. In sestra in njeni kolegi (ki so stari že bliz 30). Mislim folk kwa se greste? biggrin.gif

Ok, bodimo resni! Men se resnično zdi, da nisi nikoli prestar, da se našemiš za pusta in ne vem zakaj bi moral bit pa kar otročji in blesav, če se hočeš tisti en dan v letu malo pohecat. Jst grem dans že drugič na juriš ... can't stop me! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5

  • Guests

Posted 28 February 2006 - 01:33 PM

EJ, ni kaj narobe s tem. smile.gif
Js se bom tut nasemla, sicer se se odlocam kaj bom, ker mamo v kleti celo ogromno omaro pustnih reci, pa se ne morm odlocit biggrin.gif
hecno mi je blo tisto na koncu, carovnica polona smile.gif moja sestricna ki je 7. razred OŠ vedno napise na koncu pisma ali maila sestricna masa, pa si nism mogla pomagat vprasat.. biggrin.gif
nc zamert! smile.gif
  • 0

#6 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 February 2006 - 01:35 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(izabela)
Kolk si pa stara ti? twisted.gif


Kwa je pa s tem narobe, stara? biggrin.gif Jst sm tud našemlena, pa 3/4 mojih prjatlc tud. In sestra in njeni kolegi (ki so stari že bliz 30). Mislim folk kwa se greste? biggrin.gif

Ok, bodimo resni! Men se resnično zdi, da nisi nikoli prestar, da se našemiš za pusta in ne vem zakaj bi moral bit pa kar otročji in blesav, če se hočeš tisti en dan v letu malo pohecat. Jst grem dans že drugič na juriš ... can't stop me! biggrin.gif
Se čisto strinjam s tabo. ;) Danes sem vidla eno babico namaskirano v klovna, zraven pa je imela dva vnučka, ki sta bila en pajac, drugi pa superman. Ful so bili posrečeni. laugh.gif laugh.gif
  • 0

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 February 2006 - 01:35 PM

Neee sej nism zamerla, sam mal sm se pohecala! :wink:Komi čakam dons, matr sm en otrok ej. biggrin.gif Pa do zdej sm pojedla sam en krof, bo treba dons notr spravlat! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8

  • Guests

Posted 28 February 2006 - 01:42 PM

Pr hudicu, js bom pa pustno rajanje dans zamudla!! En prijatelj ma rojstni dan, pa morm tja..grem nasemljena, pa upam da ne bom edina biggrin.gif
  • 0

#9 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 28 February 2006 - 06:44 PM

Niso važna leta važen je namen in veselje zraven.
  • 0

#10 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 28 February 2006 - 07:32 PM

mm mjaz nebom našemlena ker pač nism za to
mi ne paše
ampak nimam pa nič proti da so drugi
in je prav zanimivo videt kake maškarce
k nam je danes že 5 maškarc pršl na vrata
prav zanimive so
pa še v mestu sm jih kr neki vidla k je bla pustna povorka al kaj že

zanimivo
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#11 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 28 February 2006 - 07:35 PM

men se tud letos ni za šemit. po mestu pa sem vidla bolj malo maškar
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#12 Polonca

Polonca

    sramežljivec

  • Člani
  • 22 posts

Posted 28 February 2006 - 08:34 PM

Stara sem 20 let.

Pust se mi pač ne zdi nekaj kar bi blo samo za otroke. To je en tak dan, ki je lahko poln smeha, veselja, poleg tega pa maškare preženemo zimo in prinesemo pomlad smile.gif

Zakaj ne bi bli vsaj en dan v letu bolj sproščeni in mal zamaskirani. To je res en tak fajn dan. Škoda da nas ni več takih, ki bi bli ponosni na take fine običaje...

Maškare ruls ;)
  • 0

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 February 2006 - 08:44 PM

.
Jaz se sicer že vrsto let ne šemim..... preprosto se mi ne da. Bi se pa, če bi nas blo ful in bi šli kam na tak način žurat.
Eh, to, da so maškare samo za otroke, je stupidno razmišljanje..... podobno tistemu, da so risanke samo za otroke. Bruh.
Izvirnost mask je pa iz leta v leto slabša - kaj babe se ne znajo v nič drugega našemit, kot v hudičke in čarovnice?! Zeeeh


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 28 February 2006 - 08:47 PM

moja seka je blapikapolonca pa je stara 19!!
mami pa je bla hajdi!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
pa tut njene sodelavke so se našemle in clo en sodelavc se je našemu v ženskico!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
aja pa so tut nekatere sodelovke okoli 50let!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

js se pa nism k se mi ne da čist nč!! sad.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#15 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 28 February 2006 - 09:37 PM

Zakaj je treba tolk tem odpret na debato pusta? Sej obstaja iskalnik. rolleyes.gif Linke je pa že Kalypso navedla...
  • 0
IPB Image

#16 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 05 February 2013 - 04:35 PM


  • 1

ॐ Be a voice, not an echo. 


#17 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 13 March 2019 - 07:29 PM

15af71dd3808ad4bfaebd66a6399951a.jpg


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#18 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 14 March 2019 - 11:08 AM

dafdde67cac5eb26635efd5e1694f8b0.jpg?b=t

 

 

:lol: 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#19 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 21 February 2020 - 11:33 AM

7390d40f6f678f501ba24402afc46815.jpg


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#20 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14744 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 21 February 2020 - 08:04 PM

ca9f41f30f7acf37a1765a9f700aba77.jpg

 

 

:lol:


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users