Jump to content


Photo

Teorije zarote

zarota vlada laži resnica dokaz dokumentarec

  • Please log in to reply
47 replies to this topic

Poll: Teorije zarote (30 member(s) have cast votes)

Ali verjameš teorijam zarote?

  1. Ne (1 votes [3.03%])

    Percentage of vote: 3.03%

  2. Določene se mi zdijo verjetne (20 votes [60.61%])

    Percentage of vote: 60.61%

  3. Da, lažejo nam in se igrajo z nami (7 votes [21.21%])

    Percentage of vote: 21.21%

  4. Me ne zanima (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. I like turtles (5 votes [15.15%])

    Percentage of vote: 15.15%

Vote Guests cannot vote

#1 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 30 March 2012 - 05:05 PM

ANKETA - možnih je več odgovorov


Odpiram novo temo, da malo podebatiramo še o teh stvareh.

Nekatere boste zamahnile z roko, rekoč: kwaj to? ;), spet druge mogoče zanima. Dejstvo je, da obstaja mnogo
teorij zarote, ene so dokaj verjetne, spet druge naravnost smešne.

Tukaj lepimo linke, in se pogovarjamo o teh stvareh - seveda, če vas zanimajo.


So Američani res pristali na luni? Odločite se same. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=0MaHtvevGOE&feature=related

Jaz ne pravim da verjamem, ali da ne verjamem, me pa te stvari zelo zanimajo.

So Američani res pristanek posneli v studiu sreči puščave Mojave?

Je Elvis še živ?

So Diano umorili, da bi rešili monarhijo?



:)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#2

  • Guests

Posted 30 March 2012 - 05:45 PM

Mene tudi zanimajo teorije zarote :) Dobra Tema, Kinky.

Za Elvisa ne verjamem, da je še živ.

Za Diano...ne vem, me ni nikoli preveč zanimala.

Menim, da so Američani pristali na Mesecu, ker so tam baje zdaj neka ogledala (al nekaj podobnega), ki odsevajo, če pogledaš skozi teleskop. To sem nekoč videla v nekem dokumentarcu. Je pa vprašanje, če so res takrat pristali, kot trdijo, da so :)


Mene tudi zanima teorija zarote glede 11. septembra.


  • 0

#3 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 30 March 2012 - 08:23 PM

Super tema!

Jaz mislim, da ima veliko teorij zarot neko utemeljeno podlago. Ne verjamem vsega, vem pa, da nam marsikaj prikrivajo in nam lažejo, saj bi resnica lahko pomenila popolno spremembo življenja, kot ga poznamo danes (npr. cerkev, obstoj nezemljanov, cepiva, banke + denar, kemikalije v hrani in drugih izdelkih, načrtno zastrupljanje, itd..).
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#4 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 30 March 2012 - 08:34 PM

Fant je bil določen čas obseden z teorijami zarote, ima še vedno cel komplet tega na računalniku.

Jaz vsem ne verjamem so mi pa zanimive. Še najbolj mi je verjetna ta glede 11.septembra, verjamem v to, da je Amerika vse sama skuhala.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#5 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6521 posts
  • Gender:Female

Posted 30 March 2012 - 10:22 PM

Je Elvis še živ?

:lol: Ta mi je smešna, ne verjamem.

Glede lune pa zanimivo, nikoli nisem pomislila na to, je pa zanimivo, mogoče je res kaj na tem. Vsekakor verjamem, da so pristali na luni, mogoče pa res ne takrat.
11. september pa je tudi meni nekako najbolj verjeten, že tako se mi zdi, da vse kar se dogaja, imajo oni vedno prste vmes.

Se strinjam, zanimiva tema, moram malo pregledat posnetke, ki ste jih nalimale..
  • 0

#6 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 31 March 2012 - 11:00 AM

Tudi sama verjamem, da je na 11. septembru veliko več, kot je bilo sprva prikazano (s strani medijev, seveda, tu pa je zopet potrebno vzeti v obzir, da nam prikazujejo le tisto realnost, ki nam jo želijo prikazati).

Jaz sem bila svojčas obsedena z nezemljani, ta tematika me še zdaj zelo zanima. Samo zanikanje obstoja, potem je tu seveda še Roswell, pa Area 51... sama v obstoj nezemljanov absolutno verjamem, takisto se mi zdi precej verjetno, da se o tem ve marsikaj več, kot je uradno priznanega oz. potrjenega.
  • 0

#7 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 31 March 2012 - 11:10 AM

Hvala za odzive. :)

Ja, je res zanimiva ta tematika z luno. Takrat je bila Amerika edina velesila, ki je tekmovala z Rusijo v vesoljski tekmi,
tako da me ne bi presenečalo, če bi to priredili. :) V posnetkih je prikazano, da baje na luni ni vetra, tako da je
čudno, da je zastava plapolala + da sence na posnetkih padajo na različne strani, kar je nemogoče, saj je vir svetlobe
samo sonce. Jaz jim ne verjamem vsega. :D

No, če dvomim glede pristanka na luni, sem skoraj prepričana, da je bil 9/11 inside job. Več ko pogledam še kakšen
dokumentarec.

V glavnem, jaz sem prepričana, da nam o mnogih stvareh lažejo, ter da le peščica ve za resnico.
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#8

  • Guests

Posted 31 March 2012 - 11:10 AM

Se strinjam s tem, glede medijev.

Jaz tudi. Popolnoma sem bila obsedena s tem. Že toliko, da sem si dejansko želela, da me ugrabijo, LOL.
Ampak potem me je začela zanimat fizika (splošna in posebna teorija relativnosti, kvantna mehanika, teorija strun) in sem nekako preračunala, da bi bilo po "naravni" poti zelo težko preleteti take razdalje v vesolju. Ne bom pa oporekala možnosti, da obstajajo kakšne drugačne tehnike potovanja po vesolju (črvine, preskoki..itd.). Ne verjamem, da smo sami, ker to bi bilo absurdno.
O tem, ali nas obiskujejo, pa nisem več tako prepričana kot včasih :)
  • 0

#9

  • Guests

Posted 31 March 2012 - 11:14 AM

Kinky...glede zastave. Jaz mislim, da zastava ni iz blaga. ampak iz trdnega materiala. Zato plapola. Druge možnosti ni.

Tudi mene ne bi presenetilo, če bi se izkazalo, da je bilo takrat vse prirejeno.V USA so ipak mojstri prevar. Nekoč sem gledala nek dokumentarec, ko so po padcu komunizma prišli znanstveniki (valjda iz NAS-e....ne bom pa trdila) v Rusijo. Niso mogli verjeti, koliko naprednejši so bili Rusi, kar se tiče raket, motorjev za rakete itd.

Kakorkoli....prvi človek v vesolju je bil le Rus. :hooray: Tako da so, kar se mene tiče, to bitko Američani izgubili.
  • 0

#10 Gold Lion

Gold Lion

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 128 posts
  • Gender:Female

Posted 31 March 2012 - 01:33 PM

Obstaja dokumentarec o tem, da naj bi pristanek na luni posnel Kubrick, ker si niso mogli privoščiti, da bi se jim pri prenosu v živo kaj zalomilo. Drugače pa je že o sami luni toliko teorij, da se mi zdi pristanek na njej dokaj nepomemben :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=Ayzsj5oIUco

http://www.youtube.com/watch?v=Hzxh9CIW8yk


Edit: zgornji dokumentarec je FAKE http://en.wikipedia...._(mockumentary)

Edited by Gold Lion, 31 March 2012 - 07:49 PM.

  • 0

#11 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 31 March 2012 - 02:51 PM

Super zanimivo, tega s Kubrickom nisem vedela, si bom pogledala celoten dokumentarec, zaenkrat sem
samo prvi del. :)

Podatki: 6-20 % Američanov, in kar 28 % Rusov verjame, da Američani niso pristali na luni

Nekateri pravijo, da so z vsem tem đumbusom okoli lune v bistvu preusmerili pozornost z vojne v Vietnamu,
in temu verjamem, saj vemo, kako mediji manipulirajo z nami. Poglejte stanje v naši državi, na primer, kakšne
zgodbe so se pojavile v zadnjem času, so aktualne teden, dva, in nato gre karavana naprej. Zakonik (no, malo
več), Munc, to so lepi primeri.

Posted Image


Posted Image


Drugi kader, zastava v istem položaju. :D

To pravi teorija zarote, ne jaz. :)
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#12 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 31 March 2012 - 03:09 PM

Ful mam rada teorije zarote. KAr limajte linke.
Všeč mni je serija Ancient aliens, moram še fantu rečt da mi da vse dele. Govori o tem, da so nas preko xyzž let na vsake toliko časa obiskali ET-ji in podelili svoja znanja.
Govori tudi o tem, da so ETji zgradili piramide, pa o tem, zakaj so vse kreature na tistih freskah v piramidah, ki kaj pomenijo, narisane z ekstremno podolgovatimi lobanjami. Te lobanje so tudi dejansko našli, na tistem območju...
Pa o tem, da so bile piramide prvi jedrski reaktorji, da je bilo enako s "skrinjo zaveze", kako se na različnih slikah skozi civilizacijo pojavljajo leteči krožniki..
Meni so zelo všeč te teorije zarote, ker v vesoljce verjamem, in ker celo mislim, da nas znajo do konca leta obiskati.
Nasplošno pa bi blo fino videt vesoljce, preden umrem :)

Všeč mi je bil tudi Zeitgeist, pa enako kot ostale, verjamem das so 11. sept. ameri zakuhali sami.
V pristanek na luni ne verjamem.

Mislim, da imajo zdravilo za raka že dolgo. Vendar ga ne lansirajo, ker njegovo zdravljenje prinaša večje zaslužke. Enako menim za AIDS.
Za pristanek na luni pa tudi mislim, da je bil zrežiran.

Ancient aliens:
http://https://www.y...h?v=vgJ7-R4Zpbk
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#13 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22336 posts
  • Gender:Female

Posted 31 March 2012 - 03:11 PM

Meni se nekatere zdijo verjetne, nisem pa tako obsedena, kot nekateri, ki povsod vidijo teorije zarote. 11. september se mi zdi zelo verjetna, tudi ta s pristankom na luni se mi ne zdi čisto za lase privlečena.

Ne verjamem pa glih tem o cepivih in zastrupljanju hrane.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#14 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 31 March 2012 - 03:29 PM

Mislim, da imajo zdravilo za raka že dolgo. Vendar ga ne lansirajo, ker njegovo zdravljenje prinaša večje zaslužke. Enako menim za AIDS.


Članek

Bi se kar strinjala s tabo, hočejo, da so ljudje bolani, zdravi in mrtvi ne prinašajo denarja v državno skrinjico.
  • 1
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#15 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 31 March 2012 - 03:39 PM

^^ To velja tudi za večino dednih in kroničnih bolezni.
  • 1

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#16

  • Guests

Posted 31 March 2012 - 04:18 PM

Zastava v nobenem primeru na Mesecu ne more plapolati....zato pravim, da je možno, da ni iz blaga.

Jaz si tudi nisem ogledala tega od Kubricka. Bom enkrat pozneje.

Se pa strinjam s tem, kar se tiče bolezni in zdravil.
  • 0

#17 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15449 posts
  • Gender:Female

Posted 31 March 2012 - 07:52 PM

Jaz ne verjamem za Luno. Ker mi je malo sumljivo, da jim pa sedaj, ko je tehnika tako napredovala, ne rata.

In tudi jaz mislim, da nam o marsičem lažejo. Tudi to z 11. septembrom, bogve, kaj je res bilo.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#18 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25836 posts
  • Gender:Female

Posted 31 March 2012 - 10:40 PM

Kinky, super tema, sem ze veckrat razmisljala, da o tem se ni bilo kaj dosti povedanega na forumu, sem pa tudi ze zasledila zmrdovanje nad teorijami zarote, tako da nisem imela volje razvijati debat. Ze kar dolgo nazaj sem gledala dokumentarec o Kubricku in Luni, zanimive stvari. Ma pa dosedaj nobena teorija zarote ni se cisto prepricala in/ali obsedla. Zadnje case se se najbolj ukvarjam s farmacevtskimi in prehrambenimi. Ceprav to ze niso vec teorije zarote, ampak zalostna dejstva, ki ste jih ze omenjale zgoraj, Vsakic, ko kupujem predvsem sadje in zelenjavo se sprasujem, ce bomo res morali vedno bolj paziti, da ima tudi hrana za seboj ustrezno papirologijo, da je sploh vredna cloveka. Zalostno.

Ekaterina, :thumbup: za tvoje fizikalno raziskovanje. ; )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#19 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45412 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 March 2012 - 11:04 PM

Meni je pristanek na Luni tudi nekoliko sumljiv. Sicer se nisem nikoli poglabljala v ta del hladne vojne - tekma v vesolju, ampak glede na to, da je Sovjetska zveza vodila (Lajka, Gagarin, Sputnik), se mi zdi nekoliko nenavadno, da so Američani potem kar naenkrat pristali na Luni. Glede na filmsko tehnologijo, ki je bila v tistem času razvita se mi zdi prevara povsem mogoča. Ampak kdo bi vedel...
  • 0

#20 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 01 April 2012 - 06:22 AM

Ziher ve Armstrong :)
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users